Prasymai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:05:11 | Nuoroda
Rubisyta rašė:

Labai padejai , supratau :) taciau dabar man kyla dar vienas klausimas. Uzpildziu ta lapa su pasirinkaits univerais ir specialybem as ji turiu priduoti viena ar kartu su visais reikalaujamais dokumentais? jei taip ar galiu tai padaryti sia savaite? kazkur skaiciau kad tik nuo liepos 9d priima su atestatais. Ar man reikia pirmiausia priduoti ta prasyma be nieko o poto pateikti atestata ir visa kita? beje jei as turiu isvaziuoti ar gali wisa tai padaryti mama?

 tuomet turi susitvarkyti dokumetus ir palikti savo mama kaip atstove kad galetu tvarkyti visus tavo reikalus :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:08:27 | Nuoroda
Rubisyta rašė:

Labai padejai , supratau :) taciau dabar man kyla dar vienas klausimas. Uzpildziu ta lapa su pasirinkaits univerais ir specialybem as ji turiu priduoti viena ar kartu su visais reikalaujamais dokumentais? jei taip ar galiu tai padaryti sia savaite? kazkur skaiciau kad tik nuo liepos 9d priima su atestatais. Ar man reikia pirmiausia priduoti ta prasyma be nieko o poto pateikti atestata ir visa kita? beje jei as turiu isvaziuoti ar gali wisa tai padaryti mama?

 Dabar priimami tik prasymai, o dokumentai neregistuojami. Nuo liepos 9. bus pradeti registruoti dokumentai. Prasyma gali pateikti kartu su dokumentais, tuomet nereikes dukart keliauti i priemimo komisija. Tai padaryti galesi kad ir paskutine diena, t.y. liepos 18 d., taciau patarciau neatidelioti, nes eiles tik auga registruoti dokumentus gali kitas asmuo, taciau tik tuo atveju, jei jis turi rastiska stojanciojo igaliojima, kurio notariskai patvirtinti nereikia

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:09:38 | Nuoroda
Kayen rašė:

Aišku gali mama, ir mokytis į universitetą mamą siūsti gali

 

O šiaip visa informacija apie čia dominančius klausimus galima rasti čia : www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2009.pdf

 as skaiciau ten ir niekas ten man neaisku, tai ka dabar sunku patarima duot o ne nuorodas metyt? jei nezinai tai geriau isvis patylet.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:15:56 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Rubisyta rašė:

Labai padejai , supratau :) taciau dabar man kyla dar vienas klausimas. Uzpildziu ta lapa su pasirinkaits univerais ir specialybem as ji turiu priduoti viena ar kartu su visais reikalaujamais dokumentais? jei taip ar galiu tai padaryti sia savaite? kazkur skaiciau kad tik nuo liepos 9d priima su atestatais. Ar man reikia pirmiausia priduoti ta prasyma be nieko o poto pateikti atestata ir visa kita? beje jei as turiu isvaziuoti ar gali wisa tai padaryti mama?

 Dabar priimami tik prasymai, o dokumentai neregistuojami. Nuo liepos 9. bus pradeti registruoti dokumentai. Prasyma gali pateikti kartu su dokumentais, tuomet nereikes dukart keliauti i priemimo komisija. Tai padaryti galesi kad ir paskutine diena, t.y. liepos 18 d., taciau patarciau neatidelioti, nes eiles tik auga registruoti dokumentus gali kitas asmuo, taciau tik tuo atveju, jei jis turi rastiska stojanciojo igaliojima, kurio notariskai patvirtinti nereikia

 Tai man paciai reikia parasyti igaliojima ir jis galios nepatvirtintas notaro? :O ydomiai... na bet cia tikriausiai daugiau info gali suteikti univero priemimo komisija.. beje tarkim as pasiemu ta prasyma is vdu tai o kam man pervest tuos pinigus, vdu?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:18:14 | Nuoroda

O as cia dabar visai ne i tema Gerai,tarkim surasau pirma univerus,kaip kad ten ir reikia,tada kolegijas.Ir jei istoju i univera,tai viskas??Jau kolegijos savaime nuplaukia??Nes man siandien drauge kazka tokio paskake,nes is kazkokios rektores suzinojo...Buvau apsalus.Tai cia tiesa ar ne?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:23:11 | Nuoroda
Markiziene rašė:

O as cia dabar visai ne i tema Gerai,tarkim surasau pirma univerus,kaip kad ten ir reikia,tada kolegijas.Ir jei istoju i univera,tai viskas??Jau kolegijos savaime nuplaukia??Nes man siandien drauge kazka tokio paskake,nes is kazkokios rektores suzinojo...Buvau apsalus.Tai cia tiesa ar ne?

Pageidavimai i universitetus turi aukstesni prioriteta nei pageidavimai i kolegijas, taigi, jei istoji i universiteta, kolegijos, kaip tu sakai, "nuplaukia"... Is tikruju, sita sistema reikejo ismest i siuksliadeze dar projekto stadijoj... liepos - rugpjucio menesiais bus didziausia betvarke aukstosiose...

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:24:46 | Nuoroda

Bet gali atsisakyti univiero, tada žiūrės kolegijų sąrašą.  

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:25:05 | Nuoroda
Rubisyta rašė:
sokoladinis rašė:
Rubisyta rašė:

Labai padejai , supratau :) taciau dabar man kyla dar vienas klausimas. Uzpildziu ta lapa su pasirinkaits univerais ir specialybem as ji turiu priduoti viena ar kartu su visais reikalaujamais dokumentais? jei taip ar galiu tai padaryti sia savaite? kazkur skaiciau kad tik nuo liepos 9d priima su atestatais. Ar man reikia pirmiausia priduoti ta prasyma be nieko o poto pateikti atestata ir visa kita? beje jei as turiu isvaziuoti ar gali wisa tai padaryti mama?

 Dabar priimami tik prasymai, o dokumentai neregistuojami. Nuo liepos 9. bus pradeti registruoti dokumentai. Prasyma gali pateikti kartu su dokumentais, tuomet nereikes dukart keliauti i priemimo komisija. Tai padaryti galesi kad ir paskutine diena, t.y. liepos 18 d., taciau patarciau neatidelioti, nes eiles tik auga registruoti dokumentus gali kitas asmuo, taciau tik tuo atveju, jei jis turi rastiska stojanciojo igaliojima, kurio notariskai patvirtinti nereikia

 Tai man paciai reikia parasyti igaliojima ir jis galios nepatvirtintas notaro? :O ydomiai... na bet cia tikriausiai daugiau info gali suteikti univero priemimo komisija.. beje tarkim as pasiemu ta prasyma is vdu tai o kam man pervest tuos pinigus, vdu?

 Moketi reikia tiems, kieno rekvizitai yra pateikti bendrojo priemimo taisyklese ir priemimo komisijose, t.y. KTU. Gal tu pasiskaityk tas taisykles dar karteli

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:27:42 | Nuoroda
psychedelic rašė:

Bet gali atsisakyti univiero, tada žiūrės kolegijų sąrašą.  

 Bet lievai,kad negali palaukt ir tada pats pasirinkt...Tarkim i univera mokama istoju,o i kolegija gal pavyktu nemokamai,tai durnai...O jei atsisakyciau,juk negaliu but uzgarantuota,kad kolegijoj bus nemokamai,tad savaime tada univeras geriau...Nu zodziu...Baisu..

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:29:01 | Nuoroda
psychedelic rašė:

Bet gali atsisakyti univiero, tada žiūrės kolegijų sąrašą.  

 Taip. Stai priemimo schema:
www.lamabpo.lt/galimybes.html

Taciau kokia prasme irasyti studiju programa universitete, i ja istoti, o tuomet jos atsisakyti?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:31:18 | Nuoroda

Nžn. Aš taip nedarysiu. :D  

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:32:21 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
psychedelic rašė:

Bet gali atsisakyti univiero, tada žiūrės kolegijų sąrašą.  

 Taip. Stai priemimo schema:
www.lamabpo.lt/galimybes.html

Taciau kokia prasme irasyti studiju programa universitete, i ja istoti, o tuomet jos atsisakyti?

 Supranti kolegijoj(bent man) daugiau sansu gaut nemokama moksla,o univere mokama...Bet seip jo,butu kaip ir kvaila atsisakyti univero...

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:32:56 | Nuoroda
Markiziene rašė:
psychedelic rašė:

Bet gali atsisakyti univiero, tada žiūrės kolegijų sąrašą.  

 Bet lievai,kad negali palaukt ir tada pats pasirinkt...Tarkim i univera mokama istoju,o i kolegija gal pavyktu nemokamai,tai durnai...O jei atsisakyciau,juk negaliu but uzgarantuota,kad kolegijoj bus nemokamai,tad savaime tada univeras geriau...Nu zodziu...Baisu..

 Jei įstoji į universitetą, kolegijų sąrašas nebenagrinėjamas. Tačiau jei nori, gali atsisakyti vietos universitete. Tokiu atveju reikia informuoti lamabpo, tavo universitete gauta vieta pereina kažkam kitam ir tavo balai dalyvauja konkurse dėl vietos kolegijoje. Dėl datų ar šiaip platesnės informacijos šia tema galima paskaityti priėmimo taisykles : www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2009.pdf

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:34:19 | Nuoroda
Markiziene rašė:
psychedelic rašė:

Bet gali atsisakyti univiero, tada žiūrės kolegijų sąrašą.  

 Bet lievai,kad negali palaukt ir tada pats pasirinkt...Tarkim i univera mokama istoju,o i kolegija gal pavyktu nemokamai,tai durnai...O jei atsisakyciau,juk negaliu but uzgarantuota,kad kolegijoj bus nemokamai,tad savaime tada univeras geriau...Nu zodziu...Baisu..

 Keista, kodel buvo nuspresta daryti dvejus atskirus sarasus. Juk galetu vykti bendras priemimas iskart ir i universitetus ir i kolegija.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:36:51 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Rubisyta rašė:
sokoladinis rašė:
Rubisyta rašė:

Labai padejai , supratau :) taciau dabar man kyla dar vienas klausimas. Uzpildziu ta lapa su pasirinkaits univerais ir specialybem as ji turiu priduoti viena ar kartu su visais reikalaujamais dokumentais? jei taip ar galiu tai padaryti sia savaite? kazkur skaiciau kad tik nuo liepos 9d priima su atestatais. Ar man reikia pirmiausia priduoti ta prasyma be nieko o poto pateikti atestata ir visa kita? beje jei as turiu isvaziuoti ar gali wisa tai padaryti mama?

 Dabar priimami tik prasymai, o dokumentai neregistuojami. Nuo liepos 9. bus pradeti registruoti dokumentai. Prasyma gali pateikti kartu su dokumentais, tuomet nereikes dukart keliauti i priemimo komisija. Tai padaryti galesi kad ir paskutine diena, t.y. liepos 18 d., taciau patarciau neatidelioti, nes eiles tik auga registruoti dokumentus gali kitas asmuo, taciau tik tuo atveju, jei jis turi rastiska stojanciojo igaliojima, kurio notariskai patvirtinti nereikia

 Tai man paciai reikia parasyti igaliojima ir jis galios nepatvirtintas notaro? :O ydomiai... na bet cia tikriausiai daugiau info gali suteikti univero priemimo komisija.. beje tarkim as pasiemu ta prasyma is vdu tai o kam man pervest tuos pinigus, vdu?

 Moketi reikia tiems, kieno rekvizitai yra pateikti bendrojo priemimo taisyklese ir priemimo komisijose, t.y. KTU. Gal tu pasiskaityk tas taisykles dar karteli

 Man ten per sudetinga :DD

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:40:07 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Markiziene rašė:
psychedelic rašė:

Bet gali atsisakyti univiero, tada žiūrės kolegijų sąrašą.  

 Bet lievai,kad negali palaukt ir tada pats pasirinkt...Tarkim i univera mokama istoju,o i kolegija gal pavyktu nemokamai,tai durnai...O jei atsisakyciau,juk negaliu but uzgarantuota,kad kolegijoj bus nemokamai,tad savaime tada univeras geriau...Nu zodziu...Baisu..

 Keista, kodel buvo nuspresta daryti dvejus atskirus sarasus. Juk galetu vykti bendras priemimas iskart ir i universitetus ir i kolegija.

 Na,kaip visada,daro kuo durniau...

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:44:44 | Nuoroda

Beje sokoladinis, sutaupei 70 lt stojimo mokesčio  Tau tik 1 spec. užtenka rašyti tokius balus gavus.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:48:33 | Nuoroda
Kayen rašė:

Beje sokoladinis, sutaupei 70 lt stojimo mokesčio  Tau tik 1 spec. užtenka rašyti tokius balus gavus.

 Man labiau patinka galvot, kad as juos uzsidirbau, o ne sutaupiau

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:00:44 | Nuoroda

Daug mokeisi ar šiaip vunderkindas ? 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:14:50 | Nuoroda
Kayen rašė:

Daug mokeisi ar šiaip vunderkindas ? 

 Ir is kur pas jus visus tas noras mane paciupinet?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą