VDU Politologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:01:11 | Nuoroda

Gal kas planuoat stoti i VDu politologija ir kazka daugiau zinote? Gal i mokama bent istosiu su tokiais rezais VBE istorijos 72, Lietuviu 86, Anglu 41 matkes metinis 7 ( VBE matkes 54)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:33:12 | Nuoroda
kyperis rašė:

Gal kas planuoat stoti i VDu politologija ir kazka daugiau zinote? Gal i mokama bent istosiu su tokiais rezais VBE istorijos 72, Lietuviu 86, Anglu 41 matkes metinis 7 ( VBE matkes 54)

 I mokama gal ir istotum. As ten pat noriu, bet taikausi i krepseli. O geriausia tai cia bala pasiskaiciuok www.studijos.lt/busimiems_studentams/balu_skaiciuokle/programa/4/1/1/938

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:17:17 | Nuoroda

Nu skaiciavau 17,42 :), tik cia nauja sistema ir neiasku nes seni stojimai apie (40) o dbr tokiu tasku negautum su visais 100 :D Seip skambinau i VDU sake kad bandyk i nemokama, o i mokama saka tai beveik tikrai pakliusi. Tik va nzn as bandyti dar rasyti kurybines industirjas, ar politologija klaipedoje, viesasis administravimas is ugdoma specialybe ir nlb verta studijuot, juolab mokant pinigus...tai verta pamastyt ka daryt :D

 

Jei KU, tai balas ir toks pat gaunasi tai skaityk  i VF istojo pirmas su 18.63 paskutis su 16,53 tai kaip ir pakliuciau :) Jei siemet ir pns..taigi jei rasau 1 . VDU nemokma 2. KU nemokama (tiketina kad cia isstociau) tai 3. VDU nebebutu sansu i mokama istoti, tik cia va ir beda ar bandyti i nemokama KU ar mokama VDU ?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 14:13:59 | Nuoroda

Sveiki Aš ir galvoju rinktis šitą specialybę, tik nežinau, ar yra šansų į nemokamą įstot su mano balais. Dar svarstau, ar bandyt. Gal pasidalintumėt mintimis, kodėl būtent čia norit studijuot?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-06-30 14:16:48 | Nuoroda

as irgi ten, jei neistoju i VU:) balai 18.96 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą