Sociologija - vdu ar ktu?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-22 17:03:21 | Nuoroda

Apie sociologija apskritai girdziu gana mazai atsiliepimu, o kur geriau si dalyka studijuoti nezinau.


  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-04-25 11:16:44 | Nuoroda

negi nera busimu sociologu,a?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-04-26 17:28:28 | Nuoroda

kaip matai niera :P  o kas ta sociologija vapse yra per viena?   

Žinutė parašyta: 2009-04-26 22:35:04 | Nuoroda

Sociologija yra puiki specialybe. Beda tik ta, kad Lietuvoj jinai mazai zinoma ir dazniausiai tapatinama su socialiniu darbu. Stai soje diskusijoje gana daug apie sociologija prirasiau www.studijos.lt/studentams/forumas/getTo pic/26274.

Mano nuomone, geriausia sociologija VU :) Labai geri destytojai, idomus kursai. Aisku, ir VDU yra geru destytoju, bet galiu drasiai sakyti, kad VU sociologijos katedroje geru, akademineje srityje daug pasiekusiu destytoju koncentracija didziausia. Pvz, desto prof. Zenonas Norkus, Algimantas Valantiejus, Irena Juozeliuniene ir daug kitu puikiu destytoju (galit pagooglint juos, pamatysit, kad nemeluoju;)

Bet jei renkiesi ne pagal studiju kokybe, o pagal universiteto dislokacija, tai turbut geriau VDU. Bent jau is savo destytoju girdejau atsiliepimus, kad VDU irgi neblogai :)

Žinutė parašyta: 2009-05-25 19:21:51 | Nuoroda

šiaip apie sociologiją žinoma daug ir išsamiai :D aš irgi noriu į sociologiją stot :P pirmoj vietoj VU.

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-05-25 19:29:35 | Nuoroda

velnias as irgi noreciau i vu, bet galimybes nelabai leidzia ;(

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-05-25 19:30:15 | Nuoroda

Man pirmoj vietoj sociologija VU :) 2-3ioj VDU ir KTU. Tik VDU kažkodėl kitaip negu visi reikalauja pirmoj vietoj matematikos egzo, o ne istorijos, todėl man ten įstot būtų jau sunkiau. O gal kas žino, ar KTU nereikalauja daug matematikos bestudijuojant? Mane truputį gąsdina, kad tai technologijos universistetas.

Žinutė parašyta: 2009-05-25 19:34:39 | Nuoroda

na ktu labiau tiksliuju mokslu unuiversitetas, taip kad be matematikos neapsieisi. O as istorijos egzamino net ir nelaikysiu, manau uzteks metinio istorijos a lygiu pazymio, nes vdu tik to ir reikalauja (aciu dievui, nes kalimo pries egzamina bijau, geriau jau matkej ka nors ismastyt savo galva)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-05-25 19:38:21 | Nuoroda

nors man irgi matkės reikia bet manau lievai išlaikysiu tikrai silpnai jaučiuosi :( bet vis gal nors ką parašysiu :((( bet tjp jaučiu kad blogai bus .. :(

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-05-25 20:01:50 | Nuoroda

VDU tai tikrai, o kažin kaip KTU? Nes KTU svetainėj rašo, kad irgi pirmoj vietoj matė ir istės pažymys, o čia balų skaičiuoklėj prašo pirma istės ir matės pažymio. Tai arba KTU svetainėj dar nepakeista po reformos, arba čia su klaida. Kaip manot? :D

Žinutė parašyta: 2009-06-01 15:23:06 | Nuoroda

as ir dar visai neseniai norejau i sociologija, bet kaip pasake kad ten matematikos labai daug reikia ir gerai ja moket, tj noras is karto perejo nes is manes matematike tj ne kokia :D

Žinutė parašyta: 2009-06-08 00:35:17 | Nuoroda

 Isgyvena visi ta matematika :)

Žinutė parašyta: 2009-06-11 20:01:02 | Nuoroda

Viskas pagaliau tikrai galutinai nusprendziau stot i VDU sociologija!!!! Labai tikiuosi, kad nenuvils ir bus idomu.....

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą