Fizikos vbe
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-06 22:19:21 | Nuoroda

man gerai butu islaikyt virs 80... nemanau kad egzaminas labai sunkus bet pritariu kai reikia gerai islaikyt tada ir darosi sunku...  ash noriu stoti i fizika taigi sis rezultatas man tikrai svarbus...

Žinutė parašyta: 2009-06-06 23:06:27 | Nuoroda
V3rSus rašė:

Kur palnuojate stoti su fizikos egzaminu? Žiuriu Rule esi iš Šiaulių, gal busim bendrakursiai.. :)

 nu nzn dar nuo egzu priklausys bet siaip planuoju i SU inzinerija,dvejojiu tarp statybos ir mechanikos :D o jei su egzais nepasiseks tai visuomet i profke priims :D :D :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-06 23:40:42 | Nuoroda

Sakėt nėra ;) fizikų yra ;) tik jie visad slepiasi :) aš noriu :)  į statybos inžineriją vgtu :) fizika kaip ir daugeliui k. 0,2 .apie zadejimus sunku ka pasakyti nes nezinai koks bus egzas :) (:

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-07 12:30:20 | Nuoroda

Aš asmeniškai norėčiau į ŠU informatikos inžinerija arba statybos inžinerija :) jei nepavyks žinoma sąraše toliau seks mechanikos, elektronikos ižinerijos.

Žinutė parašyta: 2009-06-07 13:28:58 | Nuoroda

aš tai i mechanikos inžinerija KTU, o jei neistočiau tada nžn ka reiktų daryti gal i telekomunikacijas eičiau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-07 14:01:29 | Nuoroda

nu ka chebra,ryt paimam ta lengva fizikos valstybini :D :D :D 

  • Fizika / VBE 2
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 20
  • Užsienio kalba (vokiečių) / MBE 6
Žinutė parašyta: 2009-06-07 14:03:34 | Nuoroda
Grimmjow rašė:

nu ka chebra,ryt paimam ta lengva fizikos valstybini :D :D :D 

 joa siausim :D o seip net keista, jokio jaudulio, jauciu ir prie egzu priprantama :D ...

Žinutė parašyta: 2009-06-07 14:09:40 | Nuoroda
Grimmjow rašė:

nu ka chebra,ryt paimam ta lengva fizikos valstybini :D :D :D 

 na paziuresim ar  toks lengvas bus, as nusiteikes i  80-90 procentu, tikekimes pavyks..:D

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-06-07 14:10:59 | Nuoroda
V3rSus rašė:
Grimmjow rašė:

nu ka chebra,ryt paimam ta lengva fizikos valstybini :D :D :D 

 joa siausim :D o seip net keista, jokio jaudulio, jauciu ir prie egzu priprantama :D ...

 tikrai zinok priprantama kol  anglu  lietuviu iskaitos praejo tai ir jaudulys  dingo pries jas tirkai labai neramu budavo o dar laisvai sau  nueinu..;'

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-06-07 14:25:00 | Nuoroda

tie egzaminai ispustas reikalas nieko ten tokio nera...

Žinutė parašyta: 2009-06-07 15:14:50 | Nuoroda

tikrai nera baisu, bet vistiek islaikyt norisi,.. man fizika sudaro 0,2 stojamojo balo, tai reikia nors 50% gaut ajsq, cia kilnus norai, bet neaisku kaip pavyks juos ispildyt

Žinutė parašyta: 2009-06-07 15:47:46 | Nuoroda

svarbiausias dalykas,tai maziau panikuot del tu egzaminu. :) aisku,tikiu,kad baisu,bet svarbiausia egze nusiramint  ir pajungt smegeneles. :) Fizikos egzaminas tikrai nebuna sunkus. Pernai laikiau,gavau 50%. tai man cia visai gerai palyginus su tiek kiek as mokiaus. :D o siaip egzaminai tai tik ispustas burbulas. Istosit i universiteta ir pamatysit,kad kiekviena pusmeti tokius ir dar sunkesnius laikyt reikes.:))

Žinutė parašyta: 2009-06-07 16:30:52 | Nuoroda

man tai jau baisu daros.. :) gal zinot kur rast 2006 fizikos vbe atsakymus?

  • Fizika / VBE 30
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 41
Žinutė parašyta: 2009-06-07 16:32:55 | Nuoroda

Man tai panika del to, kad elementariu uzdaviniu neissprendziu . . . nzn, jau cia gal atvirkscias procesas pries mokymasi per daug mokaisi, paskuj isvis nk nesuvoki....

Žinutė parašyta: 2009-06-07 16:35:56 | Nuoroda

Sprendziau uzdavinukus ivairius, ir kai kuriu nesugalvoju kaip issprest. Mr. Green Gal kas galit padet, nes galva jau nebeveikia... Embarassed

1. Nurodykite kaip pakinta planetos kunui suteikiamas laisvojo kritimo pagreitis nutolus nuo bet kurio Saules sistemos planetos atstumu, lygiu pusei tos planetos spindulio R?

2. Kilnojamuoju skridiniu 20kg mases krovinys keliamas traukiant laisvaji virves gala 125N jega. koks sio paprastojo mechanizmo naudingumo koeficientas?

3. 100g mases obuolys, kabejes ant sakos 5m aukstyje virs zemes, laisvai krinta zemyn. kokia sioobuolio kinetine energija 1m aukstyje virs zemes?

4. 20 kg kunas tempiamas be trinties nuozulniaja plokstuma, kurios ilgis 10m, o aukstis 4m. kokia jega turime veikti kuna, noredami ji tolygiai uztempti i plokstumos virsu?

5. 2t mases automobili 5s veike 4000N traukos jega. kiek per ta laika pakito automobilio greitis?

6. matuojant gumos tamprumo moduli E buvo tiriama 3cm ilgio guma. prikabinus prie jos pasvareli, guma pailgejo iki 6cm. Kaip ir kiek pakistu gumos potencine energija, prie jos prikabinus dar viena pasvareli, kuris guma istemptu iki 9cm?

20 kg mases krovinys ismetamas is 30m aukstyje virs zemes esancio malunsparnio. Apskaiciuokite krovinio kinetine energija tuo momentu, kai jis yra 15m aukstyje virs zemes. Laisvojo kritimo pagreitis 10m / s[kvadratu. Oro pasipriesinimo nepaisykite.


Busiu dekinga, jei kas netinges ir parasys ats.

Žinutė parašyta: 2009-06-07 16:37:33 | Nuoroda

as tai ishsprendziu tik tuos,kuriu formules formuline, ir tai dazniausiai susimaunu  guodzia mintis,kad neislaiko tik apie 4 % is visu.. tai va, pagalvoju,kad gal esu is tu 96% likusiu

  • Fizika / VBE 30
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 41
Žinutė parašyta: 2009-06-07 16:39:44 | Nuoroda

na tada ir as pasiguosiu ta mintim ...  nzn, tie kur su formulyno formulem tj issisprendzia, dar kartais issivedu kokia formule, bet cia...kai nesirisa visai... nzn.. reik susikaupt kazkaip

Žinutė parašyta: 2009-06-07 18:07:56 | Nuoroda
jiewaa rašė:

Sprendziau uzdavinukus ivairius, ir kai kuriu nesugalvoju kaip issprest. Mr. Green Gal kas galit padet, nes galva jau nebeveikia... Embarassed

1. Nurodykite kaip pakinta planetos kunui suteikiamas laisvojo kritimo pagreitis nutolus nuo bet kurio Saules sistemos planetos atstumu, lygiu pusei tos planetos spindulio R?

2. Kilnojamuoju skridiniu 20kg mases krovinys keliamas traukiant laisvaji virves gala 125N jega. koks sio paprastojo mechanizmo naudingumo koeficientas?

3. 100g mases obuolys, kabejes ant sakos 5m aukstyje virs zemes, laisvai krinta zemyn. kokia sioobuolio kinetine energija 1m aukstyje virs zemes?

4. 20 kg kunas tempiamas be trinties nuozulniaja plokstuma, kurios ilgis 10m, o aukstis 4m. kokia jega turime veikti kuna, noredami ji tolygiai uztempti i plokstumos virsu?

5. 2t mases automobili 5s veike 4000N traukos jega. kiek per ta laika pakito automobilio greitis?

6. matuojant gumos tamprumo moduli E buvo tiriama 3cm ilgio guma. prikabinus prie jos pasvareli, guma pailgejo iki 6cm. Kaip ir kiek pakistu gumos potencine energija, prie jos prikabinus dar viena pasvareli, kuris guma istemptu iki 9cm?

20 kg mases krovinys ismetamas is 30m aukstyje virs zemes esancio malunsparnio. Apskaiciuokite krovinio kinetine energija tuo momentu, kai jis yra 15m aukstyje virs zemes. Laisvojo kritimo pagreitis 10m / s[kvadratu. Oro pasipriesinimo nepaisykite.


Busiu dekinga, jei kas netinges ir parasys ats.

 nu as tai spresciau taip :)

1.   F=G*m*M / (R+R /2)*(R+R /2)     ;      mg = G*m*M / (R+R /2)*(R+R /2)       ;      g= 4GM / 9*R*R  ;

2. cia man su tais paprastaisiais mechanizmais sunku :D reik zinot kad pirmuoju atveju mes laimejome 2 kartus daugiau jegos bet tiek pat pralaimejome kelio nu ir ten reiskies An/Av  :D

3. Cia mes zinome kad pilnutine mechanine energija nekinta kai Ep = max  tuomet Ek=0 kai Ek=max tuomet Ep=0 tai pagal sia salyga apsiskaiciuokim pilnutine energija E=Ep(max) + Ek(0)   ;  E = mgh1  ;  E=0,1*10*5 = 5J   Vadinasi 1 metro aukstuje pilnutine mechanine energija lygu E= Ep + Ek   ;  Ek=E-Ep;  Ek=5 - mgh2  ;  Ek= 5 - 0,1*10*1 = 4 J

4. Jeigiu tempiam be pagreicio tolygiai ir jo neveikia trintis tuomet gauname taip   Ftr = Fsx    Ftr=m*g*sin (a)    sin (a) = h/l    Ftr = mgh/l      Ftr = 20*10*4/10 = 80 N

5. F= ma   ;   F= m*v / t    v= F*t  / m      v= 4000 * 5 / 2000 = 10 m/s

6. Tokie man ir nepatinka bet as tai daryciau taip  :D   

x = 0,03 m   x1= 0,06 m  x2=0,09 m     E= k*x*x/2    E1/E2 =x1*x1  /  x2* x2   E1/E2  = 1/4  ats padidetu 4 kartus :)

7. cia tai pat kaip 3 tai nebespresiu  :D

Na tarkim viskas gerai jei kas blogai tai sorry :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-07 18:19:31 | Nuoroda

na taip, keletas yra geru dekinga..

 

jau galva skauda nuo mokslu...

Žinutė parašyta: 2009-06-07 18:21:57 | Nuoroda
jiewaa rašė:

na taip, keletas yra geru dekinga..

 

jau galva skauda nuo mokslu...

 tik keletas? :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą