kaip skaiciuos konk. bala?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:57:49 | Nuoroda

jei as renkuosi stoti i ekonomika, ir ten i konk. bala skaiciuoja arba istorijos arba anglu egzamina, o  mano anglu - ziaurus rezultatas, tai is kur zinoti kad jie skaiciuos su istorijos balu, o ne su s... anglu rezultatu?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:01:24 | Nuoroda
igchika rašė:

jei as renkuosi stoti i ekonomika, ir ten i konk. bala skaiciuoja arba istorijos arba anglu egzamina, o  mano anglu - ziaurus rezultatas, tai is kur zinoti kad jie skaiciuos su istorijos balu, o ne su s... anglu rezultatu?

 Nes ima aukstesni bala visada.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:04:31 | Nuoroda
igchika rašė:

jei as renkuosi stoti i ekonomika, ir ten i konk. bala skaiciuoja arba istorijos arba anglu egzamina, o  mano anglu - ziaurus rezultatas, tai is kur zinoti kad jie skaiciuos su istorijos balu, o ne su s... anglu rezultatu?

 Ima aukštesnį balą. Kai man praeitais metais reikėjo antros užsienio kalbos metinio pažymio, o aš be anglų turėjau ir vokiečių, ir prancūzų, tai man buvo pasakyta, kad ims aukštesnį pažymį.

Bet abu buvo 10, tai jokių problemų nekilo. :)

Gal taip ir su VBE?

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:06:06 | Nuoroda
ramiai! rašė:
igchika rašė:

jei as renkuosi stoti i ekonomika, ir ten i konk. bala skaiciuoja arba istorijos arba anglu egzamina, o  mano anglu - ziaurus rezultatas, tai is kur zinoti kad jie skaiciuos su istorijos balu, o ne su s... anglu rezultatu?

 Ima aukštesnį balą. Kai man praeitais metais reikėjo antros užsienio kalbos metinio pažymio, o aš be anglų turėjau ir vokiečių, ir prancūzų, tai man buvo pasakyta, kad ims aukštesnį pažymį.

Bet abu buvo 10, tai jokių problemų nekilo. :)

Gal taip ir su VBE?

 Taip, taip pat ir su VBE :]

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą