Žurnalistika 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-03-29 09:57:20 | Nuoroda

mano viena pažįstama stojo pernai į žurnalistiką, tai sakė teste buvo klausimų ir apie euroviziją, ir apie politiką ir dar velniai žino apie ką.

Žinutė parašyta: 2012-03-29 18:45:00 | Nuoroda

Tai vadinasi taip ir išeina, kad testas iš visko. O rašinys pagal pasirinktą temą turėtų būti.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-04-01 19:54:50 | Nuoroda

Būtų įdomu sužinoti ką tie, kurie bandys stoti į žurnalistiką rašys kitais numeriais? :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-04-05 09:23:31 | Nuoroda

 sveiki :) prasau Jusu uzpildyti anonimine anketa, tai uzims tik keleta minuciu, o mums duos daug naudos nagrinejant narkotiniu medziagu vartojima tarp studentu. Jusu atsakymai mums yra svarbus. Labai aciu!

apklausa.lt/f/narkotiniu-medziagu-vartojimas-tarp-lietuvos-aukstuju-mokyklu-studentu-2fa9tfh.fullpage

Žinutė parašyta: 2012-04-10 09:39:39 | Nuoroda

 Aš dar tiksliai nežinau, kokia tvarka rašysiu, bet žurnalistika tikrai nr.1, toliau dar rašysiu politikos mokslus, tarptautinius santykius, kultūros istorija ir antropologija ir dar keletą spec.

O tu?

Žinutė parašyta: 2012-04-10 12:43:46 | Nuoroda

Politikos mokslus, anglų ir ispanų filologiją rašysiu, paskutiniu numeriu galvoju viešąją komunikaciją parašyti. Dar kažkiek mąstau apie lietuvių filologiją, beeeeet labai abejoju dėl jos.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-05-07 09:44:00 | Nuoroda

 http://www.kf.vu.lt/lt/news/view/?id=4387

Žinutė parašyta: 2012-05-08 17:36:08 | Nuoroda

     Bandysiu ir aš žurnalistikon pakliūti. Šiaip baisu, nes tai vienintelis dalykas, kurį tikrai labai labai studijuoti norėčiau ir atsarginių planų kaip ir nėra. Tai žurnalistiką rašysiu pirmu numeriu, o paskui lietuvių arba vokiečių filologiją, istoriją, galbūt kūrybos komunikacijas. Bet labai tikiuosi, kad pasiseks su pirmuoju numeriu.

   Norėjau paklaust besiruošiančiųjų stojamiesiems. Viską bendrai žiūrinėjat ar koncentruojatės į kūrybinio darbo temas? Aš galvoju, kad svarbiau būti apsišvietus tema, kuria rašysi, bet va neišlaikius temos niekas net neleis rašyti :D Ką mąstot?

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-05-08 17:37:32 | Nuoroda

 *neišlaikius testo 

 

Klišarankė

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-05-09 20:28:09 | Nuoroda

Dar nepradėjau normaliai ruoštis, bet šiaip visko po truputį paskaitau. Nes teste tai tikrai bus įvairaus tipo klausimai, ruošiantis vien savo tema sunku būtų praeiti.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-05-16 21:06:29 | Nuoroda

 Aš dar taip pat perdaug nesikartojau, bet manau, kad reikia visko po truputį.

Žinutė parašyta: 2012-05-21 23:51:56 | Nuoroda

Sveiki visi busimieji zurnalistai! As taip pat bandysiu cia pakliuti, nors anglu jau nekaip nusiseke , bet dedu viltis i lietuviu ir ypac i istorija. Gal galit pasakyt kokie minimaliausi konkursiniai balai buvo praeitais metais i vf ir vnf? Dekingas!

Žinutė parašyta: 2012-05-22 17:11:31 | Nuoroda

Mieli bendraminčiai/konkurentai/kolegos/abiturientai,

žodžiu, Bonjour à tous! Nebūkite tokie naivūs, ir nemanykite, kad visi stojantieji pasižymės šiame forume. (: Aš (asmeniškai) žinau pakankamai daug čia stojančių žmonių šiais metais. Ach,  ir pati priklausau šiai masei, besivaikančiai žurnalistikos

Šį forumą užtikau netyčiomis, bet faktą, kad studijuosiu žurnalistiką ir stosiu į VU 2012m. žinau jau nuo 8-os klasės. (nod) Be abejo, tai yra Nr.1. Stojamojo temoms jau buvau pasiruošusi sausio mėnesį - ta prasme viską susifolderiavusi. Ir kaiiiiiip nudžiugau, kad sporto tema buvo pasirinkta šįmet. Tikrai buvo galima nuspėti, Olimpinės žaidynės, EURO2012. Tai va, birželio 26d trauksiu į stojamąjį!

Ar reikia didelio pasiruošimo stojamajam? - kratau galvą. Jei kasdien žiūri žinias/ skaitai "Valstybę"/ perskaitai 2-3 internetinius naujienų portalus... ko dar gali reikėti? (: Todėl labai nesijaudinu. Svarbiausia egzaminų rezultatai.

Vakar kaiptik svarsčiau kokie galėtų būti mano kiti pasirinkimai. Kągi, buvau pritrenkta, nes pasirodo man niekas daugiau nei patinka, nei galėčiau kur pretenduoti (nelaikau matematikos). Bet visvien'a, 2nr - VDU Viešoji Komunikacija, 3nr - kokia nors filologija arba nauja programa Italistika ir romanų kalbos.

Ir atsakymas paskutiniam komentarui: pernai stojamasis balas į VF buvo 18.40 - 20.58, o į VNF 17.30 - 19.52. (:

P.S. čia taip bandžiau įsišlieti į pokalbį. 'D

Žinutė parašyta: 2012-05-23 16:52:11 | Nuoroda

    Dėl to "svarbiausia egzaminų rezultatai", aš praeitais metais pakraupusi buvau, kiek daug puikiai egzaminus išlaikiusių ir šiaip protingų žmonių neįstojo vien todėl, kad suklupo stojamuosiuose neįveikę testo. 
    Todėl neramu iš tikro. Dėl egzaminų rezultatų nesijaudinu labai, manau pakankamai gerai turėtų būt. Bet va stojamasis gąsdina, nes tikrai nežinau, ko tikėtis ir kaip seksis. Tokioj kvailoj padėty esu: politikos, ekonomikos aktualijose susigaudau puikiai, bet pavyzdžiui būtų teste klausimas kas Euroviziją laimėjo ir viskas - klap klap akytėm ir nė mur mur nežinau :D Užtat dabar įtraukiau visus delfius ir alfus į skaitomus naujienų puslapius ir net "Žmones" vartyti prie kavos pradėjau, tikiuosi kažkaip apsišviesti. 

 

   O kurią stojamųjų temą rinktis planuojat? Sportuosit ar politikuosit? 

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-05-24 19:07:29 | Nuoroda

Gal kas nors žinot kaip ten yra su tuo stojamuoju? Nes kažkaip maniau, kad esi prileidžiamas prie rašinio tik tuo atveju, jei praeini testą. O dabar kai žiūrėjau tvarkarašti, tai pamačiau, kad testas 8h prasideda, o rašinys 9h. Tai vadinasi rašai abu, nesvarbu ar praėjai testą ar ne? 

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2012-05-25 17:39:44 | Nuoroda

 Kad prie rašinio prileistų reikia testą įveikt. O šiaip, testas trunka 45min, vykdomas kompiuteriu, tai manau neužtrunka išsiaiškinti te, kas išlaiko testą. Bent taip buvo praeitais metais, nemanau, kad kas keisis. 

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-05-26 16:08:21 | Nuoroda

Aš niekaip negaliu nuspręst, kurią temą rinktis. Svyruoju ir viskas. Vieną rytą atrodo rinksiuosi vieną, kitą - jau kitaip. O gal gali mane kas informuoti - iki kada ir kaip reikia(ir ar išvis reikia) registruotis į stojamuosius ir iki kada reikia publikacijas siųsti?

Žinutė parašyta: 2012-05-28 14:03:00 | Nuoroda

www.publika.lt/apklausa-15-4e00511164898.html

Čia bent jau praeitų metų stojamojo parodomoji versija. Klausimų tik 10, bet manau bent jau pažiūrėti, kokių maždaug klausimų galima tikėtis yra naudinga :)
 

Žinutė parašyta: 2012-05-28 18:39:29 | Nuoroda

Aš ir neteigiu, kad egzaminai viską lemia, bet kadangi esu apsiskaičiusi (mano manymu xD) stojamųjų nebijau. Arba pradėsiu jaudintis po istorijos egzamino! Testas tikrai neypatingas... tiek ta parodomoji versija. Nei ruošimosi tokiam nereikia.'D man daugiau dvejonių kelia rašinių temos, va ten tai galima pasimauti. Bet manau, kad išsisukti visada įmanoma.

Birželio 1d galima pradėti pildyti prašymus lamoj ar kur ten. (clap)

Žinutė parašyta: 2012-06-04 16:59:33 | Nuoroda

 Panašu, kad ir šiais metais laukia gana didelis konkursas.. Na, jau išsirinkot temą? Kurią konkurso dieną planuojat pasirinkti? ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą