MRU Teisė
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:28:41 | Nuoroda
saras* rašė:

Jei ir teks, nu ir kas? Išgyvensit ir be tos savo teisės...

 nu ir išgyvensim, nu bet tai kodėl gi jums taip gaila kad mes jaudinamės?: ) nu gi žudytis dar niekas neina. ir kampuose niekas neverkia.: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:29:26 | Nuoroda
saras* rašė:

Jei ir teks, nu ir kas? Išgyvensit ir be tos savo teisės...

 Eik ir tu saule pasidžiaugt - gal pyktis praeis ;)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:29:49 | Nuoroda
saras* rašė:
edita.va rašė:
saras* rašė:

Žmonės nenenusišnekėkit. Jūs jaučiat, kad jau iš proto einat? Mažiau galvokit apie tuos savo stojimus, nes iki kito trečiadienio nebedatrauksit. Turi 19.3-19,6 ir leidžia į kelnes, kad niekur neįstos, nebūkit juokdariai. Eikit geriau  saule pasidžiaukit

mes jaudinamės de dėl to kad niekur neįstosim, o dėl to, kad neįstosim ten kur labiausiai norim.: )

 Nesupratau aš to tavo posto, bet pažiūrėjus į tavo balus jis bet kuriuo atveju atrodo juokingas.

 juokis jei tau juokinga.: ) kad tik neburbėtumei.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:31:08 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
saras* rašė:

Jei ir teks, nu ir kas? Išgyvensit ir be tos savo teisės...

 Eik ir tu saule pasidžiaugt - gal pyktis praeis ;)

 nepykstu aš, neturiu dėl ko man tik biški jūsų pagailo, kad niekur neįstosit:D beje šiandien saule jau užtektinai pasidžiaugiau:)

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:32:25 | Nuoroda
edita.va rašė:
Kaffeeklatch rašė:
 

 Kaip sakau: geriau B 9, nei A 4 :D

 o geriausia 10 A.:D

Kad ir  A 10 ir visi šimtukai,  vistiek atsiratų toks, kuris nerastų sau vietos xD

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:33:37 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
edita.va rašė:
Kaffeeklatch rašė:
 

 Kaip sakau: geriau B 9, nei A 4 :D

 o geriausia 10 A.:D

Kad ir  A 10 ir visi šimtukai,  vistiek atsiratų toks, kuris nerastų sau vietos xD

 vargšelis.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:33:58 | Nuoroda
saras* rašė:
Kaffeeklatch rašė:
saras* rašė:

Jei ir teks, nu ir kas? Išgyvensit ir be tos savo teisės...

 Eik ir tu saule pasidžiaugt - gal pyktis praeis ;)

 nepykstu aš, neturiu dėl ko man tik biški jūsų pagailo, kad niekur neįstosit:D beje šiandien saule jau užtektinai pasidžiaugiau:)

 Kur sakiau, kad niekur neįstosiu? :) Rask tokį postą ir aš tau šampano statau ;)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:43:46 | Nuoroda

Ne nu jeigu teisininkai tokie verksniai tai nzn kaip as su jais sugyvensiu 4m. Nu gi jei turit virs 19 balu, tai net galvot nereikia, kad gali i MRu vf neistoti. Atsipeikekit. Jeigu del tokiu menku sudu jums nelaiko nervai tai, ka darysit veliau. Neveltui ir sakoma, kad teisininkai stipriai susidraugauja su alkoholiu, bet niekad nemaniau, kad yra tokiu silpnu zmoniu.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:45:10 | Nuoroda
bembinas rašė:

Ne nu jeigu teisininkai tokie verksniai tai nzn kaip as su jais sugyvensiu 4m. Nu gi jei turit virs 19 balu, tai net galvot nereikia, kad gali i MRu vf neistoti. Atsipeikekit. Jeigu del tokiu menku sudu jums nelaiko nervai tai, ka darysit veliau. Neveltui ir sakoma, kad teisininkai stipriai susidraugauja su alkoholiu, bet niekad nemaniau, kad yra tokiu silpnu zmoniu.

 Aš apie MRU nekalbu :D Tikiu, jog čia patekčiau

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:48:31 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
bembinas rašė:

Ne nu jeigu teisininkai tokie verksniai tai nzn kaip as su jais sugyvensiu 4m. Nu gi jei turit virs 19 balu, tai net galvot nereikia, kad gali i MRu vf neistoti. Atsipeikekit. Jeigu del tokiu menku sudu jums nelaiko nervai tai, ka darysit veliau. Neveltui ir sakoma, kad teisininkai stipriai susidraugauja su alkoholiu, bet niekad nemaniau, kad yra tokiu silpnu zmoniu.

 Aš apie MRU nekalbu :D Tikiu, jog čia patekčiau

aš sakau, kad į vu teisę vf galiu nepatekt, ne kad į mru.: ) ir pats nusiramink, kaip ir sakiau niekas čia nesižudo, kampe neverkia ir plaukų nuo galvos nesirauna.: D nu bent jau aš.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:30:15 | Nuoroda
edita.va rašė:
Muf Muf rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
zzmogeliukas rašė:

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

 Kokie 3500 prasymu? Kol kas i teise vf nl yra apie 2000.

 Kiek as ziurejau, tai vien MRU apie 2000 yra. O dar juk VU ir VDU yra.

 Tas tai taip. Šiemet visi karštligiškai veržiasi į MRU. Tikiuos, kad jie naivūs ir jų balai <19. Nes kitaip man reikės pildyt kolegijų sąrašą ;?

 Tada man belieka uzmirsti teise. Tavo balas dar pakankamai aukstas. Turetum tikrai istoti jeigu ne i VU, tai i MRU tikrai. O manes jau tikriausiai laukia pedagoginis.

 O koks tavo balas - nepamenu? Dabar jau svajoju tik apie MRU. Laikysiu špygas net miegodamas!

 Mano tik 19,24. Jeigu si skaiciuokle gera. O as visada norejau MRU.

 Jau čia su 0,2 pridėtu, ar ne? Nes kažkur radau, kad rašei 19, 04. Vistiek manau, kad turėtume į MRU praslyst... Kažkas išsigimėliško būtų, jei taip neatsitiktų

 Tai pagal jus ta studijos.lt balų skaičiuoklė neprideda to 0,2? Bet juk duoda pasirinkti metinį balą :o

 skaičiavau su šita skaičiuokle tai man rašė 19,44, o kai skaičiavau pati pagal formulę tai gavosi 19,64, nu tai reiškiasi, kad čia šita skaičiuoklė biškį chimičija.: )) bet kažkaip džiugina mane šiti chimičijimai.:DD va jei paaiškėtų kad reikėtų 0,2 atimt..:DD blem atrodytų šūdas tie 0,2 balo, bet kai dabar tai jie kiek apramina.: DD

 Man tai ir su šia skaičiuokle ir pagal formulę skaičiuojant tiek pat gaunas :)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:34:21 | Nuoroda

o kiek tau matematikos išėjo? ir kokiu lygiu?: )

Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:39:23 | Nuoroda
edita.va rašė:

o kiek tau matematikos išėjo? ir kokiu lygiu?: )

 Teisingai viskas, atsiprašau, teisėje +0,2 prisideda, aš sumaišiau su istorija, ten man neprisideda nieko :) O matematikos 7 A lygiu.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:44:59 | Nuoroda

na va ir išsiaiškinta kame čia reikalas.: ) neatsimenu ar rašei kur, bet tai kur pats(i)  taikai stot?: )

Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:06:23 | Nuoroda

nu ir karšta, chebra, pas jus čia. susikibkim visi rankom ir kantriai laukim trečiadienio. bet kokiu atveju, studijuot bus fun

Žinutė parašyta: 2009-07-16 12:15:20 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
zzmogeliukas rašė:

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

 Kokie 3500 prasymu? Kol kas i teise vf nl yra apie 2000.

 Kiek as ziurejau, tai vien MRU apie 2000 yra. O dar juk VU ir VDU yra.

 Tas tai taip. Šiemet visi karštligiškai veržiasi į MRU. Tikiuos, kad jie naivūs ir jų balai <19. Nes kitaip man reikės pildyt kolegijų sąrašą ;?

 Tada man belieka uzmirsti teise. Tavo balas dar pakankamai aukstas. Turetum tikrai istoti jeigu ne i VU, tai i MRU tikrai. O manes jau tikriausiai laukia pedagoginis.

 O koks tavo balas - nepamenu? Dabar jau svajoju tik apie MRU. Laikysiu špygas net miegodamas!

 Mano tik 19,24. Jeigu si skaiciuokle gera. O as visada norejau MRU.

 Jau čia su 0,2 pridėtu, ar ne? Nes kažkur radau, kad rašei 19, 04. Vistiek manau, kad turėtume į MRU praslyst... Kažkas išsigimėliško būtų, jei taip neatsitiktų

 Cia jau su pridetu, nes kazkur radau, kad reikia prideti. Is pradziu apsidziaugiau, bet po to, kai pamaciau kitu balus, pradejau nervintis.

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 61
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:01:32 | Nuoroda
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
zzmogeliukas rašė:

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

 Kokie 3500 prasymu? Kol kas i teise vf nl yra apie 2000.

 Kiek as ziurejau, tai vien MRU apie 2000 yra. O dar juk VU ir VDU yra.

 Tas tai taip. Šiemet visi karštligiškai veržiasi į MRU. Tikiuos, kad jie naivūs ir jų balai <19. Nes kitaip man reikės pildyt kolegijų sąrašą ;?

 Tada man belieka uzmirsti teise. Tavo balas dar pakankamai aukstas. Turetum tikrai istoti jeigu ne i VU, tai i MRU tikrai. O manes jau tikriausiai laukia pedagoginis.

 O koks tavo balas - nepamenu? Dabar jau svajoju tik apie MRU. Laikysiu špygas net miegodamas!

 Mano tik 19,24. Jeigu si skaiciuokle gera. O as visada norejau MRU.

 Jau čia su 0,2 pridėtu, ar ne? Nes kažkur radau, kad rašei 19, 04. Vistiek manau, kad turėtume į MRU praslyst... Kažkas išsigimėliško būtų, jei taip neatsitiktų

 Cia jau su pridetu, nes kazkur radau, kad reikia prideti. Is pradziu apsidziaugiau, bet po to, kai pamaciau kitu balus, pradejau nervintis.

 manau pedagoginio tikrai neprireiks.: )

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:10:56 | Nuoroda
edita.va rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
zzmogeliukas rašė:

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

 Kokie 3500 prasymu? Kol kas i teise vf nl yra apie 2000.

 Kiek as ziurejau, tai vien MRU apie 2000 yra. O dar juk VU ir VDU yra.

 Tas tai taip. Šiemet visi karštligiškai veržiasi į MRU. Tikiuos, kad jie naivūs ir jų balai <19. Nes kitaip man reikės pildyt kolegijų sąrašą ;?

 Tada man belieka uzmirsti teise. Tavo balas dar pakankamai aukstas. Turetum tikrai istoti jeigu ne i VU, tai i MRU tikrai. O manes jau tikriausiai laukia pedagoginis.

 O koks tavo balas - nepamenu? Dabar jau svajoju tik apie MRU. Laikysiu špygas net miegodamas!

 Mano tik 19,24. Jeigu si skaiciuokle gera. O as visada norejau MRU.

 Jau čia su 0,2 pridėtu, ar ne? Nes kažkur radau, kad rašei 19, 04. Vistiek manau, kad turėtume į MRU praslyst... Kažkas išsigimėliško būtų, jei taip neatsitiktų

 Cia jau su pridetu, nes kazkur radau, kad reikia prideti. Is pradziu apsidziaugiau, bet po to, kai pamaciau kitu balus, pradejau nervintis.

 manau pedagoginio tikrai neprireiks.: )

 Turiu nuojautą, kad į MRU tikrai praeisi.

Visumoj man labai neužtikrintai atrodo, ar gausiu krepšelį, kai visus sustatys į eilę, 3700 pirmųjų su didžiausiais KB gaus,o norinčių belekiek. Atrodo, kad bus žymiai daugiau su žymiai didesniais KB :)

Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:38:28 | Nuoroda

Kartais ne 3100?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 14:27:44 | Nuoroda
DonVytautas rašė:

Kartais ne 3100?

 Ne. 3700

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą