del Lietuviu egzo...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 14:02:30 | Nuoroda
jeigu manai , kad pulsiu iki tavo lygio ir pradesiu tau "komplimentus" sakyt , tai labai klysti , o kad as ginca laimejau tai jau irodziau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 14:20:29 | Nuoroda
NENORIU AS SU NIEKUO GINCYTIS IR TAPT LAIMETOJA. PAPRASCIAUSIAI, AS LAKIAU 5 VBE IR PAVARGAU PANASIAI, KAIP TU NUO LAUKIMO, BET TU PIRMAS PRADEJAI IR TIEK. EMOCIJOS SAVO DARO, VISI DABAR PIKTI IR NERVUOTI DEL VIENU AR KITU PRIEZASCIU.TAIGI, GAL BAIGIAM VISUS GINCUS , VISTIEK NIEKO TUO NEPAKEISM.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 14:22:40 | Nuoroda
NENORIU AS SU NIEKUO GINCYTIS IR TAPT LAIMETOJA. PAPRASCIAUSIAI, AS LAKIAU 5 VBE IR PAVARGAU PANASIAI, KAIP TU NUO LAUKIMO, BET TU PIRMAS PRADEJAI IR TIEK. EMOCIJOS SAVO DARO, VISI DABAR PIKTI IR NERVUOTI DEL VIENU AR KITU PRIEZASCIU.TAIGI, GAL BAIGIAM VISUS GINCUS , VISTIEK NIEKO TUO NEPAKEISM. sutinku...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 16:19:37 | Nuoroda
tiek gincu, nervu. ir del ko? lietuviu egzo. dieve yra gi svarbesniu dalyku gyvenime ir neverta cia ardytis del to vienintelio egzamino. pasidziaukim kad dauguma islaikem ir paguoskim neislaikiusiuosius. viskas. daugiau nieko nereikia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 21:20:26 | Nuoroda
Junda as nesuprantu kodel manai kad as kazka iskaliau ir man nepasiseke. Gavau labai daug, o ir knygu nekaliau tiesiog esu gabi lietuviu kalbai. Mane tik erzina visokios cia skleidziamos erezijos. Aisku kad visko neiskalsi, aisku kad visi susimauna. Bet kaip zmones kurie anot jusu turi labai gera logini mastyma ir gavo <90% nesugeba to mastymo atskleisti ne per viena kontrolini? As nelyginu bet faktas yra toks kad tie kas turi ji ir parodo nesimokes o ne tik per egzamina.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 21:51:28 | Nuoroda
Aš ir nesakau, kad viskas ką rašiau yra pritaikyta tau tik tu už tą nuomonę, kad blogai besimokantis mokinys mokykloje negali geriau išlaikyti už tą, kuris gaudavo 9-10.Aš manau, kad viskas įmanoma. Visi mes turim savo nervų sistemą, tik ne visi moka su ja susitart, tai tikrai labai įtakoja rezultatus. Aš patyriau tai pagal savo kailį per vienus egzaminus sugebėjau save nuramint, per kitus nelabai. Nors va, geriausiai visą laiką sekėsi tas, iš ko gavau, deja, mažiausiai. Dėl to man šiek tiek apmaudu, bet čia mano problema, ne tų žmonių, kurie išlaikė už mane geriau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 21:54:53 | Nuoroda
O ar mes pykstamės ? nepasakyčiau. greičiau linksmai diskutuojam
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 22:08:45 | Nuoroda
Na aš irgi nesakau, kad visi žmonės, kurie blogai mokės negali gerai išlaikyti. Aišku, kad gali. Jau ir pati minėjau tie, kurie mąsto. O aš matau tokių atvejų, kur niekaip negalėjo parašyti, nes net nežino, ką reiškia interpretuoti. Pastoviai atpasakojimus parašo ir panašiai. Tai nematau iš kur tas mokslas ir logika apsireiškia. Tik tiek.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 22:16:33 | Nuoroda
O gal jis rašinį rašė ? gal perskaitė vakare kokio filosofo straipsnį apie toleranciją, viską atpasakojo ir gavo gerą balą
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 23:16:17 | Nuoroda
A6 kalbu apie konkrečius interpretatorius. Ir kaip jų yra manojoj aplinkoj, taip yra manau ir kitose ;]
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą