ŠU Sveikatos edukologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 17:02:52 | Nuoroda
Vis is tos puses
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 17:04:33 | Nuoroda
Na tai zinoma..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 17:05:48 | Nuoroda
mano skpe jei ka tai gintariux23,per cia nelb man patinka bendrauti,nepatogu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 17:16:04 | Nuoroda
hmm idomu butu susipazint su busimom kursiokem mano skype saafraa...gal netycia ir kokiu pazystamu atsiras;) kaip jusu nuotaikos? norejot istot cia?:)
Žinutė parašyta: 2008-07-30 19:51:50 | Nuoroda
nium kaip cia pasakius nelabai norejos bet taip jau gavos o as ir pradedu baimintis del tu biochemiju ir t,t, nes mano profilis humanitarinis irgi buvo...nesmanone cia kazkokia kazin kaip cia mums bus o seip nuotaikos tai visai neblogos bent jau idomiai mokysimes manau idomios paskaitos bus o ka jus manot m?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 20:14:14 | Nuoroda
as tai rasiau net nezinodama kas taiper dalykas,bet labai nenusiminiau,ziuresim kaip bus,manau kad gerai..db pasiryzus mokytis tuos 4metelius,nes 12 taip ir praleidau nesistengdama:D Labai idomu bus ta lotynu kalba,nesitikejau,kad butent ji bus,bet nudziugau:) o seip is dalies jau laukiu tos rugsejo pirmos,db ji bus kitokia...viskas nauja,nepazystama..traukia tai:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-30 20:33:12 | Nuoroda
Na jo,as irgi nenoredama siaulius rasiau ir istojau ten na bet paskaicius ka mokysimes,pasirode lb ydomu ir perspektyvu begalo megstu kalbas,tai smagu bus lotynu kalba,na o ta biochemija ir biofizika tai biski gazdina
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą