SOCIOKULTŪRINĖ ANTROPOLOGIJA
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-04-11 22:36:24 | Nuoroda

ką manot? planuoju stoti šiemet, daug stojančių į ją būna? nebus sunku įstoti,jei ne į nemokama,tai nors į mokamą? Gal kas turit informacijos susijusios su šia specialybe ŠU ? dekui;))

Žinutė parašyta: 2012-05-16 20:15:02 | Nuoroda

Aš taip pat bandysiu čia stoti, šiaip kiek žinau stojančių nėra labai daug, nes tai dar nauja specialybė ir baigusių ją Šiaulių universitete dar nėra, bus tik šiemet būtų labai įdomu išgirsti pasisakymus apie šią specialybę :) kažkaip kartais pagalvoju, kad Lietuvoje gali būti nelabai paklausi

Žinutė parašyta: 2012-06-11 13:57:07 | Nuoroda

Sveiki, labai smagu, kad susidomėjot, jeigu norite padiskutuot ar daugiau informacijos apie sociokultūrinės antropologijos studijas, parašykit pasidalinsiu patirtim, įspūdžiai, papasakosiu apie naudingumą, pliusus bei minusus.Šiuo metu baiginėju trečią kursą.

Iki greito,                           Paulius Pakutinskas      

                                           Rasite visur : Google + , Facebook, Linedlin ir t.t ;))

Žinutė parašyta: 2012-07-27 06:39:23 | Nuoroda
Victoria625 rašė:

Aš taip pat bandysiu čia stoti, šiaip kiek žinau stojančių nėra labai daug, nes tai dar nauja specialybė ir baigusių ją Šiaulių universitete dar nėra, bus tik šiemet būtų labai įdomu išgirsti pasisakymus apie šią specialybę :) kažkaip kartais pagalvoju, kad Lietuvoje gali būti nelabai paklausi

 aš įstojau į šia spec ir kitas dar, tai turbūt pasirinksiu ją.. jau buvo vieni kurie baigė ja, tai normaliai sakė tų perspektyvų,beje dbr jau mums nuo trečio ar antro kurso bus administravimas viešasis ir tai daug ką prideda.. tu kaip?:)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:40:21 | Nuoroda

Sveikinu įstojus! :)) aš rašiau pirmu numeriu, tačiau neįstojau :( bet kažkodėl labai nesinervinu dėl to.. įstojau antru numeriu į Šiaulių universitetą-logopediją :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 15:53:55 | Nuoroda
tatar rašė:
Victoria625 rašė:

Aš taip pat bandysiu čia stoti, šiaip kiek žinau stojančių nėra labai daug, nes tai dar nauja specialybė ir baigusių ją Šiaulių universitete dar nėra, bus tik šiemet būtų labai įdomu išgirsti pasisakymus apie šią specialybę :) kažkaip kartais pagalvoju, kad Lietuvoje gali būti nelabai paklausi

 aš įstojau į šia spec ir kitas dar, tai turbūt pasirinksiu ją.. jau buvo vieni kurie baigė ja, tai normaliai sakė tų perspektyvų,beje dbr jau mums nuo trečio ar antro kurso bus administravimas viešasis ir tai daug ką prideda.. tu kaip?:)

 Sveikučiai, aš irgi įstojau į antropologiją ir labai džiagiuosi :D

Tartar, na tai turbūt būsim kursiokai. O tarp kokių dar specialybių renkiesi jei ne paslaptis?

Žinutė parašyta: 2012-08-01 17:36:20 | Nuoroda
monik@ rašė:
tatar rašė:
Victoria625 rašė:

Aš taip pat bandysiu čia stoti, šiaip kiek žinau stojančių nėra labai daug, nes tai dar nauja specialybė ir baigusių ją Šiaulių universitete dar nėra, bus tik šiemet būtų labai įdomu išgirsti pasisakymus apie šią specialybę :) kažkaip kartais pagalvoju, kad Lietuvoje gali būti nelabai paklausi

 aš įstojau į šia spec ir kitas dar, tai turbūt pasirinksiu ją.. jau buvo vieni kurie baigė ja, tai normaliai sakė tų perspektyvų,beje dbr jau mums nuo trečio ar antro kurso bus administravimas viešasis ir tai daug ką prideda.. tu kaip?:)

 Sveikučiai, aš irgi įstojau į antropologiją ir labai džiagiuosi :D

Tartar, na tai turbūt būsim kursiokai. O tarp kokių dar specialybių renkiesi jei ne paslaptis?

 Aisku, sveikinu ir as tave :) sekmes!

Žinutė parašyta: 2012-08-01 21:58:42 | Nuoroda
tatar rašė:
monik@ rašė:
tatar rašė:
Victoria625 rašė:

Aš taip pat bandysiu čia stoti, šiaip kiek žinau stojančių nėra labai daug, nes tai dar nauja specialybė ir baigusių ją Šiaulių universitete dar nėra, bus tik šiemet būtų labai įdomu išgirsti pasisakymus apie šią specialybę :) kažkaip kartais pagalvoju, kad Lietuvoje gali būti nelabai paklausi

 aš įstojau į šia spec ir kitas dar, tai turbūt pasirinksiu ją.. jau buvo vieni kurie baigė ja, tai normaliai sakė tų perspektyvų,beje dbr jau mums nuo trečio ar antro kurso bus administravimas viešasis ir tai daug ką prideda.. tu kaip?:)

 Sveikučiai, aš irgi įstojau į antropologiją ir labai džiagiuosi :D

Tartar, na tai turbūt būsim kursiokai. O tarp kokių dar specialybių renkiesi jei ne paslaptis?

 Aisku, sveikinu ir as tave :) sekmes!

 Didelis ačiū, jums abiems taip pat

Žinutė parašyta: 2012-08-01 22:47:14 | Nuoroda

Kažin čia dar yra įstojusių į šia spec? :)

Žinutė parašyta: 2012-08-06 19:44:29 | Nuoroda

Aš taip pat įstojau į šia specialybe :)

Žinutė parašyta: 2012-08-07 09:08:32 | Nuoroda

Labas :) susiraskit mane fb, noriu susipažinti su savo kursiokėm/kais,esu būsima antropologė Vėlavičiūtė Mi

Žinutė parašyta: 2012-08-07 14:07:02 | Nuoroda

Mane Facebooke rasite Martyna Balčiūnaitė   :) 

Žinutė parašyta: 2012-08-09 12:03:32 | Nuoroda
MilduteŠu rašė:

Labas :) susiraskit mane fb, noriu susipažinti su savo kursiokėm/kais,esu būsima antropologė Vėlavičiūtė Mi

 Tavęs nerodo mums fb, nerandam, gal pasakyk savo skype ar ką pradžiai, nes fb neranda,gal tu užsislaptinus,kad nerodytu kitiems..?

Žinutė parašyta: 2012-08-10 15:31:31 | Nuoroda

Mano skype milda.velaviciute, lauksiu ;))

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą