Mokymo programos
Gyvenamųjų Ir Visuomeninių Pastatų Dujų Tinklų Ir Dujinių Prietaisų šaltkalvio Montuotojo Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 260052235
Kodas pagal ISCED: 23352
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Inžinerija ir inžinerinės profesijos
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 2 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų dujų tinklų ir dujinių prietaisų šaltkalvio montuotojo programa skirta mokyti asmenis, ne jaunesnius kaip 18 metų, turinčius pagrindinį arba vidurinį išsilavinimą ir 1 metų šaltkalvio darbo stažą. Asmenys, baigę šią programą, galės montuoti gyvenamųjų, visuomeninių pastatų vidaus žemo slėgio dujų tinklus ir dujinius buitinius bei apskaitos prietaisus.
Gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų dujų tinklų ir dujinių prietaisų šaltkalvis montuotojas turi žinoti statybos norminių dokumentų reikalavimus dujų tinklų ir prietaisų montavimui ir reikalavimus patalpoms, kuriose jie montuojami. Jis turi žinoti montuojamų prietaisų paskirtį, charakteristikas, konstrukciją, įmonių gamintojų rekomendacijas jų montavimui, dujų ūkio saugumo laikinąsias taisykles atliekamų darbų apimtyje.
Asmenys, besimokantys pagal šią programą, susipažįsta su Žmogaus saugos darbe įstatymu, įgyja žinių apie saugaus darbo ir priešgaisrinės saugos reikalavimus, montuojant vidaus dujų tinklus ir dujinius prietaisus, atliekant pavojingus darbus su dujomis.
Asmenims, įsisavinusiems šią programą ir išlaikiusiems egzaminą, išduodami valstybės pripažinti mokymo programos baigimo pažymėjimai (kodas 1114) ir atestacijos pažymėjimas.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Respublikinis energetikų mokymo centras Vilnius Jeruzalės g. 21
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju