Finansų ekonomika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-06 16:57:05 | Nuoroda

 Sveiki :) Norėčiau pasiteirauti,galbūt čia yra studijuojančių MRU Finansų ekonomiką? Mane domina šios studijos,ar jos išties įdomios ir jeigu ką,ar verta stoti mokamai jeigu nepakliūčiau į nemokamas studijas?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-06 22:35:48 | Nuoroda

As irgi planuoju cia stoti. Irgi labai noriu kuo daugiau suzinoti apie sias studijas.

Žinutė parašyta: 2012-07-07 02:30:16 | Nuoroda

Sveiki visi, aš irgi čia planuoju.

1nr rašysiu į nemokamą :D :D

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-07-12 08:22:20 | Nuoroda

 Taigi, galbūt turit kokių žinių apie šias studijas? Galbūt girdėjot atsiliepimų iš jau esamų studentų? Aš tik girdėjus,jog kadangi šios studijos šiame universitete dar gana "jaunos",todėl dėstytojai silpni,studijuoti nėra įdomu.Bet tai tik vieno studento atsiliepimas.... Beto,jau ne kartą girdėjau,jog Romery prasisukti galima mokant neblogus pinigus norint pažymio ir pan. Jeigu tai tiesa,tai nesinori studijuoti ir kišti pinigus kaskart bei varžytis su perkančiais pažymius studentais.

Žinutė parašyta: 2012-07-12 14:08:26 | Nuoroda

Na cia ziurint is ko tu tai suzinojai....
Nes kaip aš girdėjau - iš savo pusbrolio (tiesa, jis ne finansų ekonomika mokos, biskį kita). Tai sako atvirksciai kad viskas pukiu. Aisku, yra dėstytojų "kvaištelėjusių" :D
O aplamai mokytis gan sunkoka, ir tikrai pinigai nieko tau nelems

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-12 15:25:05 | Nuoroda

Manau kiekvienas turi savo nuomone. Asmeniskai esu girdejes ir geru ir blogu atsiliepimu. Vieni sako, kad gana sunku ir nuobodu mokytis, kiti, kad labai lengva ir lieka labai daug laisvo laiko. Bet irgi viskas priklauso nuo zmogaus. Juk i sia specialybe stoja daug zmoniu ir ivairiais balais. Aisku zmogui su 20KB bus lengviau mokytis, negu kitam su 14KB.  Diskutuojam, nes mazai laiko lieka.  :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 02:05:42 | Nuoroda

ĮSTOJAU

Į VF vietą, kas dar cia?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:06:11 | Nuoroda

Aš aš aš ! ! !

Žinutė parašyta: 2012-08-03 16:29:40 | Nuoroda

Sveiki! Įstojau į vf. Gal yra norinčių susipažint? :)) Būtų smagu rast draugų, bent pažįstamų, kad neplaukiotum ten nuėję :D rašykit į el.paštą arba į skype- brazgaite :) LAUKSIU! :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą