Mokymo programos
Akumuliatorių Baterijas Ir Jų įkrovimo įrenginius Prižiūrinčio Elektriko Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 260052201
Kodas pagal ISCED: 23352
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Inžinerija ir inžinerinės profesijos
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 1 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Akumuliatorių baterijas ir jų įkrovimo įrenginius prižiūrinčio elektriko mokymo programa yra pirmo lygio. Jos tikslas - išmokyti saugiai ir teisingai dirbti elektrotechninį personalą įkraunant akumuliatorius bei juos eksploatuojant akumuliatorinėse.
Ši mokymo programa parengta vadovaujantis saugos taisyklėmis eksploatuojant elektros įrenginius, LR Vyriausybės nutarimais, atsižvelgiant į naujus darbo rinkos profesinio mokymo programų reikalavimus. Darbai, kurie atliekami akumuliatorinėse yra priskiriami prie pavojingų darbų, todėl akumuliatorinę įrangą aptarnaujantis personalas turi turėti elektrosaugos vidurinę kvalifikaciją (VK) ir specialų parengimą.
Mokytis akumuliatorių baterijas ir jų įkrovimo įrenginius prižiūrinčiu elektriku gali ne jaunesnis kaip 18 metų asmuo, turintis VK elektrosaugos kvalifikaciją.
Mokymo trukmė - 1 savaitė (30 val.). Teoriniam mokymui skirta 26 val., praktiniams užsiėmimams - 4 val..Teorijos mokymas vyksta mokymo procesui tinkamoje patalpoje, taikoma mokyklinė pamokų ir pertraukų sistema. Praktiniai užsiėmimai organizuojami elektrotechnikos laboratorijoje.
Sėkmingai baigęs šią mokymo programą gebės teisingai ir saugiai eksploatuoti akumuliatorius, tikrinti jų būklę, pastebėti ir suprasti jų darbo sutrikimus ir juos šalinti.
Akumuliatorių baterijas ir jų įkrovimo įrenginius prižiūrinčiam elektrikui išduodamas pažymėjimas (kodas 1114) ir atestacijos pažymėjimas. Akumuliatorių baterijas ir įkrovimo įrenginius prižiūrintis elektrikas galės dirbti įmonėje, kuri turi akumuliatorinę įrangą.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Respublikinis energetikų mokymo centras Vilnius Jeruzalės g. 21
Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Vilnius Jeruzalės g. 53
Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Kaunas V. Krėvės pr. 120
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju