Chemija VU/KTU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:49:29 | Nuoroda

Kas studijuojate chemiją VU arba KTU? Kokios darbo perspektyvos pabaigus studijas?

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 54
Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:22:40 | Nuoroda

Aš stosiu į VU chemiją. Aš kaip visada mėgstu sakyt, kad neperspektyvių specialybių nėra, yra tik neperspektyvūs studentai (žmonės).

Žinutė parašyta: 2009-06-25 15:09:39 | Nuoroda

tai kad nelabai imanoma pasakyti kokios darbo perspektyvos. viskas priklauso nuo to koks pats zmogus yra. o gal po 4 metu ivyks kokia pasaulio pabaiga. tikrai taip nera kad sakytu "ateikit visi, mes jusu laukiame, mokesime kruvas pinigu". aisku nebent tai yra uzsienyje su chemija. o lietuvoje, tai ojojjoooj..... buvau lifosoje, tai toks diedukas tiesiai sviesiai pasake, kad jei tik praktika nori atlikti,tai turi ka nors pazinoti. va tuo viskas is pasibaigia. suneliai ir dukrytes turtingi, kuriu teveliai itakingi, jie visada tures geras darbo perspektyvas.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 02:50:03 | Nuoroda

Kas siais metais bandys stot i VU chemija?

  • Chemija / VBE 61
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Matematika / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-06-29 09:11:46 | Nuoroda

Aš tikrai.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:51:43 | Nuoroda

o koks tavo Lietuviu balas? kai savaji suzinojau tai nebezinau ar isvis kur istosiu

  • Chemija / VBE 61
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Matematika / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:49:42 | Nuoroda

Į chemiją tikrai dar turi šansų. Ten nėra labai didelis konkursas. Kaip matai, 95% lietuvių.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:39:06 | Nuoroda

idomu ar verta isvis dar apeliacija duot

  • Chemija / VBE 61
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Matematika / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-06-29 23:08:12 | Nuoroda

Esminis klausimas ar su tokiais balais gausi krepšelį. Manau, maža tikimybė...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 23:29:52 | Nuoroda

nereikia man to krepselio, as ir 8000 pasiryzus moket

  • Chemija / VBE 61
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Matematika / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:06:47 | Nuoroda

be musu dvieju ka nieks nestos i chemija?

  • Chemija / VBE 61
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Matematika / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:26:59 | Nuoroda

Is pradziu nr.1 norejau i medicina,bet pamates rezultatus (tikejausi geresniu)  supratau,kad nepavyks.Todel nr.2 bus chemija,greiciausiai mokama,bet pasiryzes imt paskola.

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:43:39 | Nuoroda

Kolkas pirmu numeriu 13...

Žinutė parašyta: 2009-07-03 02:05:12 | Nuoroda

blin jus atsiverskit mokamu ir nemokamu vietu skaiciu VU puslapyje ir sedkit ramuskaip belgai

chemija - VF skaicius: 64, VNF: 1, praitais metais buvo: VF 30 ir DVF 30

taip kad galimybes studijuoti netgi palankesnes negu praitais metais. Konkursas i chemija tikrai nera didelis, bet mokytis tikrai yra ka. Taciau cia studijuojant nereik kalt, kaip medicinoj. cia reikia daug suprast.

Katik baigiau sios specialybes bakalaura, ir galiu tik tiek pasakyt kas tikrai nori but chmikas jais ir bus ir darba gaus ir t.t. o tie kurie nuolat dvejoja taij neiko ir nepasieks. taip pat patarimas stojantiesiems kad kuo anksciau pradetu trintis i laboratorijas fakultete, mat tai tikrai duoda sarmo studijoms ir idomumo. Destytojai labai draugiski, tacaiu ziauriai griezti ir nuolaidu nedaro. Bet patikekit su jumis 4 metus dirbs tikrai geri specai. Jeigu ir baige chemijos nedirbumet gautos zinios tikrai butu naudingesnes negu kokia susikta vadyba baigus, kur po visu studiju supranti jog taip ir nieko neismokai.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:05:51 | Nuoroda
tragedy4you rašė:

blin jus atsiverskit mokamu ir nemokamu vietu skaiciu VU puslapyje ir sedkit ramuskaip belgai

chemija - VF skaicius: 64, VNF: 1, praitais metais buvo: VF 30 ir DVF 30

taip kad galimybes studijuoti netgi palankesnes negu praitais metais. Konkursas i chemija tikrai nera didelis, bet mokytis tikrai yra ka. Taciau cia studijuojant nereik kalt, kaip medicinoj. cia reikia daug suprast.

Katik baigiau sios specialybes bakalaura, ir galiu tik tiek pasakyt kas tikrai nori but chmikas jais ir bus ir darba gaus ir t.t. o tie kurie nuolat dvejoja taij neiko ir nepasieks. taip pat patarimas stojantiesiems kad kuo anksciau pradetu trintis i laboratorijas fakultete, mat tai tikrai duoda sarmo studijoms ir idomumo. Destytojai labai draugiski, tacaiu ziauriai griezti ir nuolaidu nedaro. Bet patikekit su jumis 4 metus dirbs tikrai geri specai. Jeigu ir baige chemijos nedirbumet gautos zinios tikrai butu naudingesnes negu kokia susikta vadyba baigus, kur po visu studiju supranti jog taip ir nieko neismokai.

 Dekui uz info bet ramus busiu tada,kai jau tikrai zinosiu,kad istojau

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:21:17 | Nuoroda

Kaip manot ne per daug rizikuoju įrašęs tik vieną VU chemiją su tokiais balais (užsienio k. metinis 9)?

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:04:44 | Nuoroda

aš irgi žadu chemija pirmu numeriu rašyt, ir net galvojau apie toki varianta, kad ja vienintele, nes tikiuosi pakliuti i vf vietas. bet dar ziuriu bioindzinerijai aukstesnis balas gaunasi, tai net  nzn, ka pirmu nr rasyti. nors is tikro mane tik vu tetraukia...

  • Chemija / VBE 68
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:46:23 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Kaip manot ne per daug rizikuoju įrašęs tik vieną VU chemiją su tokiais balais (užsienio k. metinis 9)?

 Mano nuomone,tavo KB gana aukstas(bent jau aukstesnis uz mano) ,bet netgi as neprarandu vilties istoti.Kita vertus,tikrai bijociau rasyt tik viena varianta.Gal tau vertetu apgalvot,kokia cia spec.dar itraukus i sarasiuka,kad ramiau miegotum o taikomoji chem ktu netiktu?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:08:01 | Nuoroda

Galvojau apie ją. Bet vis tik manau jei rašyčiau daugiau, tai antru numeriu rašyčiau VGTU bioinžineriją, o paskui KTU taikomają chemiją. Bet nežinau ar verta. Labiausiai į VU chemiją noriu.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:45:56 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Galvojau apie ją. Bet vis tik manau jei rašyčiau daugiau, tai antru numeriu rašyčiau VGTU bioinžineriją, o paskui KTU taikomają chemiją. Bet nežinau ar verta. Labiausiai į VU chemiją noriu.

 man lygiai tas pats :) bet dėl šventos ramybės parašysiu ir kitus

  • Chemija / VBE 68
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą