Informacinių technologijų VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 12:47:57 | Nuoroda
Nu kaip, chebra? Patiko egziukas, ane? Aš tai pasipiktinus, apšalus ir t.t. Pernai metų egzaminas buvo kaip saldainiukas, palyginus su šiemetiniu. Žodžiu, aš tai būsiu optimistė ir tikėsiuos, kad kartelė šiemet bus pakankamai žemai... Bet... eina subinėn, atsiprašant. Sugadino nuotaiką.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 12:52:48 | Nuoroda
nu jo as irgi nesitikejau kad gali but toks sunkus egzaminas, keleta tik testo uzduociu viska pats turi daryt... pasiziurejus tai nuo 2006m tik sunkin eina informatikos egzas, parasiau programose tik skaityma ir rasyma is failo nes uzduotis vien kad suprasti reik skaityt puse valandos...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 12:54:20 | Nuoroda
Nu aš tai truputį daugiau ten prirašiau nei nuskaitymas. bet kas iš to... blemba. Dar vakar pasiėmiau pernai metų užduotis, padariau ant greituko ir galvoju:"Bleee, kaip čia viskas ore. Išlaikysiu be problemų." Tai še, kad nori. Bet jei visiem taip sunkiai ėjos, tai tikrai kartelė kris žemyn kaip turi būt. :>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:22:13 | Nuoroda
Nelengvas tas buvo, nelengvas Parašiau abi programas, bet pirma pratestuoti tik spėjau, rezultatai nekokie, nes nei truputi laiko ištaisyti neliko, o testiniam bent viena klaidą tikrai turiu Nieko žmones, visiems tikriausiai šis buvo nelengvas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:25:12 | Nuoroda
Nu jo....nesitikejau, kad toks bus. Aš taip pat buvau prasisprendęs visų praėjusių metų užduotis, na ir pasirodė , kad nieko sunkaus nebus...bet še tau kad nori. Gerai dar liko laiko po testo sprendimo tai nors spejau apgalvoti pirmos programos sprendimo būdą...tai nors ją iki galo padariau. O apie antrą praktinę užduotį išvis patyliu....Beje testas taip pat nelengvas buvo. Na ka išlaikysiu tai tikrai...bet turbūt prastu balu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:30:23 | Nuoroda
Yra tokių kur abi programas parašė, pratestavo ir jos veikė kaip turėjo?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:41:57 | Nuoroda
Kažkaip labai abejoju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:44:10 | Nuoroda
Aš abi parašiau ir gavau rezultatus kokius reikėjo, tai skaitau, kad veikė Bet maksimumo negausiu, nes programos neatitiks reikalavimų, antroj viską į vieną procedūrą sukišau Šiaip pamatęs užduotis sutrikau, nes tik 5 ar 4 testo klausimai buvo su atsakymų variantais, visa kita turėjai parašyti pats Daugiau 60% nelabai tikiuosi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:46:23 | Nuoroda
na zinokit, visiems cia jis neikandamas buvo. net mano draugas, kuris olimpijadose geras vietas eme tikrai nesitiki 100 anei 90. ir siaip manom kad daug salygu buvo nekorektisku, dabar galvojam, gal butu galima kokia peticija suorganizuot. lyginant su pries tai buvusiais egzaminais tai as sakyciau sitam visu pirma laiko buvo labai maza. nes jau testinei daly asmeniskai as keliu uzdaviniu visiskai nespejau. tarkime paskutiniai programavimo uzdaviniai. salygos tikrai labai sunkiai skaitomos ir suprantamos. ka jau kalbet apie laika, kurio dar karta kartoju buvo labai mazai!!! ka jus manot apie kokia peticija ar panasiai? atsiverskite tarkim koki 2006 metu ar nors 2007 kiek ten buvo testiniu daugiau nei puse, o dabar??? blin 5 uzdaviniai jei neklystu. na penki su puse, nes ten 17 viena atsaka atrodo dar buvo testine, kuria norint suprast tai manau ne viena snekoriu bambali reikia isgert... o jei rimciau kalbant ka manot del tos peticijos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:47:20 | Nuoroda
Nei pirmos nei antros nepaleidau prirasiau pievu ir nieks nepasileido o testas tj irgi kazkoks lievas :S ejsiu liepa pakartotinen prisijungsit kas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:51:31 | Nuoroda
Baikit su tomis peticijom. Visiems egzas buvo šūdinas, o rezultatai priklauso nuo to kaip kiti išlaikė. Sąlygos buvo vienodos visiems!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:55:34 | Nuoroda
Ai, aš tai jei netyčia neišlaikysiu, tai ir neperlaikysiu. Nelabai man to egzo reikia iš tiesų. Man jis toks... emmm... balastinis. Kaip ir fizika. Nors fizika man dar visai gan svarbi. :>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:00:20 | Nuoroda
Peticijų tikrai nereik, jos nieko nepakeis, nebent reiks eit dar kartą laikyti. Egzaminas visiems buvo sunkus, todėl kartelė bus tikrai žemiau nei praeitais metais
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:05:49 | Nuoroda
nu tos peticijos tik siaip sakom, bendrai. bet sunkus buvo, bus tokiu keli, kur gerai islaike o kiti manau tikrai nekaip.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:10:38 | Nuoroda
Siaubas buvo tiesiog . Kaip ir dauguma jusu nieko nespejau beveik, o as visus ankstesniu egzu uzdavinius padarydavau per PUSE tam skirto laiko, nors ir is pirmo karto darant. Dabar as gal tik puse padariau per VISA laika. Tiesiog nesitikejau tokio sunkumo. Testine dalis sudetinga tikrai, bet dar nieko, kazka sukeverzojau nors ir visko nespejau, bet jau programos tai siaubas. Skaitau programavima savo stipriaja savybe, bet kai pamaciau uzduoti tai reikejo simta kartu perzvelgt kol supratau ko reikalauja, tada vos rasyt rankos pakilo, nes ten taip apsialgoritmuot reikejo vietose kad nezinau... Baiges tuom jog abi programos neveikia, bent ivedimo ir isvedimo funkcijos yra, o visa kita gal veikia is dalies, gal ir ne, neisivaizduoju. Zodziu, tikrai tikiuos kad kartele LABAI zema, o tikejaus jog sitas egzas bus lengviausias is visu ir daugiausiai procentu turesiu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:11:24 | Nuoroda
na man irgi jis tik siaip jegu pabandymas, dabar tikrai apsisprendziau kad nenoriu buti programotuoju jei kitus gerai islaikysiu tai infes tikrai neeisiu perlaikinet, nebent nebutu ka veikt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:13:38 | Nuoroda
Žinai, aš irgi tikėjausi, kad informatikos egzas man bus paaats lengviausias. Ėjau tokia užtikrinta ir patenkinta. Dar galvojau:"Screw you, guys. Programavimas - mano stiprioji dalis. Mokyklinio tai va niekaip neįkirsčiau su visokiais excel`iais." Tai va, še, kad nori... džiaugsmelis...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:22:11 | Nuoroda
as tai jau ysitikines,kad neislaikiau...nors ir mokyklini exelio isvis nepadariau,o wordw kazka parasiau ir viskas...net nejau spauzdinti lapu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:41:24 | Nuoroda
o norejom paklaust jusu. ar mokyklinis irgi sunku buvo ar ne?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 14:47:07 | Nuoroda
ka as zn.. sudinas egzas.. testo tai testu nepavadinciau, nes zodis testas reiskia klausima su pasirenkamais atsakymais, o cia .. daugiau nei puse "testo" uzduotis pabaigt paciam.. cia vos ne testas - "pasidaryk pats" aisku jei moki.. o dar uzduotis 17.2 berods, kur testo forma bet apacioj langelis (ir dar toks nemazas) paliktas.. VTF?!.. musu vyktytojai iskart pasake, kad ten klaida, bet paskmbinus NEC'ui tai tie pasake darykit kaip norit.. BL.. siaip tai siulyciau anuliuot keleta "testo" uzduociu, nes pagal mane nekorektiskos.. Na o su programom tai susimoviau klaip reikiant.. velniava.. butu kokios 3 val. vien programom, tai as laisvai buciau parases.. GAL.. ir dar atsisedau tarp tokiu.. is vienos puses uzsimerkes per puse val pirma progr parase, o is kitos kazkoks "guzelis" net nzn ka jis ten dare.. panasu kad pati Pascal'i perprogramuot bande.. Sedejau ir galvojau: ka as cia veikiu tarp tokiu... tai tiek.. aisku viena - kaip visada NEC'as "pavaro"..
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą