Del 10-os klases lietuviu kalbejimo iskaitos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 16:36:31 | Nuoroda
sveiki, gal kas turit informacijos apie "virtualus pasaulis" , buciau dekingas kad atsiustumet i e-maila: dekui
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 21:42:31 | Nuoroda
Tikiuosi potemes ides kas ryte.. vis ramiau bus kazka zinant.. Siaip as jau pabaigoje tureciau kalbeti.. O tema, tai apie kalba ir literatura pasirinkau.. Dar labai idomu, ka pet klausimus uzduos..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 22:04:54 | Nuoroda
blt vaikai nejuokinkit.ko sikat miltais del 10kl egzo cia kaip 2pirstus apmtysti.slo down mazylei:D
Žinutė parašyta: 2008-05-29 19:31:29 | Nuoroda
Ko jus cia pergyvenat del tu 10 klases potemiu, juk nesvarbu ka pakalbesit, vistiek nieko nelemia. Geriau ruoskites 12 klases egzaminams , ten tai bus ka veikt
Žinutė parašyta: 2008-05-30 11:24:33 | Nuoroda
Nebus ir ten ką veikt. Čia tik kažkoks baisus mitas kaip sunku, baisu, negera ir žiauru būna. Žinoma, jeigu pasiduodi visam tam spaudimui ir pats jau nusiteiki, kad ten tragedija kažkokia tavęs laukia tai matyt kažkas panašaus ir bus. Reikia suprasti kelis esminius dalykus. Pirma, kad iš esmės nuo tavęs paties ir tavo nusiteikimo, supratimo viskas priklauso. Tos visokios įskaitos yra išvis tik šiap pasižaidimas, kur nesvarbu ką ir kaip tu pasakysi, vistiek gausi tą įskaitą, o jeigu tau taip svarbu ten bus 8 9 ar 10, tai tada prašau, šikaliok ir tridaliok. Galų gale 4 ar 5, koks po velniais skirtumas, niekur tas pažimys nefiguruoja ir niekam jis nerūpi, jau nebekalbant apie 10kl įskaitą, kuri tik šiap, kad žinotumėt kas bus 12, o toj dvyliktoj irgi nieko nėra. Yra daug žmonių, kuriem tas skaičius yra labai svarbus, čia aš jau ne apie tas durnas įskaitas, apskirtai apie pažimį. Tokie net nesuvokia, kad jis iš esmės nieko nereiškia, jis dažniausiai net neatspindi kiek tu ir kaip moki. Niekad nekreipiau dėmesio į tuos skaičiukus, siūlau nekriept ir kitiem. Gyvenk ir mokykis sau, o ne tėvam, mokytojam ar ne dėl skaičiukų kažkokiam popiergaly, kurį vistiek numesi vos baigęs mokslo metus. Vienu žodžiu, turėk savo galvą ant pečių, blaiviai vertink situaciją ir pamatysi, kad čia viskas ištikrųjų gerokai paprasčiau nei atrodo ir kad čia apskritai nėra ko bijot. Sekmės tai darant .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 15:39:13 | Nuoroda
nzn, as ir galvoju, ko ce bijoti!!! ko ce "sikaliot ir tridaliot" bet vistiek kzkaip baisu... ypac sito kalbejimo... dar kai trecia eisiu..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 15:51:34 | Nuoroda
As pernai pirmas ejau. Irgi buvo baisu, bet kai dave potemes ir pradejau ruostis baime dingo ir visai neblogai pakalbejau. PS gavau maksimuma.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 12:28:36 | Nuoroda
sveiki, gal zinot ka reiktu ruostis pasirinkus tradicijos ir sventes patome?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 12:37:23 | Nuoroda
siaip geriau reikejo rinktis jauno zmogaus pasaulis jei pradejai ruostis aisku nepakeisi bet tikrai lengviau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 16:40:35 | Nuoroda
o antrą dieną potemės nesikeičia? jei ne,tai man labai pasisekė
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 16:47:20 | Nuoroda
Potemes bus ta pacia diena kaip ir egzas.Anksti is ryto...Ir isvis, ko jus cia svaigstat??? ta kalbejimo iskaita vienas juokas.Ir dar nieko ji nelemia...Nes paprasciausia neislaikiusiu nebuna...na nebent kokie 5 visoj respublikoj.... Ramiakas, vaikai.!!!! Eikit pailset, nuvaziuokit prie kokio ezeriuko ar ka!!! Cia jum ne 12 klase...Sakyciau mums, dvyliktokams, reiktu labiau stradalint... O jus atsipalaiduokit!!!!...pasilikit nervu 12ai.... As rimtai....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 16:51:38 | Nuoroda
Antra diena potemes buna tos pacios tik kitaip suformuluotos. Ir dar kart: RAMIAKAS!...Per vestuves galesit nervintis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 16:53:50 | Nuoroda
Asmeniskai as ir desimtoj, ir dvyliktoj klasej gavau maksimuma ...tiesiog reik nesinervint...ir padaryt viska ka gali...O tada bus O.K!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 14:35:02 | Nuoroda
Keičiasi.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 15:00:40 | Nuoroda
as kalbu antra diena ketvirtas. tikiuosi potemes nebus sunkesnes nei pirma diena :/ svarbiausia yra gerai pradzia, izanga pasiruosti, o tada tai net negalvodamas sneki tai, ko net nesiruosei. man kai buvo bandomas tai buvau susigalvojes ka sakysiu, o atejau ir nieko net panasaus na ziuresim kaip cia bus... O gal ka zinote apie testa ar rasini? rasinyje, kiek zinau buna pasirinkti is 3. straipsnis, recenzija ir dar kazkas. bet recenzija tai namie gali pasirasyt ir viskas..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 19:07:19 | Nuoroda
kaip dabar čia viskas įdomiai ir šiek tiek juokingai skamba, kai 10okai taip parinas aš kaip ir Zemuogyte, ir 10oj ir 12oj klasėj maximumą gavau, nėr čia tikrai nieko baisaus relax..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 20:32:00 | Nuoroda
po visko man ir bus juokinga..betidomu ar n kiek nesijaudinai 10toke budama...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 20:40:12 | Nuoroda
Na šiaip aš ankščiau nesijaudinau, o dbr jau drebuliukas pereina pagalvojus kad antrad jau pirmas egzaminas...ir dar lietuvių. Nors ir žinau kad šie "egzaminai" nieko nereiškia, bet....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 20:56:36 | Nuoroda
tai fakc kad jaudinaus. ir iš tikrųjų nemažai. kol neatėjau ir nepamačiau potemių o šiaip jaudintis yra visai, netgi labai, normalu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-08 22:50:19 | Nuoroda
nesamone, kad rasiniui 2 val paliko rasyt, one 3.. ;/ nelb spesiu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą