Ar yra stojusiu i VIKO?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-29 19:25:27 | Nuoroda

Sveiki, įstojau į ištęstines studijas, gal žinote, kada reikia registruotis sesijoms? Parašyta, kad nuo 29 dienos, o iki kada?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 20:09:38 | Nuoroda
-viki- rašė:

Sveiki, įstojau į ištęstines studijas, gal žinote, kada reikia registruotis sesijoms? Parašyta, kad nuo 29 dienos, o iki kada?

 cia tau atsius toki kaip laiska priminima, kad atsimintum kada sesija.... o siaip nuejus i kolegija, kad ir rugsejo 1 viska suzinosi..

Žinutė parašyta: 2011-07-29 20:40:40 | Nuoroda

Sveiki, stojau i VIKO VF pradini ugdyma, socialine pedagogika, bet pritruko 0,10 kad patekciau i VF..;/ sakykite, kaip manote ar dar patekciau antru etapu?;) 

Žinutė parašyta: 2011-07-29 20:55:44 | Nuoroda

Ar yra tokiu, kurie kaip ir as registruojant priemimo dokumentus neturejo notaro patvirtinimo ir todel paliko savo atestato originala? Gal zinot kada as ji atgausiu?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 20:56:26 | Nuoroda
pavasaryte rašė:

Sveiki, stojau i VIKO VF pradini ugdyma, socialine pedagogika, bet pritruko 0,10 kad patekciau i VF..;/ sakykite, kaip manote ar dar patekciau antru etapu?;) 

 Galbūt turėtų pavykt, pas mane panaši situacija, man į prekybos vadybą pritrūko 0,18 balo, tikiuosi įstot dabar :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 21:03:34 | Nuoroda
blanche_Girl rašė:

Ar yra tokiu, kurie kaip ir as registruojant priemimo dokumentus neturejo notaro patvirtinimo ir todel paliko savo atestato originala? Gal zinot kada as ji atgausiu?

 pabaiges studijas arba jas nutraukes:)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-29 21:04:11 | Nuoroda
areole rašė:
blanche_Girl rašė:

Ar yra tokiu, kurie kaip ir as registruojant priemimo dokumentus neturejo notaro patvirtinimo ir todel paliko savo atestato originala? Gal zinot kada as ji atgausiu?

 pabaiges studijas arba jas nutraukes:)

 

 atsiprasau pabaigusi arba nutrakusi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 21:04:56 | Nuoroda
Ligituulis rašė:
pavasaryte rašė:

Sveiki, stojau i VIKO VF pradini ugdyma, socialine pedagogika, bet pritruko 0,10 kad patekciau i VF..;/ sakykite, kaip manote ar dar patekciau antru etapu?;) 

 Galbūt turėtų pavykt, pas mane panaši situacija, man į prekybos vadybą pritrūko 0,18 balo, tikiuosi įstot dabar :)

 as po pirmojo etapo, pasiskambinau i Viko. ''' paguode '''' kad konkursiniai balai gali kilti;/ neva visada antruose etapuose visur buna aukstesni daug daugiau nei pirmam...  ( kvaila kad antram negali nieko naujo prirasyti) jokio pasirinkimo....

Žinutė parašyta: 2011-07-29 21:09:38 | Nuoroda
pavasaryte rašė:
Ligituulis rašė:
pavasaryte rašė:

Sveiki, stojau i VIKO VF pradini ugdyma, socialine pedagogika, bet pritruko 0,10 kad patekciau i VF..;/ sakykite, kaip manote ar dar patekciau antru etapu?;) 

 Galbūt turėtų pavykt, pas mane panaši situacija, man į prekybos vadybą pritrūko 0,18 balo, tikiuosi įstot dabar :)

 as po pirmojo etapo, pasiskambinau i Viko. ''' paguode '''' kad konkursiniai balai gali kilti;/ neva visada antruose etapuose visur buna aukstesni daug daugiau nei pirmam...  ( kvaila kad antram negali nieko naujo prirasyti) jokio pasirinkimo....

 Nesamonė tada kažkokia ;o Ką dar ten sakė?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 21:20:29 | Nuoroda
areole rašė:
areole rašė:
blanche_Girl rašė:

Ar yra tokiu, kurie kaip ir as registruojant priemimo dokumentus neturejo notaro patvirtinimo ir todel paliko savo atestato originala? Gal zinot kada as ji atgausiu?

 pabaiges studijas arba jas nutraukes:)

 

 atsiprasau pabaigusi arba nutrakusi :)

aisku :) dekui uz info

Žinutė parašyta: 2011-07-29 21:46:26 | Nuoroda
Ligituulis rašė:
pavasaryte rašė:
Ligituulis rašė:
pavasaryte rašė:

Sveiki, stojau i VIKO VF pradini ugdyma, socialine pedagogika, bet pritruko 0,10 kad patekciau i VF..;/ sakykite, kaip manote ar dar patekciau antru etapu?;) 

 Galbūt turėtų pavykt, pas mane panaši situacija, man į prekybos vadybą pritrūko 0,18 balo, tikiuosi įstot dabar :)

 as po pirmojo etapo, pasiskambinau i Viko. ''' paguode '''' kad konkursiniai balai gali kilti;/ neva visada antruose etapuose visur buna aukstesni daug daugiau nei pirmam...  ( kvaila kad antram negali nieko naujo prirasyti) jokio pasirinkimo....

 Nesamonė tada kažkokia ;o Ką dar ten sakė?

 nieko:D tiesiog kad mane skyre 0,10 balo.. geriau jau buciau nezinojus.. nes einu is proto... matai kad nera taip cia , kad va nepatekai per pirma , tai per antra tau sudaro zemesnius balus, salygas tiems truputi prastesniems patekti... cia nespejai? viskas .. eik kur nori... netinka tai tavo bedos..;/ matosi jau is to kad nieko antram etape negali itraukti naujo.. ir sedi su tuo paciu prasymu isisiemes ... ir lauki rugpjucio pirmos...

Žinutė parašyta: 2011-07-29 22:17:02 | Nuoroda

O neakivaizdiniams duoda bendrabutį sesijų metu? Man net jokio prašymo nedavė pildyti..

Žinutė parašyta: 2011-07-29 22:38:38 | Nuoroda

ar yra stiojusiu i VIKO ----->      Higienine ir dekoratyvine kosmetologija? 

Žinutė parašyta: 2011-07-31 00:21:40 | Nuoroda

sveika, as istojau i higienin ir dekort kosmetologija)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 13:38:48 | Nuoroda

Sveiki, įstojau į agroverslo vadyba.

susipažinkim :) el.p.:

Žinutė parašyta: 2011-08-01 13:41:34 | Nuoroda

Kas i bankinikyste NL istojo? ;)  parasykit i skype: negani666 ir FB :)

istojau i VF su 13.88  

  • Istorija / VBE 36
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 21
  • Matematika / VBE 13
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:47:55 | Nuoroda
evellline rašė:

sveika, as istojau i higienin ir dekort kosmetologija)

 Koks tavo balas buvo?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 15:23:06 | Nuoroda

gal yra tokiu zmoniu, kurie istojo i programu sistemas?:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-11 10:52:43 | Nuoroda
pavasaryte rašė:

ar yra stiojusiu i VIKO ----->      Higienine ir dekoratyvine kosmetologija? 

 as istojau, balas mano 17.84 :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą