Jūsų konkursinis balas:
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:52:25 | Nuoroda

Pildant ta prasymu lapa tai akademijas rasyt prie universitetu ar prie kolegiju???? aciu

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:55:19 | Nuoroda

mano scoaliniai - 16.40

 

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 34
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:55:23 | Nuoroda

Apie 18 anglų filologija

kazi drauge gautu krepseli, jei 15,28
 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:59:11 | Nuoroda

vilniaus vadybos aukstaja mokykla rasyt prie univeru ar kolegiju???

 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:59:15 | Nuoroda

vilniaus vadybos aukstaja mokykla rasyt prie univeru ar kolegiju???

 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:06:31 | Nuoroda

Socialiniai 18,06

 

stoju į ištęstines VU TSPMI Politikos mokslus, kažin VF gauti užteks?

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:12:49 | Nuoroda
ramiai! rašė:

Socialiniai 18,06

 

stoju į ištęstines VU TSPMI Politikos mokslus, kažin VF gauti užteks?

 manau, kad turėtų užtekti juk į ištestines daug mažiau stoja tai gal ir konkursas bus mažesnis. o kaip manai aš su 18,72 galiu bandyt į mokama nuolatines?

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:16:19 | Nuoroda

Medicina 20,00

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:20:01 | Nuoroda

Socialiniai 20,26+1 ;] Gal krepseliui kaip nors uztex ;]

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:22:48 | Nuoroda

17.44 kazin uztektu i MOKAMA VU vadyba ir verslo administravima Istoti?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:25:36 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
ramiai! rašė:

Socialiniai 18,06

 

stoju į ištęstines VU TSPMI Politikos mokslus, kažin VF gauti užteks?

 manau, kad turėtų užtekti juk į ištestines daug mažiau stoja tai gal ir konkursas bus mažesnis. o kaip manai aš su 18,72 galiu bandyt į mokama nuolatines?

 Bet, kad iš pradžių nežiūri ar tu išplėstines ar nuolatines pasirinkęs esi, dalina krepšelius pagal visų balus, o poto pagal pasirinkimus į išplėstines ir nuolatines skirsto, todėl jei nuolatinės perpildytos vf, į išplėstines lengviau patekt, ar klystu? :)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:27:50 | Nuoroda
Muf Muf rašė:
Karalaitė rašė:
ramiai! rašė:

Socialiniai 18,06

 

stoju į ištęstines VU TSPMI Politikos mokslus, kažin VF gauti užteks?

 manau, kad turėtų užtekti juk į ištestines daug mažiau stoja tai gal ir konkursas bus mažesnis. o kaip manai aš su 18,72 galiu bandyt į mokama nuolatines?

 Bet, kad iš pradžių nežiūri ar tu išplėstines ar nuolatines pasirinkęs esi, dalina krepšelius pagal visų balus, o poto pagal pasirinkimus į išplėstines ir nuolatines skirsto, todėl jei nuolatinės perpildytos vf, į išplėstines lengviau patekt, ar klystu? :)

 aš tai net neįsivaizduoju kaip ten bus, bet manau, kad kaip buvo į vakarines ar neakivaizdines lengviau įstoti tai ir su išplėstinem tas pats ar ne?

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:32:38 | Nuoroda

Bet kokie Jusu geri balai... Man su savuoju,tai tik i mokama istoti...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:34:37 | Nuoroda

socialiniai 18, 86  turbut jau krepselio nebebus

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:36:03 | Nuoroda

Gal kasnors radot VU 2008 pereinamuosius balus ?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:39:05 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
ramiai! rašė:

Socialiniai 18,06

 

stoju į ištęstines VU TSPMI Politikos mokslus, kažin VF gauti užteks?

 manau, kad turėtų užtekti juk į ištestines daug mažiau stoja tai gal ir konkursas bus mažesnis. o kaip manai aš su 18,72 galiu bandyt į mokama nuolatines?

 į mokamą tai manau pavyktų

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:40:05 | Nuoroda
unbokibas rašė:
krijurga rašė:

Socialiniai mokslai- teisė, teisė ir......   18.36 manau užtektų į vf vietą

O tai pas mane 18.76 i teise gal irgi uzteks kur nors i vf . o Cia kokioj istaigoj tiek uztektu ? + gal kaip nors gali vietoj metinio matematikos skaiciuot egzamina ? Nes metinis 6,  o egzaminas 92 tai labai musa bala... i

 Pagrinde lyginau su MRU, bet kas žino galima bandyt ir VU.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:40:34 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
Muf Muf rašė:
Karalaitė rašė:
ramiai! rašė:

Socialiniai 18,06

 

stoju į ištęstines VU TSPMI Politikos mokslus, kažin VF gauti užteks?

 manau, kad turėtų užtekti juk į ištestines daug mažiau stoja tai gal ir konkursas bus mažesnis. o kaip manai aš su 18,72 galiu bandyt į mokama nuolatines?

 Bet, kad iš pradžių nežiūri ar tu išplėstines ar nuolatines pasirinkęs esi, dalina krepšelius pagal visų balus, o poto pagal pasirinkimus į išplėstines ir nuolatines skirsto, todėl jei nuolatinės perpildytos vf, į išplėstines lengviau patekt, ar klystu? :)

 aš tai net neįsivaizduoju kaip ten bus, bet manau, kad kaip buvo į vakarines ar neakivaizdines lengviau įstoti tai ir su išplėstinem tas pats ar ne?

 Manau, kad į ištęstines lengviau įstoti kaip ir anksčiau. Ar daug kas nori studijuot šešis metus bakalaurą?..

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:44:09 | Nuoroda
zirzlyss rašė:
krijurga rašė:
zirzlyss rašė:

o as yra didesne tikimybe gauti krepseli socialiniam mokslams  stojant i nevalstybine aukstaja mokykla nei i vu ar mru?

 na žiūrint kokie tavo rezultatai: sakykim laikei visus valstybinius egzaminus, bet tavo stojamojo balo neužtenka gauti vf vietą universitete, tuo atveju, kai kokioj vilniaus kolegijoj gali pretenduoti. Na aišku ne visos kolegijos ( t.y. nevalstybinės ) aplamai teikia nemokamą mokslą, pvz vtvk

 nu man tokia situacija. Mano konkursinis balas i verslo administravima vu gaunasi 16.28, bet cia turbut as jau nemokamos vietos niekaip negausiu, todel klausiu ar man yra didesne galimybe gauti nemokama vieta su tokiu paciu balu, kitame, nevalstybiniame ir netokiam populiariam universitete, kaip LCC TU, ta pacia specialybe nemokama vieta, ar jei negaunu vu vf tai ir niekur kitur negausiu?as nezinau kaip ten skaiciuoja, ar nuo visos lietuvos geriausiem stojantiem i socialiniu studiju krypti skiria krepselius, ar atskirame universitete, kai jau istoji, tam tikram skaiciui geriausiuju duoda vf?

 Na gali palygint balų skaičiuoklėje kaip skiriasi tavo balas vienam ar kitame universitete( rezultataus juk tuos pačius suvedi). Ir be to manau rašysi vf  keliuose universitetuose į tą pačią studijų kryptį, tai vistiek bandyk. O dėl krepšelių nelabai žinau, tad kažko konkretaus negaliu atsakyti. Galėtum pasidomėti paskaitęs švietimo reformą, arba pasiteiravęs priemimo komisijų... Nzn dėl to tiksliai.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:46:45 | Nuoroda
krijurga rašė:
zirzlyss rašė:
krijurga rašė:
zirzlyss rašė:

o as yra didesne tikimybe gauti krepseli socialiniam mokslams  stojant i nevalstybine aukstaja mokykla nei i vu ar mru?

 na žiūrint kokie tavo rezultatai: sakykim laikei visus valstybinius egzaminus, bet tavo stojamojo balo neužtenka gauti vf vietą universitete, tuo atveju, kai kokioj vilniaus kolegijoj gali pretenduoti. Na aišku ne visos kolegijos ( t.y. nevalstybinės ) aplamai teikia nemokamą mokslą, pvz vtvk

 nu man tokia situacija. Mano konkursinis balas i verslo administravima vu gaunasi 16.28, bet cia turbut as jau nemokamos vietos niekaip negausiu, todel klausiu ar man yra didesne galimybe gauti nemokama vieta su tokiu paciu balu, kitame, nevalstybiniame ir netokiam populiariam universitete, kaip LCC TU, ta pacia specialybe nemokama vieta, ar jei negaunu vu vf tai ir niekur kitur negausiu?as nezinau kaip ten skaiciuoja, ar nuo visos lietuvos geriausiem stojantiem i socialiniu studiju krypti skiria krepselius, ar atskirame universitete, kai jau istoji, tam tikram skaiciui geriausiuju duoda vf?

 Na gali palygint balų skaičiuoklėje kaip skiriasi tavo balas vienam ar kitame universitete( rezultataus juk tuos pačius suvedi). Ir be to manau rašysi vf  keliuose universitetuose į tą pačią studijų kryptį, tai vistiek bandyk. O dėl krepšelių nelabai žinau, tad kažko konkretaus negaliu atsakyti. Galėtum pasidomėti paskaitęs švietimo reformą, arba pasiteiravęs priemimo komisijų... Nzn dėl to tiksliai.

 bet kad nera to universiteto balu skaiciuoklej ;]]]

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą