Mokymo programos
Automobilių Dujinės įrangos Aptarnavimo šaltkalvio Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 260052502
Kodas pagal ISCED: 23352
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Inžinerija ir inžinerinės profesijos
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 2 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Automobilių dujinės įrangos aptarnavimo šaltkalvio mokymo programa yra pirmo lygio mokymo programa. Jos tikslas - parengti šaltkalvį, kuris mokėtų montuoti ir remontuoti automobilių dujinę įrangą.
Ši mokymo programa parengta vadovaujantis anksčiau taikyta Dujofikuoto automobilio šaltkalvio (62 val. mokymo trukmės) mokymo programa, atsižvelgiant į naujus darbo rinkos profesinio mokymo programų reikalavimus.
Mokytis automobilių dujinės įrangos aptarnavimo šaltkalviu gali ne jaunesni kaip 18 metų asmenys turintys pagrindinį išsimokslinimą, esantys autotransporto priemonių šaltkalviai ir turintys 1 metų praktinį šaltkalvio darbo stažą. Mokymo trukmė 2 savaitės (66 val.), teorijos mokymui skirta 42 val., praktiniam - 24 val. Teorijos mokymas vyksta mokymo procesui tinkamoje patalpoje, taikoma mokyklinė pamokų ir pertraukų sistema.
Praktinis besimokančiųjų mokymas organizuojamas įmonėse (organizacijose), kuriose yra įrankiai ir įranga reikalinga automobilių dujinės įrangos montavimui ir remontui.
Sėkmingai baigęs šią mokymo programą automobilių dujinės įrangos aptarnavimo šaltkalvis gebės teisingai ir saugiai montuoti ir remontuoti automobilių dujinę įrangą, sumontuotą išbandyti ir reguliuoti, dirbti pavojingus darbus su dujomis. Automobilių dujinės įrangos aptarnavimo šaltkalviui išduodamas mokymo programos baigimo pažymėjimas (kodas 1114) ir atestacijos pažymėjimas.
Automobilių dujinės įrangos aptarnavimo šaltkalvis galės įsidarbinti įmonėje (organizacijoje), kurioje yra dujomis varomi automobiliai, jų parkavimo, remonto ir montavimo vietos.


Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Respublikinis energetikų mokymo centras Vilnius Jeruzalės g. 21
Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Vilnius Jeruzalės g. 53
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju