Straipsniai
Atgal
Vokiečių ir prancūzų kalbų brandos egzaminų rezultatai bus skelbiami nauju būdu
2011-06-10

Birželio 10 d. Nacionalinis egzaminų centras (NEC) pradeda testuoti viešą brandos egzaminų rezultatų skelbimo sistemą. Moksleiviai, prisijungę prie rezultatų skelbimo sistemos, internete galės pamatyti savo darbo įvertinimą, o kai kurių egzaminų – vokiečių, prancūzų ir rusų kalbų – ir įvertinimą, ir patį darbą – egzamino metu užpildytą atsakymų lapą.


Vokiečių ir prancūzų egzaminų rezultatus planuojama pradėti skelbti šiandien 10 val. 30 min. Valstybinių brandos egzaminų vertinimo komitetas jau yra patvirtinęs užsienio kalbos (vokiečių) ir užsienio kalbos (prancūzų) valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

Prisijungti prie rezultatų skelbimo sistemos galima adresu http://rezultatai.nec.lt per Elektroninės valdžios vartų portalą arba iš duomenų tvarkytojo (mokyklos) gautu kandidato kodu ir vienkartiniu slaptažodžiu, kurį bus privaloma pasikeisti prisijungus pirmą kartą.

Brandos egzaminų rezultatai mokykloms bus pateikiami ir jau įprastu būdu – per NEC duomenų perdavimo sistemą siunčiami vertinimo komisijos pirmininko ir Nacionalinio egzaminų centro direktoriaus parašais patvirtinti protokolai.

„Išbandant brandos rezultatų skelbimo sistemą gali būti sutrikimų, todėl iš anksto atsiprašome dėl galimų nesklandumų, – sako NEC direktorius Saulius Zybartas. – Bet kuriuo atveju abiturientai gautus įvertinimus galės pasitikrinti ir savo mokykloje. Laukiame jūsų nuomonių ir pastabų dėl sistemos veiklos NEC elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu (8 5) 27 56 180”.

Birželio 8 d. įvyko Valstybinių brandos egzaminų vertinimo komiteto posėdis, kuriame buvo patvirtinti užsienio kalbos (vokiečių) ir užsienio kalbos (prancūzų) valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Pagal 2011 m. brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo 131 punktą konkrečią rezultatų skelbimo datą per 3 dienas po Vertinimo komiteto posėdžio nustato NEC direktorius. Vokiečių ir prancūzų kalbų egzaminų rezultatų skelbimo data – 2011 m. birželio 10 diena.

Pagal 2011 m. brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašą kandidatai apeliacijas gali pateikti mokyklos direktoriui per tris darbo dienas nuo valstybinio brandos egzamino rezultatų paskelbimo dienos.

Komentarai