LSP
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-31 14:18:35 | Nuoroda

Sveiki, esu pirmakurse geografė, man truputį neaišku kaip yra su studento pažymėjimu. Taigi, kai pasirašinėjau sutartį VPU, man liepė užpildyti popierių dėl studento pažymėjimo, tačiau ar nereikia šiam pažymėjimui nuotraukos? (Manęs jis neprašė). Taip pat sakė, kad gausiu dar kažkokią kortelę, gal žinot kokią?  Prašau padėkit.

Žinutė parašyta: 2012-07-31 21:33:01 | Nuoroda

As leu gavau lankstinuka, kur kviete uzsiregistruoti www.lsp.lt . Prisiregistravus ten reikia ivesti savo duomenis, ikelti nuotrauka, ir kai jie gaus is universiteto mano duomenis, tada dar reiks kazka dar ten paspaust, pervest pinigus, ir atsiimti lsp pasirinktame taske.:))

Žinutė parašyta: 2012-08-01 13:00:35 | Nuoroda
snowman rašė:

As leu gavau lankstinuka, kur kviete uzsiregistruoti www.lsp.lt . Prisiregistravus ten reikia ivesti savo duomenis, ikelti nuotrauka, ir kai jie gaus is universiteto mano duomenis, tada dar reiks kazka dar ten paspaust, pervest pinigus, ir atsiimti lsp pasirinktame taske.:))

 O man nedave jokio lankstinuko, tiesiog dave uzpildyti lapa, kur reikejo parasyti tik varda, pavarde, telefono numeri, ir elektronini pasta, daugiau nieko. O tau nesake nieko, del kazkokios korteles?

Žinutė parašyta: 2012-08-06 23:12:23 | Nuoroda

na mane taip pat kviete dėl lsp bet as pasakiau kad uzsiregistravus esu ir viskas. tik dar lankstinuka dave. o gal zinot kada informacija bus maždaug nusiusta kad butu galima jau darytis normaliai lsp? :]

Žinutė parašyta: 2012-08-14 14:43:13 | Nuoroda

kada i univera reikia Rugsejo 1 ar 3 diena? ;D

Žinutė parašyta: 2012-08-20 23:28:11 | Nuoroda

 3 dieną bent jau man sakė kai sutartį pasirašinėjau...

Žinutė parašyta: 2012-08-23 16:58:15 | Nuoroda

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti Lietuvos edukologijos universiteto Mokslo ir žinių dienos šventėje, vyksiančioje 2012 m. rugsėjo 3 d.

Numatomas susitikimas su I kurso studentais 9 val. fakultetuose (kur ir kada rinksis GMF pirmo kurso studentai, bus paskelbta rugpjūčio 28 dieną).

Universitetas organizuoja šventinį koncertą – minėjimą Mokslo žinių dienos proga 2012 m. rugsėjo 3 d. 14 val. Lietuvos nacionalinės filharmonijos salėje. Programoje teatralizuotas koncertas „Operos paštetas“ su Lietuvos kameriniu orkestru. Dirigentas Modestas Pitrėnas
 

Žinutė parašyta: 2012-08-27 10:38:34 | Nuoroda

www.meu.lt/ uzeikit cia, nes be rugsejo lsp neprasitesit!

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą