bendrabutis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-13 16:08:52 | Nuoroda

sveiki, pildant blanka bendrabucio prasyti gali ten ar atskirai reikia? ir kaip apskritai su bendrabuciu, reikia kokiu duomenu apie ji, pvz adreso ar pan? 

Žinutė parašyta: 2009-06-13 16:28:21 | Nuoroda

O apie kokios mokymosi įstaigos bendrabutį konkrečiai kalbi? 

Žinutė parašyta: 2009-06-13 20:16:56 | Nuoroda

prie to pacio ir as paklausiu informacijos apie SU,KU ar VPU bendrabucius,is anksto dekui

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-13 21:15:49 | Nuoroda

Kiek zinau, tai pildai prasyma bendrabuciui, kai zinai, kad istojai, kartu su dokais. Tuo paciu ir i fuksu stovykla prasyma pildai

Reikia seimos pajamu deklaracijos (ar kazko panasaus, tiksliai nepamenu), zodziu popierio, rodancio tavo seimos pajamas. Taip pat is seniunijos turi issiimti seimos sudeties dokumenta (t.y. kas ieina i tavo seima ;)). Taip pat papildomai reik dokumentu, jei esi socialiai remtinas(-a) ar turi negalia. Pirmenybe teikiama pastariesiems, po to kuo toliau gyveni ir kuo mazesne pinigu suma pagal seimos pajamas tenka 1 zmogui - tuo didesne tikimybe, kad gausi vieta bendery.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-13 21:29:50 | Nuoroda

Aš galiu papasakot tik apie VGTU ir VK bendrabučių skyrimo tvarką... O kaip kitur yra tai tikrai nežinau...

Žinutė parašyta: 2009-06-13 21:59:12 | Nuoroda
Gitunia rašė:

Aš galiu papasakot tik apie VGTU ir VK bendrabučių skyrimo tvarką... O kaip kitur yra tai tikrai nežinau...

Papasakok :)

Gal kam pravers.

Žinutė parašyta: 2009-06-13 22:23:37 | Nuoroda

Tai vat,VGTU reikia pateikt šeimos sudėtį,tėvų 3paskutinių mėnesių uždarbio popierius, iš sodros,kad dirbai ar kad nedirbai, brolių/sesių kur mokos...
Nes nebuvau pristačius,kad sesė studijuoja tai negavau barako... Labai tas dalykas sunervino... Nors kiek klausiau tai nesakė,kad reikai tokių popierių...

Bent jau VGTU labai atsižvelgia į pajamas, o VK gauna gal visi, kurie prašo ;) 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 14:01:36 | Nuoroda

klausykit, o pirmenybe nera skiriama tiems, kurie pirmiau prasymus pateikia?

Žinutė parašyta: 2009-06-14 15:11:14 | Nuoroda
svajoneeeee rašė:

klausykit, o pirmenybe nera skiriama tiems, kurie pirmiau prasymus pateikia?

 tikrai ne.

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Žinutė parašyta: 2009-06-14 16:25:25 | Nuoroda
svajoneeeee rašė:

klausykit, o pirmenybe nera skiriama tiems, kurie pirmiau prasymus pateikia?

 Juk popierius perziuri, kai pasibaigia pridavimas :) Visus i kruva meta, kai pasibaigia terminas, visus perziuri ir i eilute rikiuoja :)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-14 16:46:21 | Nuoroda

Aisku aisku =) o, kiek girdejau, nemaza dalis nesa kysius, kad gautu, tarkim, kambari su savo grupioku ar kazkas panasaus =) gal jus ka apie tai girdeje? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 16:42:01 | Nuoroda

Na nežinau kaip kitur,bet VGTU tai jei nori gyvent su kažkokiu konkrečiu žmogumi tai kai eini pildyt sutarties kartu įeini ir paprašai ;) Bent jau man praitais metais leido taip daryt, išėjo ta moteriškė kur popierius pildo ir sako "Kas žinot su kuo norit gyvent tai eikit kartu" 
Tik aišku nereikia atvažiuot paskutinę minutę,kai nebėra laisvų kambarių ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 16:45:15 | Nuoroda

jei kas negauna is fako, tai yra komercines vietos ir pan, beto galima palaukti ziemos, tada bent jau vgtu barakuose atsiranda vietu, po sesiju taip pat, taip kad galima gaut anksciau ar veliau jei turi noro

Žinutė parašyta: 2009-06-16 16:45:39 | Nuoroda

gitunia, o ziurek, juk del bendriko uzsipildai kartu su dokais, kai tvarkais, jei istojai? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 17:13:36 | Nuoroda

Esmė tame,kad mano barakas kur gyvenu yra aplinkos inžinerijos fakulteto ir vadybininkų.. .Aišku gyvena čia ir iš kitų specialybių žmonės,bet pagrindą tai ne jie sudaro... Ir šiaip jis skaitos pats geriausias iš VGTU bendrabučių,todėl tų vietų ir nėr tiek jau daug... O dėl komercinių tai ir neaišku,nes nlb duoda...

Po pirmos sesijos atsilaisvina tad gaut atsiranda didesnė tikimybė...

Popierius užpildai kartu, duoda atsikrą lapą ir pildai ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 17:20:47 | Nuoroda

o i pati bendrabuti kada jau gali vaziuot? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 17:41:22 | Nuoroda

Žinok tiksliai nebepamenu,bet ar rūgpjūčio 25 ar 28d jau buvo galima važiuot ir registruotis ;) Aš tik nusivežiau daiktus ir vėl grįžau namo ;) 

Galiu pasakyt,kad guvent bendrabutyj tikrai smagu ;) Nes tikras studentas turi bent kažkiek pagyvent bendrabutyj ir pajaust ką tai reiškia ;) 

Žinutė parašyta: 2009-06-16 17:54:25 | Nuoroda

visiskai sutinku, todel bent jau pradzioj noriu i ji, o toliau bus matyt o i keliavieti pretendavai? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 18:01:42 | Nuoroda

Iš pradžių galvojau,akd tikrai nenoriu į 3vietį,nes per daug žmonių ir t.t... Bet gavau 3vietį ir labai dabar džiaugiuos... 2viečiam gali gyvent nebent tri su kuo ir daugiau nenori pašalinių žmonių... Galėjau prašyt gyvent 2viečiam,bet pasiklioviau likimu ;) 

Kuo skirias 2vietis nuo 3viečio? jei dar nežinai tai informuoju kad mano bendrabutyje bendros virtuvės prasideda tik nuo 9 aukšto, o iki jo, visi gaminasi valgyt savo kambaryj (gal čia minusas,nes žiemą sunkiau išveddint), bet priprantama... ;) 3vietis yra ervesnis,nors gyvena ir 3žmonės... ;) Ir dar,gyvenant tryse,jei su vienu žmogum susipyksti lieka kitas su kuriuo ir toliau gali bendraut,o gyvenant dviese taip nebūtų ;) 

 

Žinutė parašyta: 2009-06-16 18:34:17 | Nuoroda

as pati gyvenu aplinkos tam ir vadynininku barake, nors esu fundamente. tai jo cia geriausias bar is visu bet as pirmiausia gavau komecine sutarti, o tik metu pabaigoj is fako paskyrima, kai atsirado vietu

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą