Matematika egz
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:54:30 | Nuoroda

na as tai valstybini laikysiukazkaip bijau jauciu sunkus bus,na bet kap nors islaikysimman tai jau paskutinis egzaminas,o tu kur zadi stot?

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:49:58 | Nuoroda

joa, Daizy, kur planuoji stoti???

as wat svarstau ar eiti i geografijos egzamina ar ne, nes po reformos jos beveik niekur nebereikia :)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:57:05 | Nuoroda

Sveiki, man taspats su geografija... planavau ją rašyt antru nr., bet dabar kai paaiškėjo, kad matematika ten sudaro 0,4 koeficiento, tai... o egzamino man iš tikrųjų tik ten reiktų. Nežinau ką daryt...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:04:49 | Nuoroda

sakykit ar imanoma dbr istot i buhalterine apskaita kai gavau is matkes 5?

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:40:42 | Nuoroda

as kadangi labiau domiuos istorija ir jos man reikia visur tad kaskaip gaila gaisti laika mokantis dalyka, kurio tau greiciausiai net neprireiks :)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 00:27:34 | Nuoroda
sunflower_eva rašė:

as kadangi labiau domiuos istorija ir jos man reikia visur tad kaskaip gaila gaisti laika mokantis dalyka, kurio tau greiciausiai net neprireiks :)

Žinok man lygiai tokia pati situacija...

Žinutė parašyta: 2009-06-04 08:47:24 | Nuoroda
Aaaga rašė:

sakykit ar imanoma dbr istot i buhalterine apskaita kai gavau is matkes 5?

 Priklauso kaip planuoji mokytis ar dieniniam (Nuolatines studijos) ar neakivaizdiniam (Istestines s.).. Kolegijoje manau uztekt, ypac jeigu kiti egzaminai bus valstybiniai ir islaikysi gerai =) o beje, kazkur buvau nugirdusi, kad galima perlaikyti egzamina, jeigu netenkina ivertinimas.. bet gal klystu =)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 10:51:36 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Aaaga rašė:

sakykit ar imanoma dbr istot i buhalterine apskaita kai gavau is matkes 5?

 Priklauso kaip planuoji mokytis ar dieniniam (Nuolatines studijos) ar neakivaizdiniam (Istestines s.).. Kolegijoje manau uztekt, ypac jeigu kiti egzaminai bus valstybiniai ir islaikysi gerai =) o beje, kazkur buvau nugirdusi, kad galima perlaikyti egzamina, jeigu netenkina ivertinimas.. bet gal klystu =)

 na del dieninio ar neakivaizdinio tai nezinau, reikia pagalvoti dartai pvz jeigu is matkes 5gavau o valstybinius geriau islaikysiu ar imanoma butu dar gauti krepseli?

Žinutė parašyta: 2009-06-04 11:24:50 | Nuoroda
Aaaga rašė:
Lenocka rašė:
Aaaga rašė:

sakykit ar imanoma dbr istot i buhalterine apskaita kai gavau is matkes 5?

 Priklauso kaip planuoji mokytis ar dieniniam (Nuolatines studijos) ar neakivaizdiniam (Istestines s.).. Kolegijoje manau uztekt, ypac jeigu kiti egzaminai bus valstybiniai ir islaikysi gerai =) o beje, kazkur buvau nugirdusi, kad galima perlaikyti egzamina, jeigu netenkina ivertinimas.. bet gal klystu =)

 na del dieninio ar neakivaizdinio tai nezinau, reikia pagalvoti dartai pvz jeigu is matkes 5gavau o valstybinius geriau islaikysiu ar imanoma butu dar gauti krepseli?

 Velnias zino.. kiek supratau da ziures i metinius pazymius tu dalyku, ar kaip jie ten skaiciuoja ta eile?... pvz praeitais metais mano pazystama istojo i kolegija i nemokama vieta su mokykliniais egzaminais ir su 1 valstybiniu =)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 11:41:01 | Nuoroda

Na kas buvo pernai nesvarbu, juk šiais metais visai kitaip su finansavimu ar mokėjimu dėl mokslų.

Žinutė parašyta: 2009-06-04 11:50:15 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2009-06-04 12:34:31 | Nuoroda

na ka siandien ir as suzinojau savo matematikos mokyklinio pazymi :)  noriu kartu su jumis pasidziaugti savo 10 :)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 34
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:04:44 | Nuoroda
inf.ar rašė:

Na kas buvo pernai nesvarbu, juk šiais metais visai kitaip su finansavimu ar mokėjimu dėl mokslų.

 taip, neaisku.. na tada ir klausimas beprasmis, juk mes visi nezinom kas ir kaip bus =)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:34:57 | Nuoroda
boneka rašė:

na ka siandien ir as suzinojau savo matematikos mokyklinio pazymi :)  noriu kartu su jumis pasidziaugti savo 10 :)

 Sveikinu :)

Ir aš 10 gavau, nors nesitikėjau....

Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:40:53 | Nuoroda

Gal kas nors girdejote apie matematikos VBE man teko  girdeti kad siais metais pereinama tasku suma yra 11 nieko apie tai nezinote..:D

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:43:04 | Nuoroda

nuo kokio tasku skaiciaus MBE rase 10?

Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:56:34 | Nuoroda

33taškai dar 9, o 34 jau 10

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-05 18:31:08 | Nuoroda
sunflower_eva rašė:

joa, Daizy, kur planuoji stoti???

as wat svarstau ar eiti i geografijos egzamina ar ne, nes po reformos jos beveik niekur nebereikia :)

 Lievai, iš tikrųjų, kad dabar geo taip ir liko nuskriausta... Vistiek ją laikysiu...

Aš galvoju apie Rekreaciją ir turizmą, geografiją ir anglų kalbą... Bet galutinį mano apsisprendimą iš šių trijų lems egzaminų rezultatai....

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą