Balu skaiciokle
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-16 16:14:11 | Nuoroda

O as tai jau pridaviau prasymo lapa... tai kam jum dabar tos skaiciuokles? reikia tik zinot, kokiu egzu reikia, o kai jau islaikysim, pravers ir balu skaiciuokle.

Žinutė parašyta: 2009-02-16 16:53:15 | Nuoroda

Na pvz man tai labai reikai balu skaiciuokles, nes esu neapsisprendusi del vieno egzamino tipo : ar mokyklini laikyti ar valstybini . Balu skaiciuokle tirkai pagelbetu ...

Žinutė parašyta: 2009-02-16 17:30:37 | Nuoroda

AMn taip pat jos reikia,kad apsispreciau tarp valstybinio ir mokyklinio :/ Ir daugumai manau taip pat ji labai naudinga butu  pasiziuret ir issirinkt teisingus egzaminus .

Žinutė parašyta: 2009-02-16 20:12:27 | Nuoroda

Tada taip...apie tai net nepagalvojau, nes pas mane , kai viskas aisku, tai....

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-02-21 12:27:49 | Nuoroda

jau ir nervuoja negali gericiau kas cia tada is vis per puslapis jei balu skaiciuokles nepadaro...nors ir lapu jau tuos prasymus atidaviau,bet ydomu kokiais didziausiais balais iseis istot kokiukiu galbut maziausiai tvarkykit ta skaiciuokle!!!

Žinutė parašyta: 2009-02-21 18:21:01 | Nuoroda

Sveiki. Gal yra žinančių kaip VGTU skaičiuojamas konkursinis balas, kai nelaikytas vienas iš reikalingų egzaminų, tačiau yra metinis pažymys? Žinau, kad už tą egzaminą nulio neduoda, bet tada metinį pažymį imą kažkaip...

Žinutė parašyta: 2009-02-21 18:28:10 | Nuoroda

Man jūsų pasisakymai skamba juokingai, kodėl jūs galit JIems priekaištauti? Ar ką nors padarėte, kad skaičiuoklė veiktų? Jei taip tai aš persiprašau, bet jei ne tai ko čia rėkiat, gal žmonės užsiėmę kitais darbais, nwes nemanau, kad šis puslapis jų vienintelė veikla, todėl manau reikėtų daugiau pagarbos ir supratimo, nes studijos.lt komnda tikrai vysto naudingą projekta ir turėtume būti dėkingi už tai ką jau turime ir kantriai laukti naujovių, o ne verkšlenti ir skūstis

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-02-21 18:29:35 | Nuoroda

Velnias kokia negraži mano gramatika :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-02-22 18:59:26 | Nuoroda

nu pvz suzinojau as savo bala ir kas toliau? ka man situ balu daryti dabar?

Žinutė parašyta: 2009-02-25 15:24:38 | Nuoroda

Žmonės, žmonės!! Jūs ruošiatės į aukštąsias mokyklas stot? Gal geriau pamąstykit ar Jums verta kur nors stot, jei net nesugebat pasiskaičiuoti konkursinio balo. Yra kiekvieno universiteto svetainėje informacija kokie svertiniai koeficientai. Ar taip sunku apsiskaičiuoti, jei kažkam, kaip sakote, labai reikia? Ir, beje, dar aukštosios mokyklos nėra paskelbusios priėmimo tvarkos. Kai kurių studijų programų gali keistis koeficientai ir net reikalaujami egzaminai. Todėl dabar net teoriškai neįmanoma padaryti, kad balų skaičiuoklė funkcionuotų.

Žinutė parašyta: 2009-02-25 15:31:57 | Nuoroda

zeniook, jei sužinojai savo balą, tai pasidomėk koks konkursas buvo praeitais ir dar ankstesniais metais. Tada palygink su savo ir pažiūrėk ar įstotai į nemokamą, ar į mokamą, ar išvis neįstotai. Jei nori ankstesnių metų, tai yra čia: www.stojimai.lt/ . Bet čia tik 2005 metų ir ankstesni dar gal keli. O jei nori "šviežesnės" informacijos, tai ieškokis kur nors (to universiteto svetainėje ar forumuose etc.) Aš nežinau kokios specialybės, tai negaliu niekuo padėti.

Žinutė parašyta: 2009-02-25 15:33:20 | Nuoroda

nueikit i stojimai.lt

Žinutė parašyta: 2009-02-28 12:19:37 | Nuoroda

stojimai.lt neatnaujinta balu skaiciuokle nuo 2005 :D

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Žinutė parašyta: 2009-03-02 19:07:43 | Nuoroda

www.stojimai.lt skaiciuokle ir dbr veikia, tik informacija ten senoka...

Žinutė parašyta: 2009-03-02 19:49:13 | Nuoroda

camillia, kam tu kartoji tai ką jau kiti parašė? Tai gal dabar kiekvienas, kuris atsivers šią temą parašo, kad www.stojimai.lt yra balų skaičiuoklė, bet ji neatnaujinta?

Žinutė parašyta: 2009-03-29 17:30:37 | Nuoroda

Zmones dabar jau kaip ir nebera kliuciu galutinai paruost balu skaiciuoklke, reformos projektas jau daug maz patvirtintas, universitetai jau paskelbe priemimo salygas, tai kodel balu skaiciuokle vis dar neveikia..?

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-03-31 15:37:51 | Nuoroda

Kaip suprantu nespėja gal suvest duomenų, nes jau minėtose skaičiuoklėse balai 2005 metų, čia gal bus su "navarotais" ir bus 06/07/08 metų....

Žinutė parašyta: 2009-04-06 11:21:44 | Nuoroda

Sveiki abiturientai,

šiandien paleidome balų skaičiuoklę... Deja, kad ir kaip stengėmės, nepavyko to padaryti anksčiau

Kol kas, t.y. pirmadienį-antradienį galima bus naudotis tik Vilniaus Universiteto pažymiais, o palaipsniui administratorės suves ir kitų aukštųjų mokyklų koeficientus.

Žinutė parašyta: 2009-04-06 17:38:10 | Nuoroda

 Kur butu galima palyginti savo bala su ankstesniais metais?

Žinutė parašyta: 2009-04-07 20:12:30 | Nuoroda

 šiaip galėtų čia būti ta skaičiuoklė padaryta supalyginimais praėjusių metų, a bet nieko, reiks pačiai pasieškot;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą