Dantu technologija (manualiniu gebejimu patikrinimas)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-18 17:40:26 | Nuoroda

Noreciau siais metai studijuoti dantu technologija,taciau nesuprantu kas ten per manualiniu gebejimu patikrinimas?zinau,kad jis lemia puse rezultato.todel labai nekas butu jei susimauciau ir  is isvis niekur neistociau per ta gebejimu testa.Zinau kad pries stojant vyksta kazkokie kursai,bet jeigu as esu ne is kauno ir ten giminiu neturiu ka tada?kaip juos lankyti?kaip pasiruosti tam testui?nelabai imanoma..patarkit kaip ten kas,o gal kas nors is jusu jau ir bande laikyti ji?:)

Žinutė parašyta: 2009-02-19 22:02:32 | Nuoroda

Labas,

Bandziau laikyt, bet neislaikiau. Viska tikrai gerai buvau padares. Reikejo asmeniskai pas destytoja lankyti...

Ten egzaminas susideda is 2 daliu:

1) gauni isdrozti is gipso dantuka bet koki (naudojant tik gipsa, skalpeli ir piestuka); 2) gauni islankstyti is vielos kokia nors figura (naudojant piestuka, popieriaus lapuka, viela ir reples).

Kursai vyksta vasaros metu, kiek pamenu birzelio ar liepos menesi (buna 2 grupes). Info apie kursus teiraukis Kauno kolegijoj. (Internetinis adresas: www.kauko.lt ;; http://www.kauko.lt/nweb/studiju_programos/Dantu_technikas.pdf )  Geriausia butu, kad jau dabar ieskotum Kaune destytojo ir lankytumeisi pas ji. Butu lengviau istot, nes manau vienas kuris is tu destytuvu i komisija ieina.

Kita... Jei nepavyktu istot Kaune, megink stot i Utena. Girdejau, kad ten taip pat yra kolegijoj tokia pati specialybe ir esu girdejes, kad ten mazesnis konkursas. Zinai kur Kaunas, o kur Utena (pats pakrastys) ;D . Pabaigus vis tiek tas pats diplomas ;)

Tai tiek... Jei kils klausimu rasyk. Sekmes! ;)

Žinutė parašyta: 2009-02-20 22:35:49 | Nuoroda

o gal galetum pasakyti savo elpasta ar koki skype,butu patogiau? :)

Žinutė parašyta: 2009-02-21 09:54:39 | Nuoroda

Kad daugiau info neturiu, tad nieko daugiau negaliu parasyt. Sorry. 

Stojau as 2006 metais ir tada neistojau, o veliau nebandziau.

Susisieki su Utenos kolegija ar Kauno (http://www.kauko.lt/). Ten daugiau informacijos suzinosi ir apie kursus, ir apie manualiniu gebejimu patikrinima, ir apie priemima.

Žinutė parašyta: 2009-02-21 09:55:40 | Nuoroda

Ir jei ka rasyk cia i foruma... :)

Žinutė parašyta: 2009-02-24 00:01:41 | Nuoroda

O ar labai  sunku ismokti ta danti padaryti ir islankstyti figura?

Jei as gyvenu ne kaune,o toli nuo jo,is kur man rasti destytoja?

Jei lanaki pas destytoja,tai kursu kuriuos renkia kauno kolegija nebereikia lankyti?O kur kazin geriau?

Kiek mazaug valandu prasimokei pas destytoja ir kokios kainos?

Gal zinai kiek mazdaug zmoniu buna kursuose ir kiek neislaiko sio egzamino?

Kokie tavo buvo balai biologijos ir chemijos?

aciu je

Žinutė parašyta: 2009-02-24 14:15:39 | Nuoroda

kaip kam su tais mokslais.. man figura islankstyti buvo nesunku, o prie danties jau reikedavo pasedet.

megink susirast savo mieste dantu technika, kuris tave pamokytu.. o jei dar plius Kaune susirastum destytoja, kuris pamokytu... tai tada butu super.

kursus Kaune gali lankyt ir nelankyt, sprendi pats. bet kursai siek tiek padeda pasiruosti egzui.

nepamenu kiek musu laike.

mano balai buvo nei mazi, nei labai dideli. i ten stojant demesi kreipia i manualini egza, o veliau tie balai.. uz mane su prastesniais balais i ten istojo, nes is manualinio egzo 10 gavo.

ir beje siais metais vykdoma mokslo reforma, gal kazkiek kazka pakeis..

Žinutė parašyta: 2009-02-24 14:40:20 | Nuoroda

o kiek laiko uztrukdavai kol padarydavai?

o kokios kainos destytojo buvo kai tu ejai?(manau dabar jau pakilo) ir kiek laiko ejai pas ji?

o lankant kurus bet neinant pas destytoja nelabai islaikysi,taip?

o taip supratau tu iswis neislaikei to gebejimu testo,ar islaikei ,bet tiesiog nepavyko istoti?

Žinutė parašyta: 2009-12-06 17:37:28 | Nuoroda

 www.dantech.eforum.lt forumas dantu technologiju studentams ir dantu technikams.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą