Pagalba studentams
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-09-27 22:54:38 | Nuoroda

Padėk Latvijoje studijuojantiems Lietuviams organizuoti tarptautinį moksleivių verslumo konkursą Junior Peak Time!
1. Spausk www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/junior-peak-time-2011.html
2. Dešinėje pasirink savo šalį (Lietuva – Lietuva, JK – Apvienota Karaliste, JAV – ASV, ir t.t.)
3. Įvesk savo tel. numerį ir spausk SANEMT KODU (BEZMAKSAS) (Išsiųsti kodą (Nemokamai))
4. Gavęs (-usi) sms, įvesk kodą į tuščią laukelį.

Tai saugu ir NIEKO nekainuos!!
AČIŪ!
 

Žinutė parašyta: 2011-11-02 12:36:00 | Nuoroda

Braizau studentam Autokadu  2d, 3d darbus. Kontaktai: e-mail  -  ; skype  -  arte.poro

Žinutė parašyta: 2011-11-16 13:01:05 | Nuoroda

Galiu padėti suorganizuoti puikų vakarą/ dieną kazino, prie pokerio stalo. Nuo 21 metų....

Artimiausias renginys Šiauliuose nemokantiems/ nelabai gerai mokantiems žaisti pokerį - lapkričio 28d. Aido g. 8, Šiauliai.

Jei kam įdomu - rašykite.

Žinutė parašyta: 2011-12-11 12:26:31 | Nuoroda

sveiki studentai!

ką tik čia užsiregistravau, man žiauriai reikia jūsų pagalbos....

rasau baigiamąjį apie gyventojų investavimą į akcijas ir esu paruošusi apklausėlę, kurioje analizuosiu studentų investavimą į akcijas, ir man reikia surinkti kuo daugiau ir įvairesnių dumenų, man svarbi kiekviena nuomonė!

dėkoju visiems, kas neatsuks man nugaros.

Nuoroda čia:  apklausa.lt/f/studentu-investavimas-i-akcijas-859c2l2.fullpage

 

Žinutė parašyta: 2012-11-27 22:59:42 | Nuoroda

Verčiu iš lietuvių į anglų.

Žinutė parašyta: 2012-12-03 13:00:08 | Nuoroda

Sveiki! Labai labai reikia jūsų pagalbos! Rašau magistrinį darbą tema "Sąžiningos prekybos" judėjimas - būčiau labai dėkinga, jei užpildytumėt mano paruoštą apklausą :)) Didelis AČIŪ už pagalbą!!! :))

www.publika.lt/apklausa-15-50b60c4cb6681.html

 

Žinutė parašyta: 2013-01-09 15:47:56 | Nuoroda

Sveiki studentai,

Jei neturite laiko ar noro rašyti referatą ar bet kokį kitą sąvarankišką darbą, kreipkitės, aš tai padarysiu už jus.

Esu antro kurso farmacijos mokslo studentas, turiu metų patirtį rašant referatus pačiomis įv. temomis, todėl mano darbai nepriekaištingi ir kokybiški, o kaina protinga.

Jei susidūrėte su tokia problema, nedelsiant kreipkitės į mane:

Gytis

email:

863622376

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą