Prašymo pildymas internetu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:55:33 | Nuoroda

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:56:17 | Nuoroda
exprontaz rašė:

 

 

 

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:57:51 | Nuoroda

kas ęia dabar per nesamonės , neina nuorodo pridėti.. :/ failai.in/show/F/69FFE6118/yra.bmp

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-07 11:16:18 | Nuoroda

Iki kada reikia jau turet galutini prasyma ? Ir kas tada ? Nereikia nei moket, jokiu "poperiu" turet nereikia ir t.t. ? Viskas vyks automatiskai ?
 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 11:31:48 | Nuoroda

passiskaitykit lamabpo.lt , juk viskas aiskiai parasyta, terminai ir visa kita.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:35:30 | Nuoroda

 O kaip del atestato ? Is kur jie zinos mano rezultatus ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-07 14:04:33 | Nuoroda

 Sveiki, vienas klausimas vis neduoda ramybės: jei aš laikiau dvi užsienio kalbas (rusų ir anglų) ir vieno balas bus aukštesnis už kitą... Universitetai patys paims didesnį užsienio kalbos balą ar kažkaip kažkur reikia tai pažymėti?
Ir taip pat, pildant prašymą reikia pasirinkti užsienio kalbą...ką ta funkcija daro? Ar anglų kalbą dėstys univere kaip dalyką ar čia gal ji ir susijusi su pirmu klausimu? Baigiu susipainioti su šitais dalykais :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 14:11:56 | Nuoroda
Bardakas rašė:

 Sveiki, vienas klausimas vis neduoda ramybės: jei aš laikiau dvi užsienio kalbas (rusų ir anglų) ir vieno balas bus aukštesnis už kitą... Universitetai patys paims didesnį užsienio kalbos balą ar kažkaip kažkur reikia tai pažymėti?
Ir taip pat, pildant prašymą reikia pasirinkti užsienio kalbą...ką ta funkcija daro? Ar anglų kalbą dėstys univere kaip dalyką ar čia gal ji ir susijusi su pirmu klausimu? Baigiu susipainioti su šitais dalykais :) 

 Jeigu nenurodyta, kokios butent kalbos egzo reikia, tai skaiciuos tau palankiausia varianta. :) O i antra klausima nezinau tikslaus atsakymo, bet cia forume kazkur yra dar temu apie prasymo pildyma, gal kas jau bus aptare sitai

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-07 14:50:36 | Nuoroda
ememdemz rašė:
Bardakas rašė:

 Sveiki, vienas klausimas vis neduoda ramybės: jei aš laikiau dvi užsienio kalbas (rusų ir anglų) ir vieno balas bus aukštesnis už kitą... Universitetai patys paims didesnį užsienio kalbos balą ar kažkaip kažkur reikia tai pažymėti?
Ir taip pat, pildant prašymą reikia pasirinkti užsienio kalbą...ką ta funkcija daro? Ar anglų kalbą dėstys univere kaip dalyką ar čia gal ji ir susijusi su pirmu klausimu? Baigiu susipainioti su šitais dalykais :) 

 Jeigu nenurodyta, kokios butent kalbos egzo reikia, tai skaiciuos tau palankiausia varianta. :) O i antra klausima nezinau tikslaus atsakymo, bet cia forume kazkur yra dar temu apie prasymo pildyma, gal kas jau bus aptare sitai

 Nurodyta Užsienio (anglų, rusų, prancūzų, vokiečių)... Aišku tada, dėkui ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 15:23:01 | Nuoroda
Bardakas rašė:
ememdemz rašė:
Bardakas rašė:

 Sveiki, vienas klausimas vis neduoda ramybės: jei aš laikiau dvi užsienio kalbas (rusų ir anglų) ir vieno balas bus aukštesnis už kitą... Universitetai patys paims didesnį užsienio kalbos balą ar kažkaip kažkur reikia tai pažymėti?
Ir taip pat, pildant prašymą reikia pasirinkti užsienio kalbą...ką ta funkcija daro? Ar anglų kalbą dėstys univere kaip dalyką ar čia gal ji ir susijusi su pirmu klausimu? Baigiu susipainioti su šitais dalykais :) 

 Jeigu nenurodyta, kokios butent kalbos egzo reikia, tai skaiciuos tau palankiausia varianta. :) O i antra klausima nezinau tikslaus atsakymo, bet cia forume kazkur yra dar temu apie prasymo pildyma, gal kas jau bus aptare sitai

 Nurodyta Užsienio (anglų, rusų, prancūzų, vokiečių)... Aišku tada, dėkui ;)

 Tai tada tikrai ims didziausia bala. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 17:46:06 | Nuoroda
yplon rašė:

 O kaip del atestato ? Is kur jie zinos mano rezultatus ?

 Visi duomenys kompiuteriuose.

  • Fizika / VBE 70
  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-08 15:52:59 | Nuoroda

Sveiki , per interneta daviau prasymus , ir visur daviau vf , ir jai pvz neistoju i vf tai jie man atrasys kad gali studijuoti mokamame ? ar reikia ir mokama duoti ?

Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:23:21 | Nuoroda
Mant1s rašė:

Sveiki , per interneta daviau prasymus , ir visur daviau vf , ir jai pvz neistoju i vf tai jie man atrasys kad gali studijuoti mokamame ? ar reikia ir mokama duoti ?

 Žinoma, kad reikia. O šiaip aš irgi visus rašiau vf :)

  • Informacinės technologijos / VBE 10
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-09 10:41:46 | Nuoroda

jei nepriima per pirma tura, antram gali keist finansavima? 

Žinutė parašyta: 2010-07-09 13:02:47 | Nuoroda

o dabar va viska uzpilziau ir t.t ir liepos 23 - 28 paskelbs kuriuos prieme , tai su manimi susisiek per email ar reikia vaziuoti i univera ir ten kokia lapai iskabinti yra ???

Žinutė parašyta: 2010-07-09 13:39:14 | Nuoroda

Busi informuotas lamabp.lt svetaineje,prisijunges prie savo prasymo.prie stojamojo dalyko bus parasyta Kvietimas ,tai suprask,kad esi kvieciamas studijuoti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-10 09:57:03 | Nuoroda
NerijaV rašė:

Busi informuotas lamabp.lt svetaineje,prisijunges prie savo prasymo.prie stojamojo dalyko bus parasyta Kvietimas ,tai suprask,kad esi kvieciamas studijuoti :)

 na gauni vienu metu ir i email ir prasime KVIETIMAS......

Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:24:28 | Nuoroda
voveriukas rašė:

jei nepriima per pirma tura, antram gali keist finansavima? 

 tai.....? 
:D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:04:02 | Nuoroda

sveiki , norejau paklausti dar  vieno dalyko. Pvz as i ta mokykla daviau 7prasymus , skirtingu dalyku , ir jie ziures tik i primus 3 ar i visus ? o jai i juos nepriims , tada juos istrinsiu ir per antra stojim meginsiu i kitus ? Ar ziures i visus ?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:14:30 | Nuoroda

ei, o kur galima rasti tuos duomenis, i kokias specialybes kiek zmoniu jau yra pateike prasymus stoti?... pamirsau....

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą