KK bendrabučiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-22 22:25:20 | Nuoroda
Vanilla rašė:

Sveiki,gyvenu 3 barake :) Kas domina? siaip gyvenu db kaip ir viena, tai gausiu kambariokes kazka is jusu :D kas ka domina, cia,ar gal per skype rasykit,tik prisitatykit zinoma :) dainutea...xxx

Labas, na aš tai nr 2 turėčiau gyvent, jei gausiu :) bet sakyk, o kambarius iš karto paskirsto kas su kuo gyvens atsitiktinai ar galima susitart, kad su drauge apgyvendintų? :)

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-23 19:17:43 | Nuoroda
Jolanta* rašė:
sssimuona rašė:

 Mum  dabartiniams pirmakursiams 25d. reikia pasiskambinti  i kolegija? Ir ka tada daryt? Kaip cia ka? Mieko nesuprantu ;/

 Kas tau taip sakė, kad 25 skambint? Iš kur čia tokia info? :D

 buvo sakę kolegijoj, bet 26 bus sarašai , o tada jau reiktų pasiskembint, kada bus galima apsigyvent :)

Žinutė parašyta: 2011-08-23 19:21:55 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
Jolanta* rašė:
sssimuona rašė:

 Mum  dabartiniams pirmakursiams 25d. reikia pasiskambinti  i kolegija? Ir ka tada daryt? Kaip cia ka? Mieko nesuprantu ;/

 Kas tau taip sakė, kad 25 skambint? Iš kur čia tokia info? :D

 buvo sakę kolegijoj, bet 26 bus sarašai , o tada jau reiktų pasiskembint, kada bus galima apsigyvent :)

 Nuo 29 dienos jau lauks mūsų ;)

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-08-23 19:23:54 | Nuoroda

 Bent jau 4 bendrabuty  bendrabutis4.kauko.lt/index.html  :D

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-08-23 23:27:11 | Nuoroda
Jolanta* rašė:
Vanilla rašė:

Sveiki,gyvenu 3 barake :) Kas domina? siaip gyvenu db kaip ir viena, tai gausiu kambariokes kazka is jusu :D kas ka domina, cia,ar gal per skype rasykit,tik prisitatykit zinoma :) dainutea...xxx

Labas, na aš tai nr 2 turėčiau gyvent, jei gausiu :) bet sakyk, o kambarius iš karto paskirsto kas su kuo gyvens atsitiktinai ar galima susitart, kad su drauge apgyvendintų? :)

 na priklauso nuo vedejos :) Ateinancius i 3 baraka, galiu pasakyt kad vedeja nekazka,nekazka... :D  O siaip tai jo,paskiria i kuri kambary,ir su kuo :) o jei nori su drauge,tai iskart kartu einat ir prasot,nes jei kuri anksciau sutarti pasirasys, gaus kambary,ir jei nebus laisvu vietu, vargiai tave kartu imes,bent pas mus taip :)

Žinutė parašyta: 2011-08-24 08:33:45 | Nuoroda
Vanilla rašė:
Jolanta* rašė:
Vanilla rašė:

Sveiki,gyvenu 3 barake :) Kas domina? siaip gyvenu db kaip ir viena, tai gausiu kambariokes kazka is jusu :D kas ka domina, cia,ar gal per skype rasykit,tik prisitatykit zinoma :) dainutea...xxx

Labas, na aš tai nr 2 turėčiau gyvent, jei gausiu :) bet sakyk, o kambarius iš karto paskirsto kas su kuo gyvens atsitiktinai ar galima susitart, kad su drauge apgyvendintų? :)

 na priklauso nuo vedejos :) Ateinancius i 3 baraka, galiu pasakyt kad vedeja nekazka,nekazka... :D  O siaip tai jo,paskiria i kuri kambary,ir su kuo :) o jei nori su drauge,tai iskart kartu einat ir prasot,nes jei kuri anksciau sutarti pasirasys, gaus kambary,ir jei nebus laisvu vietu, vargiai tave kartu imes,bent pas mus taip :)

 Aa, aišku, dėkuj. na šiaip kartu ir tariames važiuot :))

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-08-24 13:45:32 | Nuoroda

Gal kas zino kokio dydzio uzstata reikia palikti gavus kambari viename is KK bendrabuciu? zinau, jog is pradziu reikia susimoketi uz du menesius t.y 240, o kokio dydzio ustatas dar prisisdetu prie sios sumos?
 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-24 17:03:31 | Nuoroda
vynous rašė:

Gal kas zino kokio dydzio uzstata reikia palikti gavus kambari viename is KK bendrabuciu? zinau, jog is pradziu reikia susimoketi uz du menesius t.y 240, o kokio dydzio ustatas dar prisisdetu prie sios sumos?
 

 kiek suprantu , tai ir yra užstatas, dėl to ir moki už du mėnesius :)

Žinutė parašyta: 2011-08-24 18:18:53 | Nuoroda

 O kada ketinat mokėt tuos 240? Dabar  kažin ar jau prieš atsikraustant galima internetu susimokėt? nes kol namie esu būtų patogiausia :D o važiuosit 29dieną ar 30? ar 31? :D

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-08-24 19:14:27 | Nuoroda

aisku, aciu uz atsakyma :)

dar norejau paklausti kur reikia vaziuoti pasirasyti sutarties del bendrabucio? ar i ta bendrabuti kuri gavau? ir ar galima pries atsivezant daiktus tarkim primadieni pamatyti busima kambari, atsimti raktus ir paziureti kokiu baldu truksta ir pan?

Žinutė parašyta: 2011-08-24 19:15:50 | Nuoroda

 Man atrodo, kad pasirašysim tam bendrabuty, kurį gavom. Bent jau aš tai ten iš karto keliausiu :)

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-08-24 20:23:28 | Nuoroda

Eeei, čia jau galutiniai sąrašai paskelbti dėl 1,2,3 bendrabučių?
www.kauko.lt/kolegija.php?id=93

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-24 21:51:29 | Nuoroda
Jolanta* rašė:

 O kada ketinat mokėt tuos 240? Dabar  kažin ar jau prieš atsikraustant galima internetu susimokėt? nes kol namie esu būtų patogiausia :D o važiuosit 29dieną ar 30? ar 31? :D

 29diena neleidžia dar , 30 31 , kad internete parasyta tai kažkokia nesamone, skambinau ir pasakė tik nuo 30 leis

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-24 21:51:51 | Nuoroda
Abcdef rašė:

Eeei, čia jau galutiniai sąrašai paskelbti dėl 1,2,3 bendrabučių?
www.kauko.lt/kolegija.php?id=93

 taip 

Žinutė parašyta: 2011-08-25 11:17:37 | Nuoroda

3barako 119 ir 127 vieta gerai atrodo:)) 

  • Informacinės technologijos / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-08-29 13:23:59 | Nuoroda

Norejau paklausti,as mokysiuos neakivaizdziai ir busiu tik sesijos metu bendrike,tai galesiu tam paciam kambary gyventi ar vis kitam?

Žinutė parašyta: 2012-07-28 20:05:20 | Nuoroda

 Gal yra įstojusių į Kauno kolegiją - interjero elementų konstravimą ir gamybą bei ketinate gyventi bendrabutyje? :) 

  • Geografija / VBE 9
  • Istorija / VBE 35
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 19
Žinutė parašyta: 2012-07-29 19:59:52 | Nuoroda
DaivaAugustin rašė:

 Gal yra įstojusių į Kauno kolegiją - interjero elementų konstravimą ir gamybą bei ketinate gyventi bendrabutyje? :) 

 Jei nerasi, tai kreipkis į mane, aš galėsiu būti draugu barake :D

  • Geografija / MBE 5
  • Informacinės technologijos / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2012-07-30 17:39:08 | Nuoroda

o iš 4 bendriko nieko nėra? būsima 1kursė tai smalsu

Žinutė parašyta: 2012-07-30 17:52:43 | Nuoroda

Aš nesuprantu ar man dėl bendriko prašyma pasirašyti ten pat kur ir dėl mokslų ar važiuoti i bendrika?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą