Medicinos fakultetas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-28 22:57:47 | Nuoroda
Francain rašė:

Visgi VU balas bus gerokai aukštesnis nei KMU. Nors viskas gali apsiversti aukštyn kojomis, kadangi įvestas studento krepšelis. Gal kas iš čia kalbančių į farmaciją kėtinate stoti? :)

 As galvoju apie farmacija !! Renkuosi tarp jos ir biologijos :) tik dabar galvoju, ar pavyks krepseli gauti ...

Žinutė parašyta: 2009-05-29 17:01:47 | Nuoroda

turiu viena klausima. jei gauni krepseli i medicina ir studijuodamas susimauni  ji prarandi ar tuomet uz rezidentura reikes moketi? juk stojant i rezidentura reikia vel laikytis medicinos valstybinius egzminus ir jau nuo ju priklauso kuria sriti toliau mokintis ir ar mokesi uz moksla ar ne (bent jau iki dabar taip buvo)

Žinutė parašyta: 2009-05-30 16:08:53 | Nuoroda
Francain rašė:

Visgi VU balas bus gerokai aukštesnis nei KMU. Nors viskas gali apsiversti aukštyn kojomis, kadangi įvestas studento krepšelis. Gal kas iš čia kalbančių į farmaciją kėtinate stoti? :)

Aš ketinu studijuoti farmaciją. Labai patinka chemija, o farmacijoj jos labai daug, tai manau patiktų man ten;> Kaip tau? Irgi gal farmaciją žadi rinktis?

Žinutė parašyta: 2009-05-30 16:10:41 | Nuoroda
merdokas54917 rašė:

turiu viena klausima. jei gauni krepseli i medicina ir studijuodamas susimauni  ji prarandi ar tuomet uz rezidentura reikes moketi? juk stojant i rezidentura reikia vel laikytis medicinos valstybinius egzminus ir jau nuo ju priklauso kuria sriti toliau mokintis ir ar mokesi uz moksla ar ne (bent jau iki dabar taip buvo)

 Stojant į rezidentūrą bus per naują tie krepšeliai skirstomi. Pagal medicinos egzaminą.

Žinutė parašyta: 2009-05-30 16:46:27 | Nuoroda

na cia labai rimtas dalykas tai verta pasidomet.  

Žinutė parašyta: 2009-06-01 15:17:21 | Nuoroda

Gal žinote, kiek žada iš viso priimti studentų į pirmą kursą tiek Vilniuje, tiek Kaune?

Žinutė parašyta: 2009-06-01 17:06:31 | Nuoroda

Per  mugę "Studijos, darbas, karjera 2009"  vienas Vilniaus universiteto atstovų sakė, kad Vilniuje bus priimama apie 200 studenų į medicinos fakultetą.  Apie Kauną negaliu nieko pasakyti.

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:03:19 | Nuoroda

200 apskritai į medicinos fakultetą ar būtent į medicinos studijas?

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:44:20 | Nuoroda

Oho! Pagal sios akimirkos LABMABPO duomenis, potencialus studentai medikai, o butent norintys studijuoti VU MF, yra vieni aktyviausiu pateikiant prasymus dalyvauti stojimo i aukstasias konkurse

Ziuresim kaip ten bus su konkursiniais nusimato arsi kova

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:56:31 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:

200 apskritai į medicinos fakultetą ar būtent į medicinos studijas?

Į medicinos studijas VU MF man rodos ar tik ne 180 priima jei neklystu.

Žinutė parašyta: 2009-06-02 22:10:17 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

Oho! Pagal sios akimirkos LABMABPO duomenis, potencialus studentai medikai, o butent norintys studijuoti VU MF, yra vieni aktyviausiu pateikiant prasymus dalyvauti stojimo i aukstasias konkurse

Ziuresim kaip ten bus su konkursiniais nusimato arsi kova

 taip taip...kova bus arsi... manau, kad i viena medicinos vieta pretenduos kokie 4 zmones...taip kad laukia ohoho kokia kova...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 10:30:52 | Nuoroda

VU į Mediciną apie 200.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 11:17:21 | Nuoroda

Sveiki visi :) man kilo toks klausimas... jaučiu, kad neįstosiu į mediciną, nes žiauriai susimoviau per chemijos egzaminą tarkim, jei įstosiu į slaugą, ar bus galimybė po metų pereiti į mediciną? Kažkur girdėjau, kad tai įmanoma, bet nesu tikra...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 11:32:19 | Nuoroda
vanillkaa rašė:

Sveiki visi :) man kilo toks klausimas... jaučiu, kad neįstosiu į mediciną, nes žiauriai susimoviau per chemijos egzaminą tarkim, jei įstosiu į slaugą, ar bus galimybė po metų pereiti į mediciną? Kažkur girdėjau, kad tai įmanoma, bet nesu tikra...

 Mano manymu, vargu ar įmanoma. Jei bandytum iš KMU į VU , tokia galimybė lyg ir egzistuotų, bet šiuo atveju ne. Jeigu tikrai nori į mediciną, tai kitąmet gali iš naujo laikyti valstybinius ir stoti pakartotinai.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 23:17:32 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
vanillkaa rašė:

Sveiki visi :) man kilo toks klausimas... jaučiu, kad neįstosiu į mediciną, nes žiauriai susimoviau per chemijos egzaminą tarkim, jei įstosiu į slaugą, ar bus galimybė po metų pereiti į mediciną? Kažkur girdėjau, kad tai įmanoma, bet nesu tikra...

 Abejotina. Studijų programos vis tik skiriasi ir tau reikėtų išsilaikyti visą tą skirtumą ir pan. Teoriškai galima, praktiškai - jau geriau metus palaukčiau tada. Kam tau stot, paskui dar mokėt pinigus valstybei, kad metus mokeis nemokamai?

O ka tuos metus veikti? Darbo nesusirasi nei Lietuvoje, nei uzsienyje... Pries metus, jei butum vyrukas, dar ir kariuomenen paimtu, jei liktum "dykas" 

Mano manymu, jau geriau tuomet istoti i slauga, susipazinti su ta medicinos srities studijomis "is vidaus", ir, jei noresi, po metu galesi perstoti... jei apsistosi ties biomedicinos kryptimi, metai slaugoj tikrai nepakenks: pirmaisiais metais studijuojami bendri dalykai - anatomija, biochemija, fiziologija, histologija... pasivaiksciosi po prozektoriuma, suzinosi suplysusiu knygu skoni, pranesiosi chalata

O uz tuos metus valstybei nieko grazinti nereikes be to, gausi sveikatos draudima ir galesi naudotis studentams teikiamomis lengvatomis

Taip, as - uzkietejes dykaduonis ir ka jus man padarysit? 

 

Žinutė parašyta: 2009-06-04 14:15:39 | Nuoroda

Kažkas kalbėjo apie galimybę pereiti iš KMU į VU, ar atvirkščiai. Tokios galimybės nėra. Tik igijus magistro laipsnį  ( po 6 studijų metų) galima studijuoti rezidentūrą pasirinktinai Kaune ar VIlniuje, nepriklausomai nuo to kokiame universitete anksčiau studijavai. 

Žinutė parašyta: 2009-06-04 17:12:24 | Nuoroda
Ikko rašė:

Kažkas kalbėjo apie galimybę pereiti iš KMU į VU, ar atvirkščiai. Tokios galimybės nėra. Tik igijus magistro laipsnį  ( po 6 studijų metų) galima studijuoti rezidentūrą pasirinktinai Kaune ar VIlniuje, nepriklausomai nuo to kokiame universitete anksčiau studijavai. 

 As pats asmeniskai pazistu 4 zmones, kurie perejo is KMU i VU arba atvirksciai. Tad, jei kazka kategoriskai tvirtini, butu idomu suzinoti kuo remiesi, nes sis tavo pasisakymas - spelione, paremta neracionalia prielaida - visiskai neatitinka tikroves.

Apmaudu, kad tokie determinuoti individai kaip tamsta megina formuoti nuomone, kuri paneigia esminius akademiskumo principus. Bent jau pasiskaityk kazkokiu studijas reglamentuojanciu popieriu, ir tik tada gadink man sveikata savo trumparegiskais pasisakymais. Juk net gali paskutini semestra studijuoti vos ne bet kurioje tarptautiniu mastu pripazintoje kitoje aukstojoje mokykloje, fiziskai budamas joje, tuo pat metu niekur formaliai nepereidamas is savosios. Europa, tavo nuomone, matyt, kitame zemyne...

Žinutė parašyta: 2009-06-04 20:25:11 | Nuoroda
miela rašė:
Francain rašė:

Visgi VU balas bus gerokai aukštesnis nei KMU. Nors viskas gali apsiversti aukštyn kojomis, kadangi įvestas studento krepšelis. Gal kas iš čia kalbančių į farmaciją kėtinate stoti? :)

Aš ketinu studijuoti farmaciją. Labai patinka chemija, o farmacijoj jos labai daug, tai manau patiktų man ten;> Kaip tau? Irgi gal farmaciją žadi rinktis?

 as irgi noriu studijuoti farmacija:) begalo dievinu chemija :) ir isivaizduoju save sioje srytije:) net i mokamus rasysiu studijas, tik kad istot... bet jei neistosiu tai tikrai nusivilsiu, nors chemijos egza manau nepuikiai islaikiau, apie 66-60 proc.manot galima bus istot?beto dar su anglu man nelb siseka, bet manau neverta pasiduot.ane? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:15:32 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
egzzzotika rašė:
miela rašė:
Francain rašė:

Visgi VU balas bus gerokai aukštesnis nei KMU. Nors viskas gali apsiversti aukštyn kojomis, kadangi įvestas studento krepšelis. Gal kas iš čia kalbančių į farmaciją kėtinate stoti? :)

Aš ketinu studijuoti farmaciją. Labai patinka chemija, o farmacijoj jos labai daug, tai manau patiktų man ten;> Kaip tau? Irgi gal farmaciją žadi rinktis?

 as irgi noriu studijuoti farmacija:) begalo dievinu chemija :) ir isivaizduoju save sioje srytije:) net i mokamus rasysiu studijas, tik kad istot... bet jei neistosiu tai tikrai nusivilsiu, nors chemijos egza manau nepuikiai islaikiau, apie 66-60 proc.manot galima bus istot?beto dar su anglu man nelb siseka, bet manau neverta pasiduot.ane? :)

 Dievini chemiją, bet tik 60 % žadi gaut iš egzo? Tai gal tu geriau nestok į farmaciją, nes ten būna n rūšių chemija...

 na cia jau mano problemos stot tenai ar ne, as visai ja gan gerai moku ir tiesiog pridariau zioplu klaidu ir tiek...suprasciau jei tenai stotu kas su 20% beto juk pasakiau  mazdaug  kiek surinkau, o gal ir daugiau  juk rezultatu nieks nezino

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:01:06 | Nuoroda

tai aisku , kad bandyk ! as taip lb noreciau i farmacija. is chemijos kazkur apie 70 tureciau surinkt, lietuviu ir bio tikuos daugiau lb abejoju savo galimybem , nes konkursas beprotiskas manau bus, ypac pretenduojant i vf.. bet bandyti tikrai verta o tai panelei pasivadinusiai karves isleidziamu garsu noreciau pasakyt , kad ne tawo walia spresti kur kam bandyti ar ne, nes gi visi negali buti tokie protingi , kaip kad tu dediese sitam forume ir isvis netawa i nereikals

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą