Ekonomika?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:33:21 | Nuoroda
DonVytautas rašė:
ktrms rašė:
Cloudless rašė:
ktrms rašė:

 ktu, vu khf, vdu, mru mokamos ekonomikos su KB 16,58. kaip manot, į kuriuos įmanoma įpult? pagal praėjusius metus į mru pagal balą patekčiau, o apie kitus neturiu jokios info:/ kokios tentencijos su mokamais, lengviau ar sunkiau bus istot?

 tai juk šiemet keitėsi koeficientai

 na tai pagal ką jūs tada žiūrot? ar nors į vieną iš tų imanomą su tokiu balu patekt??

 i KHF M tikrai pateksi, paziurek kiek mazai prtasymu paduota

 o kaip reik pertaisyt savo prasyma, kur inte uzpildziau ?;/

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:35:44 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
DonVytautas rašė:
ktrms rašė:
Cloudless rašė:
ktrms rašė:

 ktu, vu khf, vdu, mru mokamos ekonomikos su KB 16,58. kaip manot, į kuriuos įmanoma įpult? pagal praėjusius metus į mru pagal balą patekčiau, o apie kitus neturiu jokios info:/ kokios tentencijos su mokamais, lengviau ar sunkiau bus istot?

 tai juk šiemet keitėsi koeficientai

 na tai pagal ką jūs tada žiūrot? ar nors į vieną iš tų imanomą su tokiu balu patekt??

 i KHF M tikrai pateksi, paziurek kiek mazai prtasymu paduota

 o kaip reik pertaisyt savo prasyma, kur inte uzpildziau ?;/

 Tiesiog prisijunk ir koreguok. As jau ne karta koregavau ir ko gero dar ryt teks gerai pamastyt

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:45:58 | Nuoroda

aisku, nk tenais nereikia paspaust, tiesiog paprastai, kaip is pradziu pildei, taip ir koreguodamas, o isjungdamas iksiuka paspaudi, ir viskas?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:11:30 | Nuoroda

Iškilo klausimėlis... vėl prašyme pildome NL, bet niekur nereikia pažymėti studijų tipo D, V arba S. Tai kaip čia jie mus skirstys? Tarkim aš noriu tik į dieninį,o jei mane įmes į vakarinį, tai aš geriau jau rinksiuosi kitą specialybę. Kaip čia iš tikrųjų bus... Gal kas daugiau šiuo klausimu ką nors žinote?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:14:50 | Nuoroda

NL atitinka ankstesnes dienines studijas, niekas tavęs niekur neperkels. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:37:12 | Nuoroda

Noriu studijuoti ekonomika. Mano KB 19,58. Kaip manot ar turiu sansu pakliut i KU vf?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:00:26 | Nuoroda
miegaliuke rašė:

Noriu studijuoti ekonomika. Mano KB 19,58. Kaip manot ar turiu sansu pakliut i KU vf?

 tai aisku, o ka man patartum su 19 ?:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:40:29 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
miegaliuke rašė:

Noriu studijuoti ekonomika. Mano KB 19,58. Kaip manot ar turiu sansu pakliut i KU vf?

 tai aisku, o ka man patartum su 19 ?:)

 Jeigu nori i ekonomika, tai i LZUU tikrai istotum, taip pat manau, kad pavyktu ir i SU ar KU, o gal but ir kitur.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:57:38 | Nuoroda
miegaliuke rašė:
k@r@mele rašė:
miegaliuke rašė:

Noriu studijuoti ekonomika. Mano KB 19,58. Kaip manot ar turiu sansu pakliut i KU vf?

 tai aisku, o ka man patartum su 19 ?:)

 Jeigu nori i ekonomika, tai i LZUU tikrai istotum, taip pat manau, kad pavyktu ir i SU ar KU, o gal but ir kitur.

 o tai tarkim i vu khf arba ktu ekonomika mokama vieta su 19 manyciau yra nemazi sansai.   Ar as klystu?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:11:24 | Nuoroda
access denied rašė:
miegaliuke rašė:
k@r@mele rašė:
miegaliuke rašė:

Noriu studijuoti ekonomika. Mano KB 19,58. Kaip manot ar turiu sansu pakliut i KU vf?

 tai aisku, o ka man patartum su 19 ?:)

 Jeigu nori i ekonomika, tai i LZUU tikrai istotum, taip pat manau, kad pavyktu ir i SU ar KU, o gal but ir kitur.

 o tai tarkim i vu khf arba ktu ekonomika mokama vieta su 19 manyciau yra nemazi sansai.   Ar as klystu?

 su 19 tai i ktu vdu tikrai istotum dar jei i mokama o siaip netycia ir vf gali paimt 

  • Istorija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2009-07-06 11:22:12 | Nuoroda

Kur yra VU KHF bendrabučiai? kokia ju bukle, kaina mazdaug menesiui? 

  • Biologija / VBE 89
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:05:17 | Nuoroda
mystic_v rašė:

Kur yra VU KHF bendrabučiai? kokia ju bukle, kaina mazdaug menesiui? 

 Na kaip bebutu gaila khf savo bendrabuciu neturi. Tie, kurie gauna bendrabuti apgyvendinami lzuu bendrabuciuose. bendrabuti gauna lb mazai, bet kiek teko girdeti, kas gauna bendrabuti, tai nera per daug nusivyle.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:08:58 | Nuoroda
access denied rašė:
miegaliuke rašė:
k@r@mele rašė:
miegaliuke rašė:

Noriu studijuoti ekonomika. Mano KB 19,58. Kaip manot ar turiu sansu pakliut i KU vf?

 tai aisku, o ka man patartum su 19 ?:)

 Jeigu nori i ekonomika, tai i LZUU tikrai istotum, taip pat manau, kad pavyktu ir i SU ar KU, o gal but ir kitur.

 o tai tarkim i vu khf arba ktu ekonomika mokama vieta su 19 manyciau yra nemazi sansai.   Ar as klystu?

 Vieni tau pasakys, kad su 19 laisvai VF gausi, kiti lieps net nesvajot apie vf

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:13:05 | Nuoroda
DonVytautas rašė:
access denied rašė:
miegaliuke rašė:
k@r@mele rašė:
miegaliuke rašė:

Noriu studijuoti ekonomika. Mano KB 19,58. Kaip manot ar turiu sansu pakliut i KU vf?

 tai aisku, o ka man patartum su 19 ?:)

 Jeigu nori i ekonomika, tai i LZUU tikrai istotum, taip pat manau, kad pavyktu ir i SU ar KU, o gal but ir kitur.

 o tai tarkim i vu khf arba ktu ekonomika mokama vieta su 19 manyciau yra nemazi sansai.   Ar as klystu?

 Vieni tau pasakys, kad su 19 laisvai VF gausi, kiti lieps net nesvajot apie vf

 na man vienur sako, kad su 19 kb laisvai gaunu krepseli ktu ekonomikoj, kitur tik apie lzuu galvot liepia :DD

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:26:58 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
DonVytautas rašė:
access denied rašė:
miegaliuke rašė:
k@r@mele rašė:
miegaliuke rašė:

Noriu studijuoti ekonomika. Mano KB 19,58. Kaip manot ar turiu sansu pakliut i KU vf?

 tai aisku, o ka man patartum su 19 ?:)

 Jeigu nori i ekonomika, tai i LZUU tikrai istotum, taip pat manau, kad pavyktu ir i SU ar KU, o gal but ir kitur.

 o tai tarkim i vu khf arba ktu ekonomika mokama vieta su 19 manyciau yra nemazi sansai.   Ar as klystu?

 Vieni tau pasakys, kad su 19 laisvai VF gausi, kiti lieps net nesvajot apie vf

 na man vienur sako, kad su 19 kb laisvai gaunu krepseli ktu ekonomikoj, kitur tik apie lzuu galvot liepia :DD

 Mano manymu guasi VF, tik neaisku ar i KTU pateksi

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:35:38 | Nuoroda

ka rasyt 3 nr. vdu ar vu khf ekonomika ?;/ sunku apsisprest, kuris univeras geriau

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:39:06 | Nuoroda

I khf pereina tie, kurie KTU nepaveza, nes isties sunku mokytis, o VDU daugiausia sportininkai renkasi

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:41:27 | Nuoroda
DonVytautas rašė:

I khf pereina tie, kurie KTU nepaveza, nes isties sunku mokytis, o VDU daugiausia sportininkai renkasi

 bet ir ten, ir ten bentrika gauti lb sunku ?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:43:33 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
DonVytautas rašė:

I khf pereina tie, kurie KTU nepaveza, nes isties sunku mokytis, o VDU daugiausia sportininkai renkasi

 bet ir ten, ir ten bentrika gauti lb sunku

Kiek girdejau khf savo baraku neturi, o del vdu nezinau, neaktualu man

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-06 18:15:03 | Nuoroda

o kur tiksliai yra tie lzuu bendrikai, kuriuose apgyvendina vu khf pirmakursius? kazkaip nesinori gyventi zemkes bendrabutyje...

  • Biologija / VBE 89
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą