BŪSIMŲ DVILIKTOKŲ SKYRELIS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 22:31:50 | Nuoroda
Diskutuojame
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 01:45:51 | Nuoroda
aha,matos ;D smagios diskusijos tau tada. gera tema pasirinkai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 10:09:39 | Nuoroda
Vargšai. Kaip aš džiaugiuosi, kad aš jau visą tą pragarą praėjau. Nemaniau, kad taip gerai jausiuosi pabaigus mokyklą, bet sugrįžt į dvyliktą klasę tikrai nenorėčiau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 11:02:41 | Nuoroda
Aš būsima dvyliktokė. Nė nežinau, džiaugtis tuo ar ne. Paskutiniai metai mokykloje.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 12:05:37 | Nuoroda
Ai, nežinau, ar tokie jau baisūs tie paskutiniai metai. Greičiau sentimentalūs, nes viskas vyks paskutinį kartą.. Man patiko 12klasė, nes visokių renginių vyko skirtų mūsų dvyliktokams gimnazijoje. Ir supranti, kad mokytojai tave tikrai myli ech... Norėčiau daugelį jų pakartoti. Ypač pirmokų krikštynas. Che che O va kas liečia mokslo karčiąsias šaknis.... Mmm, manau, jums būsimi abiturientai, įgris nuolatinės kalbos apie egzaminus, ŠMM eilinės nesąmonės ir, galų gale, pavasarį, kai jau artės visokie paskutiniai skambučiai ir įskaitos, po visų šimtadienių, norėsis greičiau baigti mokyklą ir tuos galvos ūžimus dėl egzaminų O tada išleistuvės O paskui žiūri, kad neturi sąrašiuko arba pametei savo visų įmanomų svajonių specialybių Tai va. Tokie metai laukia Jūsų Geri, sakyčiau, jei ŠMM nesugadins Ir patarimas-persimokyti net nepatartina
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 12:57:42 | Nuoroda
Man tai egzaminai daug sveikatos atėmė. O dar paskui rezultatų lauki ir paaiškėja, kad gavai ne tiek, kiek tikėjaisi, kad NEC'as durnina visus, darbai blogai ištaisyti ir t.t.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 13:22:52 | Nuoroda
kas liecia mokymasi sie paskutiniai metai daug ka lemia kad ir pats as dura stumiau iki 11 klases o 12 jau susiemiau .mano manymu is ties jau pradejus eiti i dvylikta klase labai svarbu zinoti ka ruosiates studijuoti.nes kiekviena studiju programa reikalauja skirtingu dalyku pavyzdziui as istojau i statybos indzinerija tai ten reikia mat liet fiz egzaminu bei metiniu pazymiu is tam tikru dalyku. ir taip analogiskai kitoms specelybems reikalingi taip pat kazkokie egzai ir t.t. taigi zinodami kad norit stoti ten ir ten lb verta pasidometi kokiu dalyku jums reikia ir i juos susikoncentruoti .kam eikvoti savo jegas veltui kai galima mokytis 3-4 dalykus ir to pilnai uztenka pvz jus ten valandu valandom mokotes kokia istorija o kai reikia stoti pasirenkat specialybe i kuria stojant sis pazymis nieko neitakoja ir uzuot mokesi ko jums reikia moketes istorija ir visiskai bereikalo gaisot laika .taigi mano pasiulymas pasidometi kokie dalykai jums reikalingi stojant ir tu dalyku laikytis tvirtai isitverus o kitus ziureti atsainiai pvz man kad ir butu buve rusu kalba kokie 4 ar 5 ar 6...tai nieko neitakoja todel vistiek buciau istojas o jei matke jau buciau pripjoves jau nieko nesigautu taigi nebukite visu galu meistrai ir nesimokite visko iki isnakciu o tiesiog susideliokite kas jums yra prioritetas ir tada viskas bus ok.kaip daugelis daro nori kad pazimiu knygelei puikuotusi grazus pazymiai taciau visu dalykus mokantis tai uzema begele laiko ir maziau laiko galima skirti butien tiem kuriu reikia todel daugeli atveju moksleiviai nesugebatinkamai pasiruosti egzam ir neistoja kur nori kas is to kad tie pazymai bus neblogi taciau ko jums reikia jei tinkamai nemokesite taigi geriau istoti kur jus norite o ne paskiui istojus kur nenori ziuret i ta susikta pazymke ir geretis kokie neblogi pazymiai .....................tikiuos supratot mane
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 14:26:57 | Nuoroda
meskys123, tokia ilga žinutė, bet joje viskas tas pats per tą patį. Šiaip, visiškai pritariu. Nors nereikia susikoncentruot į vieną kažkurią specialybę, reikia turėti kelis variantus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 15:44:46 | Nuoroda
jei žinai tiksliai kur nori stoti, tai ten ir sutelki visas jėgas. Man keista, kaip kiti sugalvoja dešimt norimų specialybių. Man ir dabar galva ūžia nuo minčių apie egzus, tai kas bus toliau? Visi kalbės tik apie juos.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 16:22:22 | Nuoroda
Geriausia būna pirmom rugsėjo dienom. Visi mokytojai tą patį per tą patį kalba: "Jau paskutiniai metai. Nuo šių metų priklausys visas ateinantis jūsų gyvenimas. Svarbiausia teisingai pasirinkti. Daug dirbsim, daug mokykitės Ir t.t., ir pan." O kad vieną pasirinkti specialybę nepasakyčiau, kad yra labai gerai. Nebent ta specialybė dėstoma ne vienam universitete ir gavus kad ir prastesnius balus būtų galimybė į tą specialybę įstoti. Juk visada yra šancas, kad neišlaikysi taip gerai, kaip tikiesi ir neįstosi į būtent tą spec., kuriai ruošeisi. Bent kelis variantus reikia turėti. Arba susieškot specialybes, kurios dėstomais dalykais būtų panašios, nes antram kurse kai kur galima pereit iš vienos spec. į kitą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 16:36:45 | Nuoroda
prisiošit, jaunime.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 08:56:18 | Nuoroda
aciu dievui as perejau visa ta kose .kazkoks siaubas kai prisimenu kiek valandu pries egza reikejo kalti ir tt. aciu dievui kad nebereikia man i jokia mokykla
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 09:47:41 | Nuoroda
Kažkada ir aš sakiau "ačiū dievui baigesi kosmaras". Bet va praejo biski laika ir kazkaip viskas nebeatrodo taip baisiai. Dabar atrodo, kad 12 klase buvo patys sauniausi metai, o ir egzai visai nebaisūs ir nesunkūs Dvyliktokams galiu palinket susikaupimo ir nesvaistyt energijos bereikalingiems dalykams Prisidedu prie pasisakymu, kad eiktu labiau koncentruotis į dalykus, kurie iš tiesų būtini stojant. Tam iš esmės ir skirtas profiliavimas mokyklose
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 23:03:43 | Nuoroda
cia net temos pavadinimo normaliai neuzrase =\
Žinutė parašyta: 2008-08-09 12:34:37 | Nuoroda
uj ciuciukai jus kaip jum nepavydziu beet ir biski pavydziu nes manau kiekvienoj mokykloj dvyliktokai laabai pagerbti buna simtadienai visa kita sekmes jums
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 13:27:34 | Nuoroda
nju ką aš galiu pasakyti.. jūs sakykite, ką norite, bet manau, jog paskutinieji metai mokykloje yra patys šauniausi, geriausi ir wisoki kitoki -iausi galima sakyti, jog dwyliktokai mokykloje būna dėmesio centre dauguma renginių vyksta jų garbei, mokytojai neberėkia, tampa atlaidesni, jei neparuoši namų darbų vienu žodžiu, mielai pakartočiau aš tą 12 klasę, wisus egzaminus ir baimę jų belaukiant, įskaitas ir nerwų proweržius prieš jas taigi, sėkmės ir geriausių metų, būsimieji 12-OKAI!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 13:52:49 | Nuoroda
Dėkojame
Žinutė parašyta: 2008-08-09 14:31:33 | Nuoroda
Aš tai dvyliktoj klasėj ėjau va bank Mokiausi visus dalykus, bet egzus laikiau tik tris, nes tik į vieną specialybę norėjau, kuri yra tik vienam univere ir daugiau niekur jos nėra. Kai pagalvoji, tai dabar, ko gero, taip nepasielgčiau... Būčiau dėl atsargos pasirinkus dar ketvirtą egzaminą. O tai kas būtų buvę, jei būčiau neišlaikius kokio nors egzamino?.. Bet gerai, kad viskas gerai praėjo ir įstojau ten , kur taip norėjau Bet jums, abiturientai, nepatarčiau taip rizikuot... Nes juk atsarga gėdos nedaro. Nors... kas nerizikuoja, tas negeria šampano
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 15:52:38 | Nuoroda
Bet vis dėlto gerai ta 12 klasė - daug patirties įgauni. Manau, kad reikia žmogui tai patirti.
Žinutė parašyta: 2008-08-09 22:16:13 | Nuoroda
Kaip būsimas studentas galiu trumpai papasakot kas man buvo mokykla (kaip gera naudot būtajį laiką) Šiaip man dvylikta klasė buvo sunkiausia, nors nesimokiau visai, namų darbų nedariau nuo dešimtos klasės. Labai užkniso mokytojų kalbos ir nuolatiniai priminimai apie egzaminus. Didžiausias košmaras buvo įskaitos žodžiu, nors iškart po jų -- žiauriai palengvėjo. Egzai raštu -- labai lengva, nesijaudinau visai, išlaikiau gana neblogai, įstojau į valstybės finansuojamą vietą... Dvyliktoj klasėj svarbu atsirinkti kas tau svarbu mokytis, o kas ne. Nes dvylikta klasė -- informacijos kimšimo į galvą maratonas. Mokytojai stengiasi užpildyti visas mokymo (taip taip, mokymo) spragas, taip maksimaliai užkraudami moksleivius. Na, bent jau mano mokykloje taip buvo. Visos tos interpretacijos, jomajo... Pamenu, kaip vienuoliktoj klasėj mokytojos triesdavo, kad blogai rašom interpretacijas... Atėjo lietuvių egzaminas, pasirinkom rašinius, tie kurie nemokėjo rašyti interpretacijų ir viskas (pats nei vienos interpretacijos nesu parašęs) Taigi, dar kartą kartoju, jog svarbu įvertint savo galimybes, mokytis tik tai ką reikia jums individualiai, o ne tai kas "privaloma" visiems.. Taigi, būsimi dvyliktokai, nebijokit dvyliktos klasės ir egzaminų, didesnis galvos skausmas laukia ateity, kai prasidės stojimai, po to būsto paieškos, tuomet studijos, viskas nauja ir nepažįstama. Bus tikrai sunku...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą