INFORMATIKOS EGZAMINAS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:31:12 | Nuoroda
kokiu klausimu tikites teste? ka reiktu pasiruosti? as pvz is antros dalies gaunu daugiau tasku negu teste, tad testas labai neramina.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 14:33:58 | Nuoroda
Testas tai tikrai geras, pavyzdziui: http://silelis.local.lt/bb/waaa.jpg
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:04:23 | Nuoroda
Ooo... Kaip nelaukiu šito egzamino... Bliamba, susimausiu jaučiu visiškai... Testas, na dar tarkim normaliai bus. Bet man dvi programas per 1,5 h be šansų parašyt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:24:43 | Nuoroda
nu padaryt per pusantros walandos tai galima bet problema kad kompai byski senukai tai kai uzlagina tai gali tekt isnaujo daryt.tai tas baisiausia
Žinutė parašyta: 2008-05-21 15:32:38 | Nuoroda
Dar norėjau patarimo paklaust. Kadangi per 1,5 h man parašyt dvi programas yra nerealu, tai ar bandyt parašyt biškį vienos, biškį kitos, ar geriau bandyt vieną parašyt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:20:08 | Nuoroda
Sveiki As irgi noreciau viena klausima paklausti, tik labiau susijusi su pacios programos rasymu, nes sito manes mokykloje nemoke. Ar reikia naudot kintamuju vardus tokius kokius duoda uzdavinyje? Paraso daznai kad pvz masyvas turi but 1 < n < 50, tai ta n ir naudot sitam reprezentuot ar galima savo varda parasyt? Visad rasydavau savo sugalvota pavadinima, nes paprasciau suprast ka jis reiskia nei visokie n ar k, tik va dabar susimaisiau visai.
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:23:59 | Nuoroda
vardo, pavardes ir kitu musu indentifikavimo zenklu negalima rasyti geriausia naudoti {komentarus} paaiskinti ka skaiciuojam ir pan... Sake uz komentarus ir tvarkinga programa duoda tasku
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:27:32 | Nuoroda
LoLina, tau taip smegenys susisuks jeigu darysi abi is karto , geriau prie vienos programos padirbek ir ja atlik, o jei kurios nesuprasi tai gali ir nedaryt bent uz pirmaja programa tikrai susirinksi tasku
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:39:42 | Nuoroda
Nevisai apie tai kalbejau, o tiesiog ar naudot visokiom masyvu ribom suzymet tai ka jie sako, ar kas man patogiau (ty n ir k vs zmoniuSk ir sk ir pan). Bet jei teisingai tave suprantu, tai visiskai nesvarbu .
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:42:46 | Nuoroda
"var" skyriuje kintamuosius reikia aprasyt.. pvz program p_10 var x, y, n, k :integer, real; ir pan
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:44:16 | Nuoroda
Pažaiskit prieš egzamina kazokų, tai taip greit išlaikysit, kad pagalvosit, jog buvot laiko duobėje
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:49:46 | Nuoroda
Tai zinau as kur juos reikia aprasyt ir ka su jais daryt, man tiesiog idomu ar rupes vertintojams kaip as juos pavadinsiu, nes jei paraso kad pvz zmoniu skaicius 1 < n < 50, tai kaip suprantu reiktu tam zmoniu skaiciui "n" naudot reprezentuot, bet paciam butu patogiau jei deklaruociau kintamaji besivadinanti "zmoniuSk". Aisku cia speju subtilybese nereiksmingose knisuosi...
Žinutė parašyta: 2008-05-21 20:53:19 | Nuoroda
tai jau geriau palikt n negu rasyt 1 < zmoniuSK < 50 nors gali kaip nori daryt tik reikia ta skaiciu paaiskint kad neprisikabintu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:03:47 | Nuoroda
Ė žmonės, gal su likimo broliu kokių užduočių turėtumėt pasidalint Metus informatikos pamokų nelankiau, dabar reikia prisimint viska, ankstesnių metų VBE užduotis pasidariau, bet kažkaip mažoka atrodo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:11:36 | Nuoroda
O visas uzduotis nuo 2005 metu padarei is egzaminai.lt? Siaip ner ten sunku tos programos, blogiausia kas gali atsitikt tai kad kaipnors isrikuot paprasys, bet ir ta algoritma galima ismislyt, o visa kita gan sabloniskai eina.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 21:20:18 | Nuoroda
Na šiaip tai jo, bet gaila, kad pakartotinės sesijos neberandu jų svetainei po atsinaujinimo. Tas dar padarius gal ir užtektu, turit kas? O perrikiavimų nemačiau ir jei ir jų būtų tai burbulą kaip nors prisiminčiau ...gal...
Žinutė parašyta: 2008-05-22 11:55:04 | Nuoroda
proceduras ir irasus pasikartok
Žinutė parašyta: 2008-05-22 12:45:47 | Nuoroda
Aš tai iš vis nieko mokytis nebegaliu iš baimės... Bliamba, teoriškai daugiau mažiau viską moku, bet kai tas programas rašyt, tai oo siaubeli... Parašau daugiau mažiau teisingai, bandau paleist ir dar nebuvo taip, kad paleistų, nes visąlaik suranda kokių durnų klaidų, kurių neįmanoma ištaisyt...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 13:34:13 | Nuoroda
Del to reikia kompiliuot praktiskai kiekviena funkcija parasius, sitaip surast daug lengviau klaidas, nes zinosi kur jos. Free paskalio kompiliatorius gan durnas ir dazniausiai klaidu aiskiai nerodo (neskaitant kad ir luzineja kur tik netingi) tai ir tenka kapstytis kode kol atsitiktinai pataikysi i tai ka ne taip parasei. Man paciam tai daug baisiau del teorines dalies egzamino, ne programavimo, nes net neisivaizduoju ko gali paklaust. Worda, excelli ir pan mazdaug dar moku, bet kai kartais tokiu klausimu buna kad visai nesigaudau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 15:26:01 | Nuoroda
As norejau paklausti kas bus atestate parasyta,jei as ryt nenueisiu y infos egza,m?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą