NUOMONE.kalbos perspektyvu ar ne?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:39:15 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Na tai savaime suprantama, kad turi ismokt susikalbet, ir ne tik elementariai, o normaliai. Bet pvz filologai ismoksta kalbas taip, kad gali drasiai varzytis su zmogum kuriam ta kalba yra gimtoji. Diplomatui kokiam to visai nereikia.
 

 Na, aš tai ir turėjau galvoje. :)
O kokiomis kalbomis kalbi?

Šiaip VDU yra užsienio kalbų centras kažkoks, ten yra galimybė mokytis įvairių kalbų nemokamai. Bet čia turbūt tik VDU studentams, taip?

Mielai pasimokyčiau, nes esu kaunietė, bet stoju į VU, tai turbūt už kursus tektų daug mokėt.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:40:58 | Nuoroda
ievaC rašė:
ramiai! rašė:

Beje, ŠU yra anglų-ispanų, o ne anglų prancūzų. Kodas 0080.

 

lamabpo.lt yra skiltis studijų programos
 

Yra SU anglu filologija ir prancuzu kalba, tik kodo- ne, Help! ;)

 

 Nuliūdinsiu, bet nėra. Nei studijų programose, nei studijų pasirenkamume.

Stok į VU, jei balai "traukia".

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:42:13 | Nuoroda

na taip, bet anglu mokykloj juk ismokstama kazkaip..geriau nei rusu :)  tad gal iseitis butu ziureti rusiskas laidas, filmus ir pan :)  paciam ideti siek tiek pastangu :) aisku lengva man pasneketi :D

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 34
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:45:01 | Nuoroda
ramiai! rašė:
ievaC rašė:
ramiai! rašė:

Beje, ŠU yra anglų-ispanų, o ne anglų prancūzų. Kodas 0080.

 

lamabpo.lt yra skiltis studijų programos
 

Yra SU anglu filologija ir prancuzu kalba, tik kodo- ne, Help! ;)

 

 Nuliūdinsiu, bet nėra. Nei studijų programose, nei studijų pasirenkamume.

Stok į VU, jei balai "traukia".

 

Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:47:29 | Nuoroda
boneka rašė:

na taip, bet anglu mokykloj juk ismokstama kazkaip..geriau nei rusu :)  tad gal iseitis butu ziureti rusiskas laidas, filmus ir pan :)  paciam ideti siek tiek pastangu :) aisku lengva man pasneketi :D

 Čia irgi žiūrint pas ką mokaisi, kiek reikalauja (visgi kokioj šeštoj klasėj mažai motyvacijos mokytis, kažkaip daugumai nelabai dar rūpi). Aš anglų mokiausi nuo pirmos klasės, nuo penkiolikos metų jau užsidirbdavau vertėjaudama. Kiti mano klasiokai (gal todėl, kad kita mokytoja, kad mažiau gabūs, kad tingėjo ar dar kokios priežastys) mokyklinį egzaminą prastokai išlaikė.

O vienas pažįstamas rusų nuo šeštos klasės taip išmoko, kad kalba geriau nei angliškai. :D

 

Čia sunku pasakyti. Gal ir "lemta" išmokt kažką lengviau.

Man pvz. pranc. k. visuomet buvo lengviau nei vokiečių.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:48:48 | Nuoroda

Beje, kuo daugiau kalbų "perkandi", tuo lengviau naujas mokytis.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:55:17 | Nuoroda
ramiai! rašė:
Mr.Lazy rašė:
Na tai savaime suprantama, kad turi ismokt susikalbet, ir ne tik elementariai, o normaliai. Bet pvz filologai ismoksta kalbas taip, kad gali drasiai varzytis su zmogum kuriam ta kalba yra gimtoji. Diplomatui kokiam to visai nereikia.
 

 Na, aš tai ir turėjau galvoje. :)
O kokiomis kalbomis kalbi?

Šiaip VDU yra užsienio kalbų centras kažkoks, ten yra galimybė mokytis įvairių kalbų nemokamai. Bet čia turbūt tik VDU studentams, taip?

Mielai pasimokyčiau, nes esu kaunietė, bet stoju į VU, tai turbūt už kursus tektų daug mokėt.

 As laisvai kalbu, rasau ir t.t anglsikai. Rusu labai daug spragu.

VDU kalbu centras siulo nemokamai savo studentams mokintis kinu, japonu, arabu, korejieciu, turku ir kitas retesnes Lietuvoj kalbas nemokamai. Rusu, prancuzu, ispanu italu ir kitos populerios kalbos yra mokamos berods po 200lt uz semestra. Anglu kalbos kursai iki pasiekiamas tam tikras lygis yra privalomi visimes VDU studentams.

Gali ir tu ten kalbu mokintis bet teks moket aisku ir manau ne po 200lt.

Cia viskas yra ukc.vdu.lt/

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:57:37 | Nuoroda
boneka rašė:

na taip, bet anglu mokykloj juk ismokstama kazkaip..geriau nei rusu :)  tad gal iseitis butu ziureti rusiskas laidas, filmus ir pan :)  paciam ideti siek tiek pastangu :) aisku lengva man pasneketi :D

 Tai anglu nepamirsk nuo pirmos klases ar net anksciau mokinames, o rusu nuo 7 tik berods.

Nors del filmu ir t.t, tai tu teisi.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-13 12:03:32 | Nuoroda

Mano viena geriausia draugiu isvaziuoja nuo rugsejo i UK mokytis kinu kalbos. Puikiai ismoks anglu  ir dar mokysis kinu kalbos> Tiesiog perfect...  

Žinutė parašyta: 2009-07-13 12:05:20 | Nuoroda

cia tie 200 lt tai pusei metu ane? :) butu gerai dar kokia ismokti retesne kalba.bet kazkodel manau kad kokiu kinu ar japonu nesugebeciau ismokti..tik sugaisciau laika ir praleisciau galimybe kanors lengvesnio isikalti i galva, pvz italu :)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 34
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2009-07-13 12:08:47 | Nuoroda

Kas mokėsi japonų ir kinų, sakė, kad nėra taip jau sunku.

 

Beje, ispanų, prancūzų ir italų labai tarpusavyje maišosi. Mėginau mokytis isoanų ir prancūzų vienu metu, tai po to teko "atidėt" ispanų, nes pradėdavau maišyt žodžius ir gramatiką.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą