Mokymo programos
Izoliacijos, įžeminimo Ir įnulinimo Varžų Matuotojo Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 260052202
Kodas pagal ISCED: 23352
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Inžinerija ir inžinerinės profesijos
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 1 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Elektros energijos gamyba, perdavimas, paskirstymas ir vartojimas visada susiję su tam tikra rizika žmogui nukentėti nuo pavojingų ir kenksmingų elektros veiksnių poveikio.
Eksploatuojant elektros įrenginius tenka vykdyti įvairius darbus. Šiuos darbus organizuoti ir vykdyti, pagal atitinkamų saugos nuo elektros reikalavimų, gali tik reikiamą profesinį parengimą įgijęs personalas.
Vadovaujantis Saugos taisyklėmis eksploatuojant elektros įrenginius elektros įrenginių matavimus ir bandymus leidžiama atlikti tik specialiai parengtiems darbuotojams, turintiems ne žemesnę kaip vidutinę elektrosaugos kvalifikaciją (VK).
Mokymo tikslas - suteikti elektrotechniniam personalui reikiamų žinių ir įgūdžių kaip saugiai ir patikimai atlikti veikiančių elektros įrenginių įžeminimo ir izoliacijos varžų matavimus. Mokymo trukmė viena savaitė (32 val.).
Teorijos mokymas vyksta mokymo procesui tinkamoje patalpoje,taikoma mokyklinė pamokų ir pertraukų sistema. Praktiniai užsiėmimai - mokymo įstaigos elektromonterių dirbtuvėje ir mokymo poligone.
Sėkmingai baigęs šią mokymo programą gebės dirbti izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matuotoju įvairiose organizacijose (elektromontavimo, pramonės įmonėse, elektros tinkluose).
Izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matuotojui išduodamas programos baigimo pažymėjimas (kodas 1114) ir atestacijos pažymėjimas.

Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Respublikinis energetikų mokymo centras Vilnius Jeruzalės g. 21
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju