ISM Ekonomika (Vilnius)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 22:16:31 | Nuoroda
aukstu rezultatu nereikia norint ten pakliuti, bet issilaikyti sunkoka tada bus Mano pazistama ir su mokykliniais patenkinamais prieme
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 13:31:21 | Nuoroda
tai uztektu sakykim is visu gaut apie 7 (a lygiu aisku) ? beje ar yra nuolaidu neigaliems gal kas zino?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 14:12:55 | Nuoroda
Bet jei KB zemesnis nei 12, tai berods reikia daugiau uz moksla moketi..Vat tas mano pazistamas uz semestra moka virs 5000 lt O del nuolaidu neigaliesiems, tai girdeti neteko... Kiek zinau nuolaidos yra taikomos tik gerai besimokantiems...
Žinutė parašyta: 2008-08-27 16:26:36 | Nuoroda
mano patarimas butu toks: uzeik i ism.lt ir ten,manau,rasi visus Tave dominancius atsakymus. Del pazymiu... Tu istosi,tai ne problema,bet ar isliksi? jeigu nori i politika,tai turi lengvai ir puikiai kalbeti,rasyti ir suprasti angliskai,kursas juk anglu kalba. O ir jeigu dar mokaisi mokykloj,tai patarciau del saves siekti kuo aukstesniu rezultatu,nes jeigu nepradeti laiku mokytis,tai po to laaabaaai sunku. Ir paskutinis dalykas,reikia buti tikram,kad tai yra tinkamas pasirinkimas... Turiu daug pazystamu,kurie istojo ten, kur norejo,bet po pusmecio jau nebenorejo,o cia tai bus i veja isleisti gan dideli pinigai...
Žinutė parašyta: 2008-08-27 19:43:46 | Nuoroda
kas zino kur dingo "Vartotojo vardas"?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 21:16:16 | Nuoroda
nu mokytis jau pradejau, ir visai neblogai tik del anglu bijau, kad galiu nelabai ten gaudytis, bet turiu dar 2 metus per kuriuos gal geriau ismoksiu ir spesiu pagalvot ar tikrai noriu
Žinutė parašyta: 2008-08-27 21:46:18 | Nuoroda
per 2 metus individualiai mokantis anglu,galima lb ji pagerinti,bet reikia lb mokytis.Is pradziu as bandziau tempti ir istorija ir anglu,nes man istorija isiminti protas neleido , o anglu gerai ismokti-mokytojos mokykloj bet suradau gera korepetitore ir per 2 metus lb patempiau,bet dar nesijauciu lb uztikrinta savo jegomis,reikejo dar daugiau mokytis,bet sveikata neleido...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-28 13:21:47 | Nuoroda
Tai gal turi pasiulyt gera korepetitore Vilniuje?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-28 14:17:28 | Nuoroda
Idomu, ar į Rugsėjo pirmą su kostiumais eit, ar laisva forma?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 22:19:33 | Nuoroda
Ką žinau, aš tai su kostiumu greičiausiai eisiu, ne veltui gi pirkau =] O šiaip vis gi šventė šiokia tokia... O ir pažiūrėjus ISM SA svetainės galerijos praėjusios rugsėjo 1 nuotraukas matos, kad dauguma su švarkais... Mes gi ISM mokomės!! =]
Žinutė parašyta: 2008-08-30 09:51:14 | Nuoroda
čia aisku,ponai,Jūsų reikalas,bet,manau,malonu būtų Jus pamatyti elegantiškai atrodant
Žinutė parašyta: 2009-09-15 23:04:35 | Nuoroda

Man tai isvis juokingas sitas ISM priima a tik nori kas tik gali issimoketi pirma pusmeti ,tada v80 procentu lauk.  Juokingas man jis. Buvau priimtas ir ismete mane po menesio. O vat dabar 3 kurse esu Oxforde. Tai man jis tik pinigus plauna,ale prestizinis univeras,juokinga man.pinigus tik plauna kad  'VARDA' islaikytu. Ir nieko ten gero,paspaudzia pirmus 8 men veliau ten darai ka nori.  Zodziu galiu pasakyti tie. VADYBA (BAKALAURAS) 20 000 LT savo dekanui,ir gali 4 metus stumdyti dura...

Žinutė parašyta: 2009-10-01 02:26:31 | Nuoroda

Reik sukurt tinklapi? uzeik cia ;) temos pavadinimas
tekstas----Kuriu Web puslapius pilnai su apsaugom nuo isilauzimu . Su
stulbinanciu dizainu . Kuriu puslapius ir zaidiminiams serveriams kaip (cs)
(sa-mp) (mu) (l2) ir kiti jai norite tureti sawo asmenini web saita
parasikyte man i skype ssexxiuus arba i emaila
 

Žinutė parašyta: 2009-10-01 02:26:31 | Nuoroda

Reik sukurt tinklapi? uzeik cia ;) temos pavadinimas
tekstas----Kuriu Web puslapius pilnai su apsaugom nuo isilauzimu . Su
stulbinanciu dizainu . Kuriu puslapius ir zaidiminiams serveriams kaip (cs)
(sa-mp) (mu) (l2) ir kiti jai norite tureti sawo asmenini web saita
parasikyte man i skype ssexxiuus arba i emaila
 

Žinutė parašyta: 2009-11-04 18:38:18 | Nuoroda

ar istociau i ekonomika nelaikes matematikos egzamino?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą