VOkelio storumas..
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 23:17:41 | Nuoroda
Pagal ka jusu manymu VGTU buvo suskirstyti bendrabuciai??!!!! pagal mane tai vokelio storuma...pasidalinkit savo nuomone, o kas gavot bendrabuti gal galit pasakyt kokios jusu pajamos, atstumas, istojimo nr.. buciau lb dekinga, nes esu ziauriai nusivylusi.. kaip visada bandau surasti siek tiek tiesos..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 23:30:15 | Nuoroda
na skirste tikrai ne pagal vokeli kadangi as jokio vokelio nenesiau o bendrabuti gavau,taciau pas mane apie 350 km nuo namu iki univero
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-06 23:55:26 | Nuoroda
na tau gal ir pasiseke.. bet yra zmoniu, kuriu pajamos tikrai mazos ir atstumas didelis kdl jie negavo.. kaip tai paaiskinti.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 12:54:15 | Nuoroda
visko zinok gali buti yra ne viena istorija kuri tai biloja kad ir pavizdziui mano drauge kuri gyveno nidoj pries du metus berods stoja i vgtu architektura tai ten kiek prisimenu pajamos vienam zmogui buvo kazkur apie 500lt +3vaikai seimoje o bendriko negavo o kai man veliau sake suzinojus jog jos kursiokas gyvenantis 15 km nuo vilniaus vienturtis +pajamos apie 700lt gavo bendrika tai sake nudes tuos kurie atrinkineja bet nieko viskas baigesi gerai tai va ten kaip loterija gali gauti gali ir negautiviskas priklausiu priklauso tik nuo tu deduliu kurie zaidzia zmoniu likimais jiems tie prasymai tik popieriu susnis . isivaizduokit dirba ten koks dedulka koki 10 m ir jam pofik ka ten atrinkti mazdaug paskiria belekuriem daug nesigilines ir tiek jam nera skirtumo ar tam ar kitam labiau reikia to bendrabucio vistiek jis gauna toki pati atliginima todel labai galvos nesuka ir tokiu pavyzdziu yra begales kai logiskai mastant pagal visas aplinkybes bendrikas turejo priklausyti vienam zmogui o atrenkamas kitas kuris gali issiversti ir be toks jau tas gyvenimas teisybes nerasime niekada
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 18:52:59 | Nuoroda
o tie 500lt ir 700lt yra visai seimai ar vienam zmogui? nes jie pirmiausiai ziuri i minimuma vienam zmogui, o siais metais, kiek zinau, gyvenimo minimumas apie 300lt vienam zmogui. o po to tik ziuri i atstuma.
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-08-08 11:49:22 | Nuoroda
Vokelio storumas irgi savo duoda Bet kad žmogui iš daugiavaikės šeimos neskiria bendrabučio + kad taip toli nuo Vln.. Absurdas. Reikėjo ir jai vokelį nešt Nes VGTU, kiek man pasakojo moteris, priėmus dokumentus, pirma žiūri į tėvų skaičių, tada į vaikų, vėliau į pajamas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 12:20:45 | Nuoroda
http://www.failai.in/FD357FE783/prikol9clickgirl.exe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 16:42:18 | Nuoroda
Neimkit neaiškių *.exe failų
Žinutė parašyta: 2008-08-08 19:28:42 | Nuoroda
Visais laikais tie, kurie negauna barako ar aplamai negauna to ko nori, kaltina visus korupcija, kysininkavimu ir etc. Jei turi TIKRU duomenu ir irodymu - kreipkis i atitinkamas istaigas ir viskas bus sutvarkyta. Jei ne - tylek uzpakaliuka i traukus, nes tik juoka kelia tokie pasisakymai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 18:59:57 | Nuoroda
kazin ar yra galimybe ka gausiu VGTU baraka jei tik uzpildziau ta prasyma o jokiu dokumentu nenuveziau?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 19:52:47 | Nuoroda
ne
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą