VU ekonomika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-05 15:46:20 | Nuoroda

Sveiki:) gal kas mokosi VU ekonomika, bankininkystės ir finansų srityje ir galite apie tai papasakoti?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 48
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:26:58 | Nuoroda

Man irgi butu idomu suzinot studujuojanciu nuomones, nes kiek skaiciau, tai apie VU Eknomika yra tik neigiamu nuomoniu. Sausa teorija, nuobodus destytojai, neidomi programa ir daug nereikalingu dalyku...

Žinutė parašyta: 2012-07-06 16:52:59 | Nuoroda

 Aš taip pat norėčiau sužinoti apie šias studijas,nes svarstau,ar rašyti tik vf ar už šias studijas verta ir susimokėti. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-13 18:50:51 | Nuoroda

Sveiki visi! Taigi pati prie du metus ieskojau inofrmacijos apie sia studiju programa, todel dabar stengsiuos padeti jums ir aprasyti savo ispudzius. Taigi baigiau antra VU ekonomikos kursa ir ispudziai ne patys geriausi... Deja, bet ta dauguma neigiamu atsiliepimu yra visiska tiesa. Dabar labai labai gailiuosi ir grauziu save kad stojau butent i sia specialybe. Ir daugelis kurso bei grupes draugu man pritaria. Taigi pabandysiu nupiesti jums esama situacija. Prasimokiau du metus ( ir atsakingai galiu sakyti kad mokiausi, o ne tik pratempiau laika, ar prasedejau paskaitas), bet deja nieko naudingo neismokau... Studiju programos visiskai pasenusios, kaip ir destytoju poziuris... Nuosirdziai tariant, pasneku su draugais kurie mokosi kituose universitetuose, ar kolegijose ir pavydziu jiems baltu pavydu, nes naudos jie gauna zymiai daugiau. Apie praktika kalbeti net neverta nes tokios cia nera, vien tik sausa ir pasenusi teorija, kurios kalimas (as stengdavausi isigilinti, vis dar tikejausi kad bus naudingos zinios ateityje, bet deja dabar jau supratau kad visa tai bergzdzias reikalas) neduoda jokios naudos. Taigi mano nuosirdus patarimas butu nestoti, ir tikrai ne is piktos valios tai rasau, taciau tik is savo patirties stengiuosi padeti kitiem nepadaryti klaidos. Jei turit kokiu klausimu susijusiu su VU ekonomika, rasykit privacias zinutes ar klausimus cia, tikrai stengsiuos padeti ir atsakyti viska ka galesiu. Tai tike mano ispudziu baigus antra VU ekonomikos kursa :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-13 20:47:08 | Nuoroda
studente1991 rašė:

Sveiki visi! Taigi pati prie du metus ieskojau inofrmacijos apie sia studiju programa, todel dabar stengsiuos padeti jums ir aprasyti savo ispudzius. Taigi baigiau antra VU ekonomikos kursa ir ispudziai ne patys geriausi... Deja, bet ta dauguma neigiamu atsiliepimu yra visiska tiesa. Dabar labai labai gailiuosi ir grauziu save kad stojau butent i sia specialybe. Ir daugelis kurso bei grupes draugu man pritaria. Taigi pabandysiu nupiesti jums esama situacija. Prasimokiau du metus ( ir atsakingai galiu sakyti kad mokiausi, o ne tik pratempiau laika, ar prasedejau paskaitas), bet deja nieko naudingo neismokau... Studiju programos visiskai pasenusios, kaip ir destytoju poziuris... Nuosirdziai tariant, pasneku su draugais kurie mokosi kituose universitetuose, ar kolegijose ir pavydziu jiems baltu pavydu, nes naudos jie gauna zymiai daugiau. Apie praktika kalbeti net neverta nes tokios cia nera, vien tik sausa ir pasenusi teorija, kurios kalimas (as stengdavausi isigilinti, vis dar tikejausi kad bus naudingos zinios ateityje, bet deja dabar jau supratau kad visa tai bergzdzias reikalas) neduoda jokios naudos. Taigi mano nuosirdus patarimas butu nestoti, ir tikrai ne is piktos valios tai rasau, taciau tik is savo patirties stengiuosi padeti kitiem nepadaryti klaidos. Jei turit kokiu klausimu susijusiu su VU ekonomika, rasykit privacias zinutes ar klausimus cia, tikrai stengsiuos padeti ir atsakyti viska ka galesiu. Tai tike mano ispudziu baigus antra VU ekonomikos kursa :)

Paskaicius visus komentarus apie VU Ekonomika, tai tik koks 1 is 10 teigiamai atsiliepia apie ja. Geriau visgi pirmu numeriu rasysiu MRU Eko, o VU Eko tada jau i kokia 5-6 vieta perkelsiu.

Žinutė parašyta: 2012-07-14 11:48:39 | Nuoroda
studente1991 rašė:

Sveiki visi! Taigi pati prie du metus ieskojau inofrmacijos apie sia studiju programa, todel dabar stengsiuos padeti jums ir aprasyti savo ispudzius. Taigi baigiau antra VU ekonomikos kursa ir ispudziai ne patys geriausi... Deja, bet ta dauguma neigiamu atsiliepimu yra visiska tiesa. Dabar labai labai gailiuosi ir grauziu save kad stojau butent i sia specialybe. Ir daugelis kurso bei grupes draugu man pritaria. Taigi pabandysiu nupiesti jums esama situacija. Prasimokiau du metus ( ir atsakingai galiu sakyti kad mokiausi, o ne tik pratempiau laika, ar prasedejau paskaitas), bet deja nieko naudingo neismokau... Studiju programos visiskai pasenusios, kaip ir destytoju poziuris... Nuosirdziai tariant, pasneku su draugais kurie mokosi kituose universitetuose, ar kolegijose ir pavydziu jiems baltu pavydu, nes naudos jie gauna zymiai daugiau. Apie praktika kalbeti net neverta nes tokios cia nera, vien tik sausa ir pasenusi teorija, kurios kalimas (as stengdavausi isigilinti, vis dar tikejausi kad bus naudingos zinios ateityje, bet deja dabar jau supratau kad visa tai bergzdzias reikalas) neduoda jokios naudos. Taigi mano nuosirdus patarimas butu nestoti, ir tikrai ne is piktos valios tai rasau, taciau tik is savo patirties stengiuosi padeti kitiem nepadaryti klaidos. Jei turit kokiu klausimu susijusiu su VU ekonomika, rasykit privacias zinutes ar klausimus cia, tikrai stengsiuos padeti ir atsakyti viska ka galesiu. Tai tike mano ispudziu baigus antra VU ekonomikos kursa :)

 O tu mokaisi Vilniuje? Nes iš VU KHF kas mokosi ekonomiką, girdėjau gerus atsiliepimus..Programa atrodo turėtų būti ta pati, bet atsiliepimai skirtingi. Ar čia nuo dėstytojų priklauso ar nuo kažko kito?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 48
Žinutė parašyta: 2012-07-14 14:19:15 | Nuoroda

As VU KHF mokausi. Nezinau zinok ka girdejai, as savo  nuomone issakiau. Dauguma destytoju yra vyresnio amziaus, nusistate savo daugeli metu veikiancia tvarka be jokiu islygu, todel vietos diskusijoms, savp nuomonei, bet kam kas nesutampa su destytojo nuostatomis, nera. Galiu pasakyti, kad mokytis tikrai labai sunku, o naudos nedaug. Stoti gal but patarciau tik tiem kurie tikrai turi pasaukima ar kaip pavadinti ekonomikai, kas tikrai simtu procentu zino kad tai ju profesija, tai kas juos zavi. Taciau net tokiu atveju pasiruoskit, kad ekonomikos mokinsites labai mazai. Dauguma bus bendrojo lavinimo dalykai, kuriu gyvenime, ar tolimesneje karjeroje tikrai nepanaudosit. Vienintelis pliusas, kaip daugelis sako, yra VU diploms. Bet ar tikrai jis dar ko nors vertas siom dienom? Nezinau... Jums spresti, As tik noriu patarti :)

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-14 16:52:57 | Nuoroda

studente1991  o kiek pas jus istojo, ir kiek dabar liko? Del ko daugiausiai isejo jei zinai?

Žinutė parašyta: 2012-07-14 19:38:22 | Nuoroda

Pamenu pirmam kurse rotacija vykdavo su 106 zmonem, dabar jau 90. Dauguma isejo, nes nepatiko, pamate kad neverta cia laiko gaisti ir perstojo kitur. Dabar kai jau gaila dvieju praleistu metu tai nemazai pazistamu mano masto studijas padaryti neakivaizdines, ir papildomai kazka studijuoti,arba tiesiog istempti dar du metus ir tada jau magistra studijuot visikai kitka, nes ekonomika dabar jau matom kad neperspektyvu.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą