Perstojimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:06:15 | Nuoroda

Tai va, pinigučių  neturiu medicinos mokslams , o nemokamą vietą pragėriau.... :D Kažkas patarė stot į kurnors ( VDU aplinkotyrą) ar į kokią visuomenės slaugą, ir po metų perstot. Ar tai įmanoma? Galbūt kasnors plačiau gali paaiškinti arba nurodyt kur pasiskaityt apie perstojimo tvarką.? Ar įmanoma perstot ir mokytis nemokamai? Ačiū už patarimus. 

P.S. Mano VBE turbūt tikrino prasigėrus atsilikėlių mokyklos mokytoja....

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:49:29 | Nuoroda

ir man taip viena mokytoja patare. neistoji ten kur nori tai stok i biologija tada pavasari egzus perlaikai, gauni po 100 balu ir istoji kur tik nori :D bet kazin ar taip galima as jau i smm klausima nusiunciau bet atsakymo negavau tai  viskas nlb ir aisku. gal kas tixliai ismano siuos dalykus?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:12:51 | Nuoroda

Dabar, jei mesi finansuojamas studijas, turesi grazinti valstybei tai ka "prasimokei"... taigi, geriau metus dirbti, nei mokytis

@suodiss

Manau, kad jei is matematikos turi bent 9A, tai i kmu medicina vf istosi be jokiu problemu...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:44:51 | Nuoroda

Na taip turiu aš 9A matematikos... Pasmane visi išskyrus istoriją A, ir visi išskyrus fiziką 9 ir daugiau...

Na, aš nugąsdintas esu, nes visi aplinkui skalambija koks į mediciną didelis konkursas.... Aš tikrai ten norėčiau, bet sakau, kai mano aplinkoj visi labai gerai išlaikė, tai man jau atrodo kad nebeįstosiu niekaip į VF....

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:51:04 | Nuoroda

Su tokiais balais turėtum įstot į vf, o apskritai mintis metus pastudijuot yra prasta, nes reiks susimokėt, jau geriau dirbti, kaip minėta. Rašyk, kur nori, ir turėtum įstot.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 91
  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:54:55 | Nuoroda

Na dėkui už moralinę paramą :) Pirmu numeriu paliksiu Mediciną....

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:59:40 | Nuoroda

Labai nustebčiau, jei neįstotum nemokamon;)  tikrai nemažai žmonių pervertina savo galimybes per chemijos ar biologijos egzaminus ir gauna tikrai prastai, o pas atve tikrai neblogi balai.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 91
  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:04:03 | Nuoroda

Na aš linkęs save nuvertint... My bad...

Dar turiu bėdą kad nesu gerai susipažinęs su reforma, ir nežinau gerai tų visų niuansų kaip dalins tas vietas....

Jei neįstoju į medkę KMU, rašysiu Eksporto Indžineriją 2 numeriu į KTU, studijos anglų kalba būtų... Ką apie tai manote?

Dar turiu klausimą, tarkim iš visų stojančių į biomedicinos sritį, gaunu krepšelį, tačiau neįstoju į KMU., tuomet antruoju numeriu mano saraše yra Technologiniu moklsų srities studijos, tai kas su tuo mano jau iškovotu krepšeliu nutinka?

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-01 09:35:50 | Nuoroda

O perstojant, kitąmet, galima laikyti pavyždžiui tik lietuvių egzaminą, ir jo balą imti o kitus balus imti iš mano šiūmetinių rezultatų?

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-01 09:45:26 | Nuoroda
suodiss rašė:

O perstojant, kitąmet, galima laikyti pavyždžiui tik lietuvių egzaminą, ir jo balą imti o kitus balus imti iš mano šiūmetinių rezultatų?

 Galima, bet manau tau lietuvių nesutrukdys šiais metais įstot. :)

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą