Lietuvių klb. egzaminas 2009 m. VĖL KEIČIAMAS!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-27 22:55:23 | Nuoroda
Ministerija vėl pateikė siurprizą - 2009 m. egzaminai bus tokie patys kaip šįmet, IŠSKYRUS LIETUVIŲ GIMTOSIOS KALBOS!!! APIE TAI PRANEŠĖ RESPUBLIKINIAME VEDĖJŲ PASITARIME šmm uGDYMO DEPARTAMENTO VADOVAS A.PLIKŠNYS. KOKS BUS EGZAMINAS, JIS "NEIŠDAVĖ" tAIGI NAUJUOSIUS MOKSLO METUS ABITURIENTAI PRADĖS ABSOLIUČIAI NEŽINODAMI, KOKIO SIURPRIZO LAUKTI PAVASARĮ, KĄ MOKYTIS. A, TIESA, JIE NEŽINOS, KADA BAIGSIS JŲ MOKSLO METAI - NEC SVARSTO GALIMYBĘ PIRMĄJĮ EGZAMINĄ DARYTI JAU KOVO MĖNESĮ
Žinutė parašyta: 2008-08-27 23:09:39 | Nuoroda
Vel siauti?:D gi dzin jau viskas, mum jau ramu:D ar tu lt taip prastai gavai, kad ketinai perlaikyt?:D
Žinutė parašyta: 2008-08-28 09:48:55 | Nuoroda
aciu dievui mna jau nebereikes laikyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-28 10:09:33 | Nuoroda
Čia Lietuva,čia cirkai nesibaigia (atsidūsta)...Tačiau visada lieka viltis,jog viskas susitvarkys...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 11:47:30 | Nuoroda
Šis pranešimas skirtas ne buvusiems, o dabartiniams dvyliktokams, tačiau forume nėra dar tokios rubrikos. O dėl vėl keičiamo egzamino, tai kadangi Lietuvos moksleiviai yra paskutiniai liaušiai ir bailiai, tai ministerija tiesiog tikrinasi, kiek dar patyčių gali suversti ant jų galvų - tiesiog linksminasi ŠMM, ir tiek
Žinutė parašyta: 2008-08-30 12:12:53 | Nuoroda
Jei, tu ne_mokine, esi tikrai kaip dediesi ne mokine,o tarkim kokia mokytoja ar kazkas panasaus,tai zinok izeidinedama moksleivius atrodai ziauriai apgailetinai ir tokiais savo kvailais issireiskimais tikrai nieko nepaskatinsi,ka nors daryt...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 12:41:12 | Nuoroda
To raspberry Dėl manęs, tai galit toliau tylėt ir Dievą mylėt - aš jokių egzaminų nelaikysiu. Tik neverkit po laiko, kad NEC sužlugdė jūsų gyvenimus, paskatino emigruoti ar pan. Galvot DABAR reikia, o ne po laiko. Grasinti man neveiklumu - ne tik vaikiška, bet tiesiog kūdikiška. Infantilu, ir tiek...
Žinutė parašyta: 2008-08-30 12:57:53 | Nuoroda
Zinok, man jau irgi egzaminu nereiks laikyti,as jau siais metai laikiau...Labai idomiai nuskambejo tavo zodziai:"grasinti man".Tu man pasakyk kurioje vietoj as tau grasinau? As tik norejau pasakyti,kad apgailetina yra taip abstrakciai ir nepagristai izeidineti VISUS moksleivius,kaip tu darai! Cituoju tavo zodzius: "kadangi Lietuvos moksleiviai yra paskutiniai liaušiai ir bailiai".
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-30 21:57:13 | Nuoroda
Grasinote, kad aš nieko nepasieksiu, kad tokiu būdu nepaskatinsiu moksleivių ar pan. Dėl manęs, tai galit miegoti nors žiemos miegu. O vadinti liaušiais galiu, nes visą vasarą teko skaityti stebėtino bailumo kometarus, vos kas nors parašydavo, kad NEC nesąžiningai elgiasi - visi norėjo tylos ir ramybės. Kaip kokie triskart dvigubi pensininkai.
Žinutė parašyta: 2008-08-30 23:41:15 | Nuoroda
As tipo grasinau. Nu ir prajuokinai,gal atidziau isiskaityk i tai ka rasiau,as tik pareiskiau savo nuomone, kad izeidinejimais nepaskatinsi moksleiviu,ko nors imtis.Ir jei tau tai panasu i grasinima,tai matyt kokia paranoja uzpuole. Ir dar kas juokingiausia tu remdamasi internetiniais komentarais,leidi sau izeidineti kitus.As taipogi skaiciau tavo komentaru,bet nepuolu taves izeidineti,nes mano nuomone forumu erdve yra skirta tik pasisakymui,nuomones isreiskimui,kuris neturetu zeminti kitu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-31 10:10:21 | Nuoroda
Kukiu šaltiniu remiantis pirmoje žinutėje buvo pateikta informacija?
Žinutė parašyta: 2008-09-08 23:29:22 | Nuoroda

labai dėkoju ne_mokinei. Ar galėtumėt i mano mob. atsiųsti savo e-mail? +37061156101

Labai noriu pabendrauti individualiai  elektroniniu būdu. Ačiū jums...

Žinutė parašyta: 2008-09-08 23:36:48 | Nuoroda
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą