MRU Psichologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-02 16:32:15 | Nuoroda
Sveiki. Gal kas studijuojat cia psichologija? O gal kas zadat siais metais stot? Papasakokit;) domina bet kokia informacija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-03 19:50:39 | Nuoroda
o kodel butent mru??? i kt universitetus nebandysi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-03 21:27:44 | Nuoroda
nes ten sakyciau zemas stojimo balas.. nezinau, gal klystu, bet paskaiciavau kad is matematikos tikrai ne daug reikia surinkt. nors kazkaip itartina gal klystu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-04 10:26:28 | Nuoroda
na ziurint ka tau reiskia "zemas"? siaip i vdu tai dar mazesnis, o kur geriau - vdu ar mru - tai vat klausimas, as tai i vdu pirmiau trb rasysiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-04 17:47:40 | Nuoroda
turbut yra ir daugiau ketinanciu stoti i psichologija??/ butu malonu susipazinti, aptarti musu galimybes, gal, laimei nusisypsojus, busim grupiokai parasykit PM, lauksiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-04 22:25:05 | Nuoroda
sveiki na ir as bandysiu i psichologija... o tai kiek daug maz reikia matematika islaikyt norint istot i MRU?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-05 08:22:24 | Nuoroda
sveika, matai cia sunku pasakyti, jei lietuviu ir anglu lb gerai islaikai ir metinius gerus turi tai matkes ir maziau uztektu... as tai bandau skaiciuoti su savo metiniais ir numanomais egzu rezultatais... jei ne paslaptis, kokius pusmecius turit????
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 13:21:07 | Nuoroda
Sveiki. Aš studijuoju MRU psichologiją, tad jei kas nors įdomu - klauskit, atsakysiu. Dėl egzaminų balų tai mano buvo tokie: lietuvių 99, matematika 64, anglu 52 ir įstojau vos vos - priešpaskutiniu nr. O jei atvirai, tai man nepatinka šitas univeras, nepatinka dėstytojai - šiemet žadu perstot į VDU
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 13:45:02 | Nuoroda
sveika astryte, o kelintam kurse studijuoji? tokiu atveju balai nera neimanomi o uz moksla kazkiek moki? o kuo butent destytojai nepatinka? as galvoju ar vdu ar mru pirmesni rasyt, kiek girdejau tai vdu nemazai pasaliniu dalyku mokomasi... na i vu butu idealiausia...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 18:53:35 | Nuoroda
aš pirmam kurse. nepatinka tai, kad dėstytojos jaunos, ką tik baigusios pačios mokslus ir neturi visai patirties. kaip reaguot kai į užduodamą klausimą dėstytoja atsako "apie šitą dalyką nesidomėjau".. o kita dėstytoja galutinį semestro balą parašė pagal tai, kiek mes charizmatiški, kitaip tariant pats kaltas, kad negimei būti prezidentu. o dėl pašalinių dalykų tai visur ir visose specialybėse reikės tokių mokytis. mokėmės ir ekonomiką, ir lietuvių, ir iki šiol man nesuprantamą logiką, ir matematiką, ir filosofiją. tų bendrinių dalykų visur reikia. aš moku už mokslą, 520lt į pusmetį. o ar į vu idealiausia nežinia, nes ten kiek girdėjau labai sunku.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 19:13:27 | Nuoroda
ir gerai kad sunku, vadinasi geras mokslas, kazko vertas o teisybe kad daug matematikos, fizikos srities dalyku? vat db man didziausia dilema ar pirmesni rasyt vdu ar mru...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 22:00:51 | Nuoroda
o gal kas nors zinot apie psichologijos studijas KU?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 22:22:37 | Nuoroda
mano nuomone, praktika kur kad daugiau naudos turi nei sausa teorija. o VU būtent taip ir yra - neveltui šis universitetas vadinamas teoriniu univeru. o VDU jau pirmam kurse yra praktika. taip, jau mokomės ir fizikinių dalykų, nors skamba tai patraukliai - jutimai ir suvokimas. tik gaila, kad šitą dalyką dėsto ta pati jauna dėstytoja, kuri nesugeba nieko normaliai išaiškinti ir atsakyti į studentų klausimus. o matematiką dabar mokomės visokias tikimybes ir kombinatorika. labai panašu į tai, ką mokėmės mokykloje, truputėli plačiau tik. o VU kiek žinau matematikos daugiau - ten yra ir dalykas kaip aukštoji matematika..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 22:36:24 | Nuoroda
o tai tu istojai i dalinai ar pilnai mokama?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 23:08:19 | Nuoroda
dalinai valstybes finansuojama. žinoma, turėjau galimybę pereiti į pilnai valstybės finansuojamą vietą, bet per sesiją nepasistengiau ir egzaminų rezultatai nebuvo itin geri.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-06 23:23:08 | Nuoroda
nepasisekė tau, astyte, su destytojais.... bet ten turbut ne visi destytojai tokie. o siaip mru psichologija sunku mokytis?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-07 00:06:53 | Nuoroda
tuomet taip iseina jog i pilnai mokama vieta galima istoti su ne itin aukstais rezultatais? ..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-07 10:22:35 | Nuoroda
na, aš dabar truputį nesimokau, neinu į univera, bet kiek girdėjau iš grupiokių, dabar jau sunkoka darosi. bet taip jau būna sesijai artėjant. o pirmą pusmetį bent man asmeniškai sunku nebuvo. tik anglų kalba užknisdavo, nes visokių nesamonių užduodavo daryt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-08 01:10:04 | Nuoroda
Zmones, jei jau norit i psichologija stot, tai pirmu nr tik VU rasykit Net jei neistikit aukstu balu, vistiek rasykit - o gal nusisypsos laime VU psichologijos bakalauras tarptautiniu ekspertu buvo ivertintas kaip geriausias Lietuvoje. Kadangi mokausi tame paciame VU fakultete su psichologais, tai zinau, ka jie mokosi ir kokie atsiliepimai. O mokosi jie daug, bet ir ismoksta daug. Atsiliepimai apie studijas - kuo geriausi. O del matematikos, tai, mano nuomone, ji psichologams yra butina, kaip ir neurofiziologiniu dalyku ismanymas. VU psichologijoj yra aukstosios matematikos ir duomenu analizes kursai, kuriuos desto labai geras, smagus destytojas. Jei nors kiek domejotes psichologija, skaitet kokius psichologinius straipsnius, tai turejot pastebet, kad kokybisko tyrimo pagrindas yra statistine duomenu analize. Siek tiek daugiau apie VU psichologija https://klevas.vu.lt/pls/klevas/public_ ... r_app.show
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-08 13:48:39 | Nuoroda
taigi nieks taip ir nesako zinoma kad vu pirma rasysim (bent jau as), tik neapsisprendziu tarp mru ir vdu. Rue, o ka pats/pati studijuoji?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą