Teises studijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 14:30:10 | Nuoroda

 islaikiau egzaminus: 

liet. valst.: 73%

ist. valst.: 43%

anglu valst.: 43%

mat. mok.: 7

Ar yra galimybe su tokiais rezultatais istoti i teise? Jei taip, tai kokias mokymo istaigas patartumete? Aciu 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-03 10:56:30 | Nuoroda

Ar su tokiais rezultatais iseitu i romeri istot, ar geriau bandyt i vtvk? kalbu apie mokama moksla

Žinutė parašyta: 2009-07-03 10:57:10 | Nuoroda
arnoske rašė:

Ar su tokiais rezultatais iseitu i romeri istot, ar geriau bandyt i vtvk? kalbu apie mokama moksla

iseitu istoti

Žinutė parašyta: 2009-07-03 10:58:20 | Nuoroda

Bandyk i kolegija, gal net vf gausi. O i aukstaja teises be sansu manau net i mokama.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-03 10:59:11 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Bandyk i kolegija, gal net vf gausi. O i aukstaja teises be sansu manau net i mokama.

 i neakivaizdini tikrai galima

Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:04:48 | Nuoroda
giedrius07 rašė:
Mr.Lazy rašė:

Bandyk i kolegija, gal net vf gausi. O i aukstaja teises be sansu manau net i mokama.

 i neakivaizdini tikrai galima

 Taip. Nors gerai pagalvojus po reformos MRU ar VDU gal net i dienini. Gali buti kad liks laisvu mokamu vietu. Zodziu bandyk i dienini pirma jei ne tada i neakivaizdini. Tik dabar jie vadinasi NL ir I. I tai istestinis, kur tipo ilgiau uztrunka studijos.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:08:30 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
giedrius07 rašė:
Mr.Lazy rašė:

Bandyk i kolegija, gal net vf gausi. O i aukstaja teises be sansu manau net i mokama.

 i neakivaizdini tikrai galima

 Taip. Nors gerai pagalvojus po reformos MRU ar VDU gal net i dienini. Gali buti kad liks laisvu mokamu vietu. Zodziu bandyk i dienini pirma jei ne tada i neakivaizdini. Tik dabar jie vadinasi NL ir I. I tai istestinis, kur tipo ilgiau uztrunka studijos.

 is pazystamu yra dar isvis su minimaliais istoje,viskas bus ok manau istosi

Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:31:56 | Nuoroda

 Teise ar istorija?? Sis klausimas neduoda man ramybes pastarasias kelias dienas. Abi specialybes man yra priimtinos ir artimos, taciau niekaip negaliu apsispresti kuria visgi pasirinkti. Istorija zaviuosi ir noriu ja studijuoti, analizuoti ir dar geriau isisavinti, tuo tarpu mastant apie tese uzplusta panasus pojuciai - zinoti istaymus, kaip juos apeiti, moketi diplomatines kalbos ir siaip ivairapusiskai reikalingas mokslas. Nesiruosiu studijuoti del diplomo, o del ziniu akiracio prapletimo ir protiniu sugebejimo vystymo. Neatmetu galimybes studijuoti abu dalykus padarius solidu laiko tarpa, taciau velgi, ka pasirinki pirma? Laukiu argumentuotu nuomoniu ir draugisku patarimu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:36:46 | Nuoroda
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Teise ar istorija?? Sis klausimas neduoda man ramybes pastarasias kelias dienas. Abi specialybes man yra priimtinos ir artimos, taciau niekaip negaliu apsispresti kuria visgi pasirinkti. Istorija zaviuosi ir noriu ja studijuoti, analizuoti ir dar geriau isisavinti, tuo tarpu mastant apie tese uzplusta panasus pojuciai - zinoti istaymus, kaip juos apeiti, moketi diplomatines kalbos ir siaip ivairapusiskai reikalingas mokslas. Nesiruosiu studijuoti del diplomo, o del ziniu akiracio prapletimo ir protiniu sugebejimo vystymo. Neatmetu galimybes studijuoti abu dalykus padarius solidu laiko tarpa, taciau velgi, ka pasirinki pirma? Laukiu argumentuotu nuomoniu ir draugisku patarimu :)

 Jei tektu rinktis tarp teises ir istorijos rinkciausi.... politologija Visapusiskesnio issilavinimo niekur negausi. Cia ieina ir teise ir istorija, o gebejima mastyti ir suvokima kurkas labiau lavina nei kazkuris vienas is siu mokslu atskirai. O jei dar nesivaikai prestizo ir studijuoji del saves, tai imk politika. O del praktiskumo, tai uztenka paziureti kokios magistraturos studijos. Pasirinkes ir baiges teisingas magistro studijas ne tai kad lengvai darba susirasi, bet jau busi labai paklausi preke privatiems darbdaviams ir galesi siekti karieros valdiskoje tarnyboje, kaip diplomatas pvz.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:37:51 | Nuoroda
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Teise ar istorija?? Sis klausimas neduoda man ramybes pastarasias kelias dienas. Abi specialybes man yra priimtinos ir artimos, taciau niekaip negaliu apsispresti kuria visgi pasirinkti. Istorija zaviuosi ir noriu ja studijuoti, analizuoti ir dar geriau isisavinti, tuo tarpu mastant apie tese uzplusta panasus pojuciai - zinoti istaymus, kaip juos apeiti, moketi diplomatines kalbos ir siaip ivairapusiskai reikalingas mokslas. Nesiruosiu studijuoti del diplomo, o del ziniu akiracio prapletimo ir protiniu sugebejimo vystymo. Neatmetu galimybes studijuoti abu dalykus padarius solidu laiko tarpa, taciau velgi, ka pasirinki pirma? Laukiu argumentuotu nuomoniu ir draugisku patarimu :)

 Teisė. Kur tu su istorija eisi? Manau, teisė atveria didesnius akiračius. Be to, mokydamasis teisę, suprasi, kad istorija nėra taip jau saldu :D

Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:43:02 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Teise ar istorija?? Sis klausimas neduoda man ramybes pastarasias kelias dienas. Abi specialybes man yra priimtinos ir artimos, taciau niekaip negaliu apsispresti kuria visgi pasirinkti. Istorija zaviuosi ir noriu ja studijuoti, analizuoti ir dar geriau isisavinti, tuo tarpu mastant apie tese uzplusta panasus pojuciai - zinoti istaymus, kaip juos apeiti, moketi diplomatines kalbos ir siaip ivairapusiskai reikalingas mokslas. Nesiruosiu studijuoti del diplomo, o del ziniu akiracio prapletimo ir protiniu sugebejimo vystymo. Neatmetu galimybes studijuoti abu dalykus padarius solidu laiko tarpa, taciau velgi, ka pasirinki pirma? Laukiu argumentuotu nuomoniu ir draugisku patarimu :)

 Teisė. Kur tu su istorija eisi? Manau, teisė atveria didesnius akiračius. Be to, mokydamasis teisę, suprasi, kad istorija nėra taip jau saldu :D

 Istorija manau idmomiau studijuoti. O del perspektyvu, tai zinau zmogu kuris baiges istorija del savo iniciatyvumo gavo vietele kazkur pasienio apsaugos administracijoj, o veliau kazkaip ir zurnalistu patapo. Kita zinau kuris archeologija baiges dabar zurnalistas. Zodziu viskas priklauso nuo taves paties. Jei pasirinksi sau miela specialybe, tai didesnis sansas, kad su ja pasieksi daugiau nei su neva prestizine specialybe kuri taves netraukia. Taigi isvada: stok i politologija.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:52:53 | Nuoroda

 Nu nepalengvinai man visai situacijos, tuoj bus ne tik, kad teise ar istorija, bet ir politologija? Siaip nesidomejau labai politologijos studijomis, taciau nemanau, kad turiu realiu sansu istoti. Na galbut i VDU. Esme, kad rinkdamasis kur studijuoti nestatau kaip prioriteto kokios darbo perspektyvos manes laukia. O politikos mokslai manau susikoncentruoja grynai i ivairias doktirnas, politines teorijas, na ir siaip, i politika. Na ir idomu. Bet mane labiau traukia viduramziu, na gal dar ir senoves istorija, o teise del bendro smalsumo ir zinojimo sumetimu, kaip zmogaus teises, tarptautine teise. Na, bet galiu suformuluo klausima kitaip,: politikos mokslai ar istorija? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 12:01:27 | Nuoroda
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Nu nepalengvinai man visai situacijos, tuoj bus ne tik, kad teise ar istorija, bet ir politologija? Siaip nesidomejau labai politologijos studijomis, taciau nemanau, kad turiu realiu sansu istoti. Na galbut i VDU. Esme, kad rinkdamasis kur studijuoti nestatau kaip prioriteto kokios darbo perspektyvos manes laukia. O politikos mokslai manau susikoncentruoja grynai i ivairias doktirnas, politines teorijas, na ir siaip, i politika. Na ir idomu. Bet mane labiau traukia viduramziu, na gal dar ir senoves istorija, o teise del bendro smalsumo ir zinojimo sumetimu, kaip zmogaus teises, tarptautine teise. Na, bet galiu suformuluo klausima kitaip,: politikos mokslai ar istorija? :)

 Mane taippat pat domina istorija. Bet as ja domiuosi savarankiskai. Per TV paziuriu, paskaitau. Nelabai isivaizduoju istorijos studijas. Ka ten daro? Smulkiai mokinasi ir analizuoja visa istorija? Tokias studijas baiges daug zinosi, turesi daug info, bet ar cia issilavinimas? O va ismanydamas politologija galesi visai kitaip pazvelgti ne tik i praeiti t.y istorija, bet ir i tai kas vyksta sendien. Zodziu baiges politologija( jei tikrai ja domesiesi) turesi labai plataus profilio issilavinima.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-03 12:11:06 | Nuoroda

 Exacly man :) Taip paciai mastau. Teise ar politologija plecia akirti ir reikalinga norint kazka kilnesnio nuveikti visuomenei. Paskaicius ivairiu autoritetingu zmoniu biografijas matosi, kad dauguma veliau ar anksciau studijuoja viena is siu specialybiu. Taciau pavyzdziui jei tikrai jauti, kad istorija yra tau labai arti kazkur ten sirdies ar proto, tai ir kyla dilema, gal tiesiog studijuot iskarto tikrai ta, kas tau yptaingai patinka? Kolkas mano sarase pirmoj vietoj stovi teise, nes taip sako sveiaks protas, taciau istorija konkuruoja kaip imanydama ir stengiasi uzimti pirmaujancios pozicija :)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 12:19:47 | Nuoroda
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Exacly man :) Taip paciai mastau. Teise ar politologija plecia akirti ir reikalinga norint kazka kilnesnio nuveikti visuomenei. Paskaicius ivairiu autoritetingu zmoniu biografijas matosi, kad dauguma veliau ar anksciau studijuoja viena is siu specialybiu. Taciau pavyzdziui jei tikrai jauti, kad istorija yra tau labai arti kazkur ten sirdies ar proto, tai ir kyla dilema, gal tiesiog studijuot iskarto tikrai ta, kas tau yptaingai patinka? Kolkas mano sarase pirmoj vietoj stovi teise, nes taip sako sveiaks protas, taciau istorija konkuruoja kaip imanydama ir stengiasi uzimti pirmaujancios pozicija :)

 Geriausia yra pasisneketi su zmogum kuris siuo metu studijuoja ta dalyka arba nesenai baiges yra. Pades apsispresti kazkiek. Nors negalima vadovautis vieno zmogaus nuomone tokiu svarbiu klausimu.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-03 12:35:30 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Nu nepalengvinai man visai situacijos, tuoj bus ne tik, kad teise ar istorija, bet ir politologija? Siaip nesidomejau labai politologijos studijomis, taciau nemanau, kad turiu realiu sansu istoti. Na galbut i VDU. Esme, kad rinkdamasis kur studijuoti nestatau kaip prioriteto kokios darbo perspektyvos manes laukia. O politikos mokslai manau susikoncentruoja grynai i ivairias doktirnas, politines teorijas, na ir siaip, i politika. Na ir idomu. Bet mane labiau traukia viduramziu, na gal dar ir senoves istorija, o teise del bendro smalsumo ir zinojimo sumetimu, kaip zmogaus teises, tarptautine teise. Na, bet galiu suformuluo klausima kitaip,: politikos mokslai ar istorija? :)

 Mane taippat pat domina istorija. Bet as ja domiuosi savarankiskai. Per TV paziuriu, paskaitau. Nelabai isivaizduoju istorijos studijas. Ka ten daro? Smulkiai mokinasi ir analizuoja visa istorija? Tokias studijas baiges daug zinosi, turesi daug info, bet ar cia issilavinimas? O va ismanydamas politologija galesi visai kitaip pazvelgti ne tik i praeiti t.y istorija, bet ir i tai kas vyksta sendien. Zodziu baiges politologija( jei tikrai ja domesiesi) turesi labai plataus profilio issilavinima.

 Istorijos studijose žmogus išmoksta kritiškai mąstyti ir kritiškai vertinti situaciją, suprasti visa visuomenės gyvenimo raidą, tad tai nėra vien tik  faktų mokymasis.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 12:38:07 | Nuoroda
Simao rašė:
Mr.Lazy rašė:
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Nu nepalengvinai man visai situacijos, tuoj bus ne tik, kad teise ar istorija, bet ir politologija? Siaip nesidomejau labai politologijos studijomis, taciau nemanau, kad turiu realiu sansu istoti. Na galbut i VDU. Esme, kad rinkdamasis kur studijuoti nestatau kaip prioriteto kokios darbo perspektyvos manes laukia. O politikos mokslai manau susikoncentruoja grynai i ivairias doktirnas, politines teorijas, na ir siaip, i politika. Na ir idomu. Bet mane labiau traukia viduramziu, na gal dar ir senoves istorija, o teise del bendro smalsumo ir zinojimo sumetimu, kaip zmogaus teises, tarptautine teise. Na, bet galiu suformuluo klausima kitaip,: politikos mokslai ar istorija? :)

 Mane taippat pat domina istorija. Bet as ja domiuosi savarankiskai. Per TV paziuriu, paskaitau. Nelabai isivaizduoju istorijos studijas. Ka ten daro? Smulkiai mokinasi ir analizuoja visa istorija? Tokias studijas baiges daug zinosi, turesi daug info, bet ar cia issilavinimas? O va ismanydamas politologija galesi visai kitaip pazvelgti ne tik i praeiti t.y istorija, bet ir i tai kas vyksta sendien. Zodziu baiges politologija( jei tikrai ja domesiesi) turesi labai plataus profilio issilavinima.

 Istorijos studijose žmogus išmoksta kritiškai mąstyti ir kritiškai vertinti situaciją, suprasti visa visuomenės gyvenimo raidą, tad tai nėra vien tik  faktų mokymasis.

 Tik del to, kad i istorijos kursa ieina nemzai politologijos, be kurios neimanoma suvokti ir analizuoti istorijos. Todel situo aspektu politologija pranasesne.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-03 15:22:46 | Nuoroda

Tai sakot, kad neistosiu i romeri netgi mokama? Nenoriu neakivaizdinio. noriu dieniniu studiju.

kiek teko girdeti, tai kolegijos visiskai nevertinamos... net neisivaizduoju, kur stoti su tokiais egzu rezultatais

Žinutė parašyta: 2009-07-03 18:54:06 | Nuoroda
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Teise ar istorija?? Sis klausimas neduoda man ramybes pastarasias kelias dienas. Abi specialybes man yra priimtinos ir artimos, taciau niekaip negaliu apsispresti kuria visgi pasirinkti. Istorija zaviuosi ir noriu ja studijuoti, analizuoti ir dar geriau isisavinti, tuo tarpu mastant apie tese uzplusta panasus pojuciai - zinoti istaymus, kaip juos apeiti, moketi diplomatines kalbos ir siaip ivairapusiskai reikalingas mokslas. Nesiruosiu studijuoti del diplomo, o del ziniu akiracio prapletimo ir protiniu sugebejimo vystymo. Neatmetu galimybes studijuoti abu dalykus padarius solidu laiko tarpa, taciau velgi, ka pasirinki pirma? Laukiu argumentuotu nuomoniu ir draugisku patarimu :)

 mano atsakymas - istorija.

o apskritai jei sunku apsisprest - mesk koki losimo kauliuka su uzrasu 'istorija' ir 'teise'. gal ir vaikiskas budas nutart del ateities, taciau, kai pamatysi, ka istraukei, tikrai suprasi ar tikrai nori tai studijuot pirma.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 11:38:51 | Nuoroda
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Teise ar istorija?? Sis klausimas neduoda man ramybes pastarasias kelias dienas. Abi specialybes man yra priimtinos ir artimos, taciau niekaip negaliu apsispresti kuria visgi pasirinkti. Istorija zaviuosi ir noriu ja studijuoti, analizuoti ir dar geriau isisavinti, tuo tarpu mastant apie tese uzplusta panasus pojuciai - zinoti istaymus, kaip juos apeiti, moketi diplomatines kalbos ir siaip ivairapusiskai reikalingas mokslas. Nesiruosiu studijuoti del diplomo, o del ziniu akiracio prapletimo ir protiniu sugebejimo vystymo. Neatmetu galimybes studijuoti abu dalykus padarius solidu laiko tarpa, taciau velgi, ka pasirinki pirma? Laukiu argumentuotu nuomoniu ir draugisku patarimu :)

 Oo, mes renkames tarp to paties :) Dabar as irgi galvoju ka rinktis, rasyti 1 numeriu. Tureciau istoti i vf MRU teise ir istorija VU. Taciau man istorija irgi yra mielesne negu teise, bet taip pat sveikas protas siulo rinktis teise kaip perspektyvesne specialybe. Daug kas ta pati sako, kad ka veiksi su istorija po to ir pan. Na zodziu, taciau visada teisingiausia yra rinktis tai kas patinka, ka megsti. As manau, kad po bakalauro studiju tikrai galima atrasti tinkamas magistro studijas, kurios tikrai bus perspektyvios. As dar pats nesakiau nieko tevams, bet jau linkstu link istorijos :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą