Universiteto keitimas.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:22:11 | Nuoroda

Noreciau uzduoti klausima. Pvz jeigu as istoju i KTU ekonomika ten mokausi gerai esu vienas lyderiu ir noriu pereiti i VU ekonomika ar dar kur po metu ar dvieju... Taip imanoma?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:30:20 | Nuoroda

Taip, lyderi, perstoji ir mokaisi vėl nuo pirmo kurso.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:43:48 | Nuoroda

Tokia galimybe yra numatyta - galima migruoti neprarandant krepselio, taciau tik toje pacioje studiju kryptyje. Beje, yra labai daug salygu, viena is ju - kad kitoje studiju programoje arba aukstojoje butu laisva vieta. O kas gi tau nores iseiti, kai metusiam reikia susimoketi?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:44:02 | Nuoroda
ramiai! rašė:

Taip, lyderi, perstoji ir mokaisi vėl nuo pirmo kurso.

 Ir lyderiukas dar grąžins valstybėi pinigus, už tuos metus ar dvejus lyderiavimo ;-)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:24:59 | Nuoroda

tarkim islaikau egzus po pirmo kurso nerealei :D O dauguma univeru po pirmo kurso ir krenta tie levieji.. Tai galeciau uzimt kaip ir ju vieta ar ne?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:38:55 | Nuoroda
PanevezioArmada rašė:

tarkim islaikau egzus po pirmo kurso nerealei :D O dauguma univeru po pirmo kurso ir krenta tie levieji.. Tai galeciau uzimt kaip ir ju vieta ar ne?

 Tipo tu neistoji ten kur labiausiai nori, nes valstybinius islaikei toli grazu ne nerealiai, o jau univere tai varysi kaip ledlauzis ir busi lyderis? o tie levieji, kurie krento po pirmo kurso, istojo ten kur tu neistojai, nes labiau uz tave stengesi anksciau, bet dabar totaliai susimaus ir isleks? zinoma, tokios galimybes atmesti neimanoma, bet mano patarimas tau butu - nusipirk teleloto bilieta

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:40:18 | Nuoroda

Iškilo man klausimas:

 

sokoladinis, kur tu stoji?

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:44:22 | Nuoroda
PanevezioArmada rašė:

tarkim islaikau egzus po pirmo kurso nerealei :D O dauguma univeru po pirmo kurso ir krenta tie levieji.. Tai galeciau uzimt kaip ir ju vieta ar ne?

 kas cia zino, gal ir islaikysi tuo egzus "nerealei".o tie "levieji " kris  galesi uzimti net keliu vieta vienu metu

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:45:05 | Nuoroda
ramiai! rašė:

Iškilo man klausimas:

sokoladinis, kur tu stoji?

 VU medicina, o ka? minti apie VU MIF'a palaidojau pries savaite

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:46:16 | Nuoroda
PanevezioArmada rašė:

tarkim islaikau egzus po pirmo kurso nerealei :D O dauguma univeru po pirmo kurso ir krenta tie levieji.. Tai galeciau uzimt kaip ir ju vieta ar ne?

  Jau tu nebespank, lyderiau. :D

Man rodos, konkursai į laisvas vietas vyksta tik po pirmų metų. O į tas iškritusiųjų vf vietas pretenduoja ir tie, kurie moka už mokslą. Be to, net neabejoju, jog studijų programos kažkiek skirsis ir perstojęs turėsi ir atidirbt.

Galiausiai kam tau to reik? Jei dėl diplomo, tai į VU KHF ekonomiką turbūt dar mažesnis konkusas nei į KTU :))

Žinutė parašyta: 2009-07-13 00:06:13 | Nuoroda

Viskas stoju i MRU. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-13 00:16:24 | Nuoroda
sokoladinis @ wellness institute rašė:
ramiai! rašė:

Iškilo man klausimas:

sokoladinis, kur tu stoji?

 VU medicina, o ka? minti apie VU MIF'a palaidojau pries savaite

Kad daugiau tokių sveikų žmonių būtų. :)

Patinka man tavo stilius.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-13 00:26:52 | Nuoroda
ramiai! rašė:

Kad daugiau tokių sveikų žmonių būtų. :)

Patinka man tavo stilius.

Ir ka as dabar tureciau daryti? papleksnoti tau per peti, mirktelti, numesti smaikscia replika? sunku, zinok, man gyventi, is tikruju 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą