Prašymų pildymas. Kaip, kur ir kada tai daryti. Viskas čia.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 16:57:01 | Nuoroda
žmonės, atestato kopija turi būti patvirtinta pas notarą
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:01:02 | Nuoroda
LAMA BPO duosi ir kopijas nepatvirtintas notaro ir ORIGINALĄ, nebent jo neturėtum arba laibai gailėtum, tada notaro patvirtintą kopiją parodytum. Universitete tvarkantis, jau reikės viską turėti patvirtinta notaro.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:07:06 | Nuoroda
vaikai, kai kurie universitetai, įforminant priėmimą reikalauja palikti atestato ORIGINALĄ!!! todėl kai kažkur įstosite turėkite originalą ir jo kopiją patvirtintą notaro. o vežant dokutentus bendrajam priėmimui BŪTINA turėti notaro patvirtintą atestato kopiją. niekas originalo rodyti neprašo!
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:19:04 | Nuoroda
Na, nemačiau, kad dar kas važiuotų pas notarą patvirtinti kopijos, tik tam, kad parodytų LAMA BPO, niekas niekada tokiais žaidimais neužsiiminėjo, jie gi neatims jo, tik suskaičiuos konkursinį pagal jį. Be to nurodyta taisyklėse, kad reikia parodyti originalą, o jeigu nėra šansų, tada jau notaro patvirtintą kopiją. O tie kas originalo prašys (atrodo VK prašo), patarčiau kovoti ir teikti tik notaro patvirtintą kopiją.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:25:26 | Nuoroda
matai, notaro patvirtintą kopiją reikia palikti priduodant dokumentus originalo ten niekas neprašo
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:38:12 | Nuoroda
mama,pagimdyk mane is naujo tai reik notaro ar nereik,yay! nu px,ryt reikes man jau gal ta prasyma uzmust, tai paklausiu vietoj.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:49:16 | Nuoroda
Klausykit žmonės, gal ir kvailas kluasimas, bet kur pasidaryt asmens tapatybės kortelės ir atestato kopiją? Pakyšt namie po kopijuokliu ir viskas? O kaip asmens tapatybės kortelę kopijuot, ant vino lapo abi pusės ar kaip? ruduopasauliu>>..........reiks su notaru reikalų turėt, nebijok.
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:52:03 | Nuoroda
brandos atestatas ir jo priedas (-ai) arba kitas vidurinį išsilavinimą liudijantis dokumentas ([b:1m9la18h]originalai[/b:1m9la18h]) arba notaro patvirtinti jų nuorašai (parodyti), išvardintų išsilavinimą liudijančių dokumentų kopijos (įteikti) Notaro patvirtintų kopijų nereikia, nes parodai originalą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:55:45 | Nuoroda
treciadiene ---> asmens tapatybės kortelės kopiją gali pasidaryti bet kus, kad ir namuose jokio skirtumo. david ---> matai, esu studentė, šitas procedūras jau esu perėjusi, todėl žinau atestato kopijų patvirtintų notaro, REIKIA
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:58:18 | Nuoroda
Žinok aš ir studentas... Taip jų reikia, bet jų reikia kai jau įstoji ir veži viską į universitetą, atgaivink atmintį, nebent tau kažkas įkalė į galvą, kad reikia... Taisyklėse nurodyta, kad gali jeigu negali pateikti originalo, bet pirmenybė teikiama originalui ir visada taip buvo. Suprask tai arba aš tau įkasiu...
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:01:38 | Nuoroda
iskilo dilema;] as esu is alytaus..cia yra toks stiklinis pastatas,,kuriame galiu pildyti prasymo bblanka...bet as ketinu pildyti tik vilniaus kolegijoje visas(gal 7) specialybes..daugiau jokioam kitam univere ar kolegijoje..tai as galiu te uzsipildyt ir dokus(atestata ir tt) priduot(iki lieos 19) ? ar situo atveju man butina i vilniaus kolegija trenktis ir te pildyt ta blanka??
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:04:28 | Nuoroda
Nebūtina, tai bendrasis priėjimas, paduoti bet kur LAMA BPO postas yra. Taisyklėse pilnas sąrašas yra.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:08:15 | Nuoroda
david --> įkasi??? tai gal ramiau, ar kaip ;D aš sakau tai ką atsimenu, kai pridavinėjau dokus , manes paprašė palikti notaro patvirtintą atestato kopiją. o dėl galutinio dokumentų įforminimo, tai aišku kad reikia gana ginčytis, vienaip ar kitaip tos atestato kopijos patvirtintos notaro reikia ;D taip kad, visi bėgit pas notarus kai tik gausit atestatus
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:11:56 | Nuoroda
Niekas niekur nebėgs ir taip įkasiu ten kur skaudžiausia, jeigu nenustosi klaidinti žmonių. Paskaityk taisykles ir suprasi.
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:13:11 | Nuoroda
dekuj;] o gal zinai ar alytuje sis posta yra?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:14:03 | Nuoroda
Tame sąraše yra ir VU centriniai rūmai. Galvojau kad ten vešiu. Netoli stoties, patogu. Bet parašiau emeilą į VU ir sužinojau, kad dokumentų registracija vyks Saulėtekyje. Teks grūstis iki ten O kiek kainuoja pasidaryti notaro patvirtintą atestato kopiją?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:21:25 | Nuoroda
david --> gal nustok nervuotis, nes jau juokinga darosi ;D juk vistiek reikia pasidaryti atestato kopiją pas notarą. ir aš nieko neklaidinu. visiems blaivaus proto žonėms tai aišku treciadiene --> tiksliai neatsimenu kiek ten kainuoja, bet tikrai nedaug. man regis 20lt net nereikėjo bet nesu įsitikinusi beto kainos visur dabar kyla ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:23:18 | Nuoroda
gal galit kas paaiskint ka reiskia "stojantieji turi iki 2008 07 18 d. 13 val. pateikti MRU PK siuntima is[b] VRM"[/b] paaiskinkit nes nesuprantu visai.....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:30:52 | Nuoroda
Aš siunčiau internetu. Ir pvz net nerašiau to pašto, tik pašto kodą, nes to jiems reikia adresui parašyti, o adresui užtenka ir pašto kodas. O gyvenvietėje tarkim reikia rašyti, jei gyveni kaime kokiam ar dar mažesniam teritoriniam vienete. Šiaip ten viršuj, kai pildai internetu, rašo, ko dar trūksta ir ko reikia. Nieko baisaus ir sudėtingo :}
Žinutė parašyta: 2008-07-01 18:34:27 | Nuoroda
as stoju i vk.tai man pateikiant prasyma to notaro patvirtintos atestato kopijos lama bpo poste nereiks dar,cia iki tos 19 dienos?tik tada kai jau bus registruojami dokumentai pacioje kolegijoje?ten kazkur 25 diena..ar taip suprantu? o klausykit ar ilgos eiles pas tuos notarus buna?nes atestata gaunu tik 17d..tai kad ir iki tos 25d laiko nedaug...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą