VU Hidrologija ir meteorologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-01 23:24:20 | Nuoroda
Noeėčiau sužinoti,ar sunku studijuoti, ar įdomu, kokie dalylai dėstomi? būtų gerai,kad visa tai apraštytų sios specelybės studentai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 23:45:59 | Nuoroda
Dievaži, kas nors parašykit, po to įstosiu ir gailėsiuosi dėl ko nors,ko stojant nežinojau... Žmonės gerieji...
Žinutė parašyta: 2008-06-06 23:56:03 | Nuoroda
draugės sesuo čia įstojus, tai kiek kažkada draugė pasakojo, tai pradžioje šiek tiek su chemija buvo problemų, nes gyvenime jos nesimokė,o čia ji kaip ir yra, bet kiek dabar žinau tai labai linksmai ten jai mokytis, nes gegužę beroc mėnesiui į gamtą kažkokią praktiką su kolegom studentais važiavo atlikinėt... nežinau, pats gal irgi šitą tolimu numeriuku įsirašysiu, nes šitai mokytis ir pati profesiją man įdomūs, tik vat kad kažin ar pavyktų po ketverių metų kam nors tą gautą diplomą prakišt, nebent dar ką toliau mokintis eičiau;///
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 10:05:08 | Nuoroda
Mokaus VU GMF geografija, todel turiu nemazai draugu is hidrometeorologijos. daug paskaitu jiems vyksta su geografais.pirmam kurse pirmame pusmetyje yra chemija,bet ji ikandama jei bishki pasimokai,antram pusmety ir fizika bus kiek zinau hidrometams ir matemetika yra pirmame pusmetyje. praktika birzelio menesi buna.
Žinutė parašyta: 2008-06-07 13:22:30 | Nuoroda
pracent o ką ketini baigus giegrą veikt? kažkaip man vis galva neišneša ką daryt be mokytojavimo galimą su geografijos diplomu, nes ir pats ten stočiau tik ta miglota ateitis nubaido...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 17:21:09 | Nuoroda
tema ne apie geografija,bet jei tu tikrai zinai ir nori dirbt veliau pagal specialybe tai ka nors surasi(galbut ka nors aplinkosaugoj,kartografijoje,ar ka nors su turizmu) .bestudijuodamas suprasi ko nori, ir suprasi kad si specialybe tai ne vien toks mokslas kaip tau galejo pasirodyti mokykloje.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 21:05:12 | Nuoroda
zodziu, paradoksas.. chemija visad gerai sekes, taciau as ja pasiemiau B lygiu, o vpirmenybe teikiau fizikai A lygiu, sita spevelybe mane sudomino ,nes galvojau,jog cia daugiau reikia fiziniu ir matematiniu ziniu..nustebau perskaiciusi,kad tai geografijos bakalauras..hmm... na mokytojo darbui .aciu ne.. tai nebent stoti ten ir sieti ateiti kokioj obesrvatorijoj stebeti gamta ir ispeti zmones apie rytojau sorus,kaip as supratau,.....butut smagu,.... beje,cia konkursas stojimo atrodod l. mazas..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-17 17:00:57 | Nuoroda
pasirodod ne taip lengav cia istot
Žinutė parašyta: 2008-06-18 00:44:42 | Nuoroda
manau čia kaip kam iš idėjos tai praktiškai beveik į visas VU specialybes nėra lengva įstot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-18 21:02:18 | Nuoroda
o ka daryti,kad as isvis geografijos nesimokinau, tik iki desimtos klases,o cia reikia geografijos metinio..hmm?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 18:56:47 | Nuoroda
radiacija,čia taip pat ir man. Norėčiau aš irgi šią specialybę pasirinkt (kaip alternatvą,tiesą pasakius..),bet taip pat neturėjau geo 2 metus.Ir nors laikiau egzaminą,pasirodo,tas metinis pažymys yra tikrai svarbus.Nesu tuo užtikrinta,bet nenustebčiau,jei taip iš tikrųjų ir būtų..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 22:28:45 | Nuoroda
ka tuomet daryti..ir siaip kokios perspektyvos su geografijos bakaluaru a svis galvoju...
Žinutė parašyta: 2008-06-23 14:33:16 | Nuoroda
siaip tai gali eit visur ir aiskint kad tu geografijos pazymi turi desimtos klases atestate ir visur nesiot ji ir irodinet kad tu mokeis ta geografija ir turi kazkoki pazymi zinau kas taip padare, tiesiog ejo ir visiem [color=#FFFF80:2voluljh]kniso[/color:2voluljh] prota bet uzskaite jam ta pazymi ir studijuoja
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 12:41:07 | Nuoroda
Jo,kažkur girdėjau,kad dar galima prisigriebus tą 10-os klasės pažymį prasispraust..Jei tikraI viliatės,tada bandykit.Aš dar pagalvosiu..nors tik dieną tebeturiu
Žinutė parašyta: 2010-08-23 23:28:33 | Nuoroda

o kokiu lygiu reikia mokantis sios specialybes???

Žinutė parašyta: 2010-08-24 10:21:27 | Nuoroda

o kokiu dalykus mokytis reikia mokykloj stojant i sia specialybe?ir kokiais lygiais prasau atsakykit

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą