Skandinavų kalbos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-09 16:57:13 | Nuoroda

Gal yra studijuojančių ar pažįsta studijuojančius skandinavų kalbas? Jei taip tai kokią programą ir gal galėtumėte apie tai placiau papasakoti??

Žinutė parašyta: 2012-06-22 12:24:58 | Nuoroda

Aš studijuoju Vu skandinavistiką. Žinau, kad 2012 m. bus renkama 18 žmonių grupė, po 6 danų, norvegų, švedų. Tai reiškia, kad visos paskaitos bus bendrai, tik kalbų užsiėmimai atskirai. Mokytis ar lengva, ar sunku, įdomu ar nuobodu, priklauso nuo pačio studento ir jo poreikių. Pirmiausia, tai ką noriu pasakyti, kad tai yra lingvistinis mokslas, reikia daug mokytis kalbotyros, literatūros analizės ir dar visokių biesų. Šiaip jei jau pavyks čia įstoti, tai tikiu, kad tai bus geriausi studentai Lietuvoje ir jiems sunku čia nebus.  Čia vienas dalykas, kitas dalykas, nenoriu nuteikinėti ir nulemti sprendimo. Perspektyvų užtektinai, geriausios perspektyos, kokios gali būti pabaigus filologiją. Bet o tačiau, laisvai galima stoti ir į kitą VU faką, II kurse pasirinkti gretutines, šiek tiek paprakaituoti 6 semestrus ir turėti superinį išsilavinimą, kas mano akimis yra kiek geriau nei vien tik filologinis išsilavinimas.

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-06-23 12:35:18 | Nuoroda

 jetau, PAGALIAU kažkas iš studijuojančių atrašė. ačiū ačiū ačiū! ;D 

Žinutė parašyta: 2012-07-01 19:56:19 | Nuoroda

Tai jau tikrai dekui. o gal zino kas kiek mazdaug jos kainuoja?? metams? semestrui?

Žinutė parašyta: 2012-07-02 00:34:59 | Nuoroda

valstybė finansuoja :) o šiaip jų kaina per 7000 lt

Žinutė parašyta: 2012-07-05 17:20:00 | Nuoroda

Vargeli, vos 18 žmonių... Na bet bandysim. :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą