stojamieji. architektura.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-03 17:23:52 | Nuoroda
Sveiki, gal kas laiket vgtu ar ktu isankstinius stojamuosius i architektura? Jei taip tai pasidalinkit ispudziais... kokios uzduotys buvo ir pan.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-16 11:17:58 | Nuoroda
mano sese laike pries 3 metus. sake nesunku tiem kas mokesi ir laike dailes egzamina. buna testas, kompozicija ir piesimas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 15:22:48 | Nuoroda
Sveiki. Šiandien, 26d. , jau vyko stojamieji į VGTU architektūra;) . Gal galėtumėt pasidalinti. Kokia kompozicijos užduotis??? Kaip meno istorijos testas? Sunkus? Kaip jaučiatės? Aš laikysiu tik 28 d.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 01:36:45 | Nuoroda
Deja konkurencija wisi tyli kip zuvys..tik atejna ir paziuri ar nera ko naudinga parasyta as pati taj sestadieny lajkysiu pirma egzamina ir konsultacijoj net nebuwau nes kazkajp susimajsiau tej nk padet negaliu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 01:46:36 | Nuoroda
ėjo kelios pažįstamos šiandien. abi sakė teste buvo tokių klausimų, kur gyvenime negirdėję, reikėjo suprojektuot aikštelę ant skardžio, tai sakė 4 klasės lygio piešinukas gavosi. na, tikriausiai perdeda, bet va.
Žinutė parašyta: 2008-10-10 17:23:05 | Nuoroda

sveiki tai sakot imanoma istot i ktu ir su dailes egzu? nereikia kazkokio specialaus pasiruosimo, lankant privacias pamoas, ar dailes mokyklos baigimo pazymejimo? beje, kokiu egzaminu reikia? kadangi ketinu stot i sia specialybe, noreciau isamiau suzinot apie viska p.s. jei nesunku ats i . is anksto dekavoju

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą