ISTORIJA
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-04-29 20:42:17 | Nuoroda

 gal kas nors nori pasipasakoti? 

Žinutė parašyta: 2012-04-30 20:56:56 | Nuoroda

 Ar yra planuojančiu stoti į Istorija?

Žinutė parašyta: 2012-05-02 10:47:39 | Nuoroda

 aš, aš! ;D

Žinutė parašyta: 2012-05-07 11:17:53 | Nuoroda

 O i kokia? Istorija ar taikomaja istorija? :)

Žinutė parašyta: 2012-05-08 14:44:11 | Nuoroda

 prieš savaitę šnekėjau su vpu baigusiu berniuku, tai sakė taikomoji istorija yra šūdų skylė ir aš juo kažkaip patikėjau. pati mąstau apie paprastą istoriją, bet blaškausi tarp VU istorijos/kultūros istorijos ir antropologijos ir VPU istorijos.

 

o tu į kur labiau? į istoriją ar į taikomąją istoriją?

Žinutė parašyta: 2012-05-08 16:37:30 | Nuoroda

 As kalbejau su savo mokytoja tai ji man patare geriau stoti konkreciai i istorija tai ir stosiu ten ;D 

Man taip pat teko kalbeti su dar taikomojoje istorijoje besimokanciu. Sake,kad ten zymiai lengviau ir tvarkarastis lengvesnis ;DD taciau kiek paciai teko skaityti baigus taikomaja reikia dar papildomai kazka islaikyti,kad galetum dirbti pedagogini darba ;D ir siaip pasak mano mokytojos ten labai sausai destoma ta istorija ;D tai stosiu konkreciai i istorija VPU,o antroj vietoj VU istorija :)

Žinutė parašyta: 2012-05-08 17:44:07 | Nuoroda

Sveiki, istorijos išmanantieji:)

Gal galėtumėte pasidalinti patirtimi kaip veiksmingiausiai pasiruošti VBE? Kaip Jūs patys ruošiatės ir kuo Jus sudomino būtent istorija?

Tikiuosi išgirsti plačių ir įdomių atsakymų.

Žinutė parašyta: 2012-05-08 19:42:49 | Nuoroda

 Svarbiausia mokytis ;DD jeigu nesimokysi,tai ir egzamino neišlaikysi ;DD 

Žinutė parašyta: 2012-05-08 23:45:41 | Nuoroda

 aš sprendžiuos egzaminus nuo 2002, draugas paskolino knygutę su atsakymais gale. paskui pati analizuojuos klaidas, ko nesuprantu ar nežinau - perskaitau, pasidomiu. testinę egzamino dalį siūlau daryti atmetimo būdu, t.y. išsiugdyti šeštąjį jausmą ir tiesiog atmesti netinkamus variantus, jei nežinai teisingo atsakymo ;D su žemėlapiais ir šaltiniais - yra puiki knygelė "kaip atpažinti žemėlapius", manatro ji ~14 litų kainavo kažkada, kiek dabar - nežinau. iš jos galima išmokti gudrybių.

 

šiaip datų nekalu ir išvis nekalu istorijos. manau jei jau turi kažkokį istorinį mąstymą/matymą, tai yra labai gerai. mintyse reikia susidėlioti laiko juostą su istoriniais įvykiais ir tiek :>

Žinutė parašyta: 2012-05-08 23:48:22 | Nuoroda

 o istorija man atrodo labai rafinuotas mokslas, tik nelabai praktikoj pritaikomas (kalbu darbo atžvilgiu). 

mokytoja kažkada sakė "istorija - puiki kalė" - iš dalies pritariu šitam posakiui. nes istorija kinta ir į paviršių išlenda visokie pikantiški faktai, kaip kad apie Lenino mirtį arba Stalino moteris

Žinutė parašyta: 2012-05-20 13:46:49 | Nuoroda

 joo...man taip pat reikia efektyvaus būdo kaip išmokti istoriją per mėnesį :DDD turiu 5 istorijos knygas, tikrai galėčiau viską išmokt, bet skaityk tu jas...:D tai darau visokius testus, egzas.lt sprendžiu ankstesnius egzus, vistiek kažkas išliks galvoj.Nu nežinau, istorijos egzas stojant man svarbiausias, o nieko nemoku...darosi kraupu :D

Žinutė parašyta: 2012-05-21 13:08:16 | Nuoroda

 man irgi kartais atrodo,kad nieko nebemoku ir esu visiška retardė ;D bet čia natūralu, kiek girdėjau. ir man taip pat stojant istorija svarbiausia yra.

 

auxe, į kur stot žadi?

 

Žinutė parašyta: 2012-05-21 14:17:57 | Nuoroda

 O nenori pasižiūrėti istorinių/dokumentinių filmų? 

Aš asmeniškai ir knygas skaitau,bet esu atsisiuntusi daug dokumentinių filmų (pvz. Šaltasis Karas,II P.K.,Senovės Roma) man jie labai padeda ir vaizdžiai viskas yra parodyta tuomet man aiškiau viskas tampa :)

Žinutė parašyta: 2012-05-21 18:34:50 | Nuoroda

 Hm, filmų dar žiūrėt nebandžiau, bet reikėtų pažiūrėt tada.O aš noriu stoti į politikos mokslus. Istorijos egzaminas 0,4 stojant :D

Žinutė parašyta: 2012-05-21 19:20:29 | Nuoroda

Angeliukas93 - o kur radai tuos filmus parsisiųsti ? :) nerandu niekur :)

Žinutė parašyta: 2012-05-21 21:19:02 | Nuoroda

 Matai kadangi aš suprantu rusiškai,tai yra kinozal.tv daug dokumentinių filmų,bet manau galima ir angliškai juos rasti,nes ten dubliuota tiesiog rusiškai,o originalas anglų k. :) 

Žinutė parašyta: 2012-05-24 16:37:34 | Nuoroda

 linkomanija.net ieškokit.  

filmai šiaip gera priemonė praplėst akiratį, bet dažniausiai jie būna meniniai, o ne dokumentiniai. turiu omeny kad tas pats "perl harbour" yra suromantintas ir per daug nesužinosite apie karą tolimuosiuose rytuose.

Žinutė parašyta: 2012-05-24 18:16:51 | Nuoroda

 ne apie tokius filmus aš šneku :) 

Yra konkrečiai dokumentiniai. Ten istorikai,patys tai išgyvenę žmonės :) ten nėra meniniai :) kas mūsų vadovėliuose surašyta,o ten viskas vaizdžiai pasakyta ir parodyta :) 

Žinutė parašyta: 2012-05-24 20:07:02 | Nuoroda

 Na va, paklausiau jūsų ir pažiūrėjau dokumentinį filmą ,,Apokalipsė.Antrasis pasaulinis karas'' Na tai tikrai daug faktų, daugiau nei vadovėlyje ir jokios romantikos.Pravertė rašant kontrolinį šiandien :D Dabar pažiūrėsiu ,,Trečiojo reicho žlugimas'' tikiuosi, kad taip pat nenusivilsiu ;) Ačiū už gerą patarimą! :))

Žinutė parašyta: 2012-05-29 19:35:55 | Nuoroda

 Gal kas galit paaiškinti kas tas motyvacinis laiškas?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą