Ka jus manot apie naujaji "Nepilnameciu apsaugos nuo neigiamos informacijos" istatyma?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 14:14:04 | Nuoroda

Noriu pamatyti bendraja nuomone ir suvokti kokio lygio salis mes esame. Gal galite isreiksti savo nuomone?

Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:45:23 | Nuoroda

Pries ;}

Paskui tauta skundziais,kad esame atsilyke,idomu kodel ;p

Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:51:39 | Nuoroda

tas istatymas visiskas absurdas...  toks jausmas kad nori isauginti visisku neverteliu karta... as isvis pries betkokius draudimusj ie niekada nepadeda... reiktu ieskoti kitokiu budu aukleti nepilnamecius

Žinutė parašyta: 2009-07-17 14:02:48 | Nuoroda

Įstatymą reiktų koreguoti, bet nesu visiškai prieš.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-17 14:59:08 | Nuoroda

net nezhinau nuo ko pradet koreguot reiktu.. ziurejom tuos multikus visi susede ir nemanau kad labai blogai paveike mus neigiama informacija.

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-17 15:24:17 | Nuoroda

Sunku vienareikšmiškai atsakyt, kažkiek pritariu, kažkiek ne. Labai abstraktus, trūksta aiškumo.

Nesuprantu, kodėl tie homoseksualai pyksta, berots tame įstatyme užsiminta tik apie lytinį aktą, nesvarbu su kuo :) Nors šiaip galėtų draust homoseksualumo propagavimą, tai žaloja mano jauną besivystančią psichiką, iškreipia estetinį suvokimą :) Nepatinka ir tai, kad nuėjus į drabužių parduotuves daug rūbų yra skirti gėjams arba jiems prijaučiantiems. Taigi šioje ir dar daug kitų vietų aš įžvelgiu diskriminaciją :))

Yra dar vienas įdomus dalykas. Kai kurie žmonės pabrėžia, kad gyvename demokratinėje visuomenėje ir turime gerbti mažumas. Betgi demokratija išvertus pažodžiui reiškia liaudies valdžia, tai pagal idėją situaciją turėtų valdyti dauguma :))

 

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-07-17 17:28:30 | Nuoroda

MufMuf tokie animaciniai kaip "Sandra" skirti ne nepilnameciams tarp kitko. Be to ten labai gerai isjuokiama lietuvos pop industrija, tad nemanau, kad ir tokie zaloja.

Suprantat didziausia beda yra zmoniu nusiteikimas pries homoseksualus. Kuo jie jums trukdo? As asmeniskai nesu labai jau juos palaikantis, bet tokie istatymai atveria akis. Jei viena diena "iscenzuruos" gejus, tai kita diena galime sulaukti ir dar grieztesniu sankciju. Labai keista nuomone, kad tokie istatuymai apsaugo.
Dabar isivaizduokit 18 metu sulaukusi paaugli, kuris nezino kas yra gejus arba kad ehzistuoja azartiniai losimai. KA jis darys? Ogi vedamas smalsumo sieks kuo daugiau paie tai suzinotio. MEs visi, budami ~18-19 metu turejome galimybe susiformuoti tam tikra nuomone apie viena ar kita grupe, o ateities vaikams mes jos nebesuteikiame.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 17:41:15 | Nuoroda
Viilius rašė:

MufMuf tokie animaciniai kaip "Sandra" skirti ne nepilnameciams tarp kitko. Be to ten labai gerai isjuokiama lietuvos pop industrija, tad nemanau, kad ir tokie zaloja.

Suprantat didziausia beda yra zmoniu nusiteikimas pries homoseksualus. Kuo jie jums trukdo? As asmeniskai nesu labai jau juos palaikantis, bet tokie istatymai atveria akis. Jei viena diena "iscenzuruos" gejus, tai kita diena galime sulaukti ir dar grieztesniu sankciju. Labai keista nuomone, kad tokie istatuymai apsaugo.
Dabar isivaizduokit 18 metu sulaukusi paaugli, kuris nezino kas yra gejus arba kad ehzistuoja azartiniai losimai. KA jis darys? Ogi vedamas smalsumo sieks kuo daugiau paie tai suzinotio. MEs visi, budami ~18-19 metu turejome galimybe susiformuoti tam tikra nuomone apie viena ar kita grupe, o ateities vaikams mes jos nebesuteikiame.

 Skirti ne nepilnamečiams, bet rodomi netinkamu laiku, kai dauguma mažųjų prilipę prie TV :) Jei ir rodytų laiku, nemanau, kad tai atitinką reikiamą formatą transliacijai.

O beto niekas tikriausiai nieko ir neturi prieš juos, na su išimtimis, bet kam reikia šokinėti, demonstruoti savo pakraipas visuomenei, juk mes nelendame ir nedeklaruojame visiems savo lovos santykių viešumoje, nerengiame jokių nuogybių paradų, kurie taip pat gali pakenkti kai kurių žmonių moralei, o ypač mažų vaikų, kurių pasaulėžiūra, mąstymas tik formuojasi, o TV kaip tik ir formuoja didžiąją dalį. Na sutinku, kad vaikų švietimas kažkoks turi būti, bet su ribom, kai toks švietimas veikiau 'durnina' asmenybę (apskritai). :)

Beje nemanau, kad kažkokie pašaliniai asmenys, neturintys jokio teisinio statuso ar net pati ES turi teisę kištis į mūsų Konstituciją (čia kas liečia dėl sankcijų).

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:33:48 | Nuoroda

1)kokie rubai skirti gejams ir jiems prijauciantiems??????

2) seip as nepritariu homoseksualiu poru viesam savo meiles rodymui(pvz. buciavimuisi viesose vietose ) bet tokiu atveju ir heteroseksulios poros neturetu to daryti

3) homoseksualumas yra orentacija ir kaip ji gai paveikti jauna zmogu? gi pabandys ir praeis jei jis istiesu nera homoseksualus...

zodziu turi buti ligybe (geju paradai isties linksmas renginys)

Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:52:43 | Nuoroda

Jeigu kalbant apie netradicines seksualines orientacijas, tai galiu toki pamastymui pavyzdi pateikti.

Zmogus kuris mano jog yra Napaleonas be jokiu klausimu uzdaromas i durnyna, nes turi rimtu psichiniu sutrikimu, nesugeba suvokti savo tikros asmenybes. Vyras, kuris isivaizduoja esas moterimi, kuris rengiasi kaip moteris, ar neduok dieve lyties keitimo operacija pasidaro, laisvai gyvena tarp musu. Tai pasakykit dabar kam labiau galvele susisukus ir kam labiau reik psichiatro pagalbos? Zmogui kuris nesuvokia savo asmenybes, ar tam kuris netgi savo lyties nesugeba suvokti?

Homoseksualumas nesvarbu ar kaip kaikurie sako jis yra igimtas ar ne, bet taippat yra psichinis sutrikimas. Zmogus elgiasi nenaturaliai. Priesingai savo esminiams instinktams. Bent butu siuloma kazkokia pagalba jiems, gydymas. Zinoma ne per prievarta, o tik kaip sansas pabandyti kazka pakeist.

Jie nera pavojingi visuomeniai kaip tie kurie uzdaryti Zegzdriuose, bet ar tikslinga viesai demonstruoti ta savo sutrikima?

Jokiu budu nesiulau kazkaip atskirti ar diskriminuoti tokius zmones, bet tas ju bandymas save vos ne kaip trecia lyti pateikti man visai nepatinka. Nenoriu jog mano vaikams ateityje butu sekamos pasakos apie princa ir ... dar viena princa.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:08:01 | Nuoroda

Esu UŽ šį įstatyma,bet jame reikia daug kas pakoreguoti,nes manyčiau visokių draudimų yra per daug, yra pakankamai namažai neaiškumų, kurie gali sukelti daug diskusijų ir ginčų, isšsiskyrus nuomonei ar vienas ar kitas dalykas leistinas ar ne. Kas dėl homoseksualių dalyku rodymo ir tokių santykių propogavimo,tai esu kategoriškai uz ,tokius draudimus ,nes su išsigimėliais reikia kovoti, stengtis juos pagydyti ar ka,bet leisti jiems rodytis viesai ten per tv ir pan tai jau is vis "zingsnis ne i ta puse", ligoniams vieta lgoninese arba namuose ir labai dziaugiuosi kad vis tik atsiranda valdzioje kam dar rupi tauta,jos ateitis. taigi šis įstatymas turi ir pliusų ir minusų,tačiau kažkas panasaus Lietuvai ( ir ne tik ) yra labai reikalinga ir butu naudinga, o jei panaikinus ,t.y. pakoregavus tuos "minusus" tai manyciau gautusi tobulas įstatymas,tik deja Lietuva per daug bijo kitų šalių , posiduoda kitų šalių atstovų spaudimams o tai jau primenatoli toli grazu ne demokratija o savo nuomones, savo isitikinimu primetima per prievarta kitoms salims. Tai tiek    Per daug issipleciau ir gal kur i sona nuvariau

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:24:31 | Nuoroda

Ju negalima vadinti issigimeliais ar dar kazkaip. As kadangi laikau, tai liga, tai man isvis nejuokingi jie. Gaila man ju ir tiek.

O del paties istatymo, tai jis jau buvo iki siol, dabar ji tik pakeite. Esme net ne pats istatymas, o tai kaip jis bus interpretuojamas ir vykdomas. Smurto, sexo, kvaisalu pateikimas  per tv ar kitaip turi buti reguliuojamas, bet proto ribose. Nereik daryt is vaiku urodu kaip kokioj JAV. Nuo mazens juk visi ziuredavom ta tv, ten ir smurto ir sexo ir t.t budavo, bet kazkodel lietuviams niekad nekildavo minciu megdzioti tai kas per tv rodomas. Todel kad matem visa tai nuo mazu dienu ir ismokom skirti realybe nuo pramogines tv. O paziurekit JAV kas darosi. Susprogdino asilas kazkoks Starbucks kavine, nes mate kazka panasaus per filma "fight club". Be to yra juk internetas. Jei vaikas nepamatys, to smurto sexo ir t.t per tv, tai ras intike viska. O ten jau jokiu ribu nera. Sokas gali but, trauma. O gali pamates imt megdziot.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:36:02 | Nuoroda
Muf Muf rašė:

Beje nemanau, kad kažkokie pašaliniai asmenys, neturintys jokio teisinio statuso ar net pati ES turi teisę kištis į mūsų Konstituciją (čia kas liečia dėl sankcijų).

 ES nuostatos yra virš mūsų įstatymų ir Lietuvos įstatymai negali prieštarauti ES įstatymams, taip, kad ne tik turi teisę bet ir pareigą 

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:42:09 | Nuoroda

Is tikro labai nustebino jusu poziuris. Atrodo gan trumparegiskai. Neisizeiskit, bet homoseksualumas nera joks psichikos sutrikimas. Ir niekaip nesuovokiu kodel vaikai negali zinoti, kad tokie egzistuoja. Nezinau ar jums yra teke vieseti uzsienio valstybese, bet ten tolerancija tokiems dalykams egzistuoja. O dabar pazvelkime kokia nauda saliai suteikia tolerancija.
Vakaru europa + JAV, bei Kanada yra kone pacios tolerantiskiausios salys pasaulyje (Na, JAV maziau, bet ten tokiu istatymu nera). Dabar, pagalvokime, kurios pasaulio salys ieina tarp turtingiausiuju? Argi ne tos pacios. Tolerancija yra zmogaus lavinimas, issilavine zmones ugdo tauta. Pas mus tauta ugdo pyktis ir nepakantumas. Ir ka mes matome? Posovietine iskreipta demokratija, kuri igalina uzdrausti ka tik nori.
Sakau, pagalvokit kas butu jei jus niekada nebutumete zinoje kas yra gejai, lezbietes ar panasiai? Dabar butumete be jokios nuomones. Tokiu dalylu draudimai yra moraline regresija, kai zmones mate laisve atima ja is ateities kartu.
 

Žinutė parašyta: 2009-07-18 21:09:55 | Nuoroda

Niekas ir nesako, kad jie nezmones. Jie zmones su psichiniais sutrikimais. Jei ne, tai iskur tada tie nenaturalus potraukiai? Jie arba igimtas sutrikimas, arba aplinkai veikiant igytas.

O vaikai turi zinoti apie homoseksualuma, bet tai neturi buti rodoma kaip kazkoks laisvas ir priimtinas  zmogaus pasirinkimas. Jie jokiu budu neturi buti skatinami tapti tokiais. Nes dabar bandoma prieiti prie to, kad mazdaug vienam patinka blondines, antram brunetes, o treciam... blondinai. Ir atseit viskas cia ok O tie visi paradai netik daro neigiama itaka jaunimui, bet ir isprovokuoja visokius ispuolius ir piktus pasisakymus pries homikus.

As skaitau tai kaip kazkoki sutrikima. Jeigu manote kitaip, prasom paaiskinti.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-19 00:29:59 | Nuoroda

 Šiandien kaip tik buvau naujausiame Hario Poterio filme :D ir mažų vaikų ten buvo pilna ir niekam nerūpėjo, ar jie patikėjo tuo ką matė, ar ne :D na bet jei nebegalės rodyti tokių filmų per TV, tai jau apsurdas gaunasi :) Tokiu atveju vaikai negali tikėti ir Dievu. Juk jis neegzistuoja (paranormalus dalykas gal :)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 11:15:11 | Nuoroda
Muuuu rašė:

@Mr. Lazy

Jei atvirai, tai tingiu ginčytis :)) Aš turiu savo požiūrį į viską. Pritariu, kad homoseksualių santykių nereikia afišuoti kaip pavyzdžio šeimai. Svarbu, kad apskritai vaikas žinotų, kad toks dalykas yra. Bet jokiu būdu neįžeidinėčiau ir nežeminčiau homoseksualų ką tu padarei. Tai tik rodo tavo netolerantiškumą. :)

 

@Argentum

Dėl Dievo labai geras pastebėjimas! :)

 Kokiu budu as juos izeidziau ar smeiziau? Tai tera mano nuomone, kad homoseksualizmas yra psichinis sutrikimas. As is ju nesitycioju, o kalbu labai rimtai. Jei tai nera liga, tuomet kas tai? O zodi tolerancija naudoji neteisingai. Toleruoti = taikstytis, nesmerkti, tureti pakantum, bet tai nereiskia jog reikia tokiam elgesiui pritarti. Tolerancija nevarzo tavo nuomones.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-19 11:25:44 | Nuoroda

trumpai ir aiškiai- įstatymas, dėl kurio ėmiau didžiuotis, kad esu iš Lietuvos. labai džiaugiuosi, kad Adamkaus veto buvo atmestas. esu labai nusivylusi prezidento antrosios  kadencijos  sprendimais...

Žinutė parašyta: 2009-07-19 11:48:41 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Muuuu rašė:

@Mr. Lazy

Jei atvirai, tai tingiu ginčytis :)) Aš turiu savo požiūrį į viską. Pritariu, kad homoseksualių santykių nereikia afišuoti kaip pavyzdžio šeimai. Svarbu, kad apskritai vaikas žinotų, kad toks dalykas yra. Bet jokiu būdu neįžeidinėčiau ir nežeminčiau homoseksualų ką tu padarei. Tai tik rodo tavo netolerantiškumą. :)

 

@Argentum

Dėl Dievo labai geras pastebėjimas! :)

 Kokiu budu as juos izeidziau ar smeiziau? Tai tera mano nuomone, kad homoseksualizmas yra psichinis sutrikimas. As is ju nesitycioju, o kalbu labai rimtai. Jei tai nera liga, tuomet kas tai? O zodi tolerancija naudoji neteisingai. Toleruoti = taikstytis, nesmerkti, tureti pakantum, bet tai nereiskia jog reikia tokiam elgesiui pritarti. Tolerancija nevarzo tavo nuomones.

 Jei su tokiomis paziuromis tikiesi tapti diplomatu teks labai ryskiai nusivilti.
Nezinau ar imanoma labiau izeisti homoseksualu zmogu, kaip pavadinant tai "psichiniu" sutrikimu. Potraukis yra igimtas. Tau atrodo normalu, kad "nori" panos.
Tuo labiau, kad psichiskai nesveikais (homoseksualiai ir biseksualiais)
zmonemis tu vadinimi: Oskara Vailda, Fredi Merkuri, Viljama Sekspyra, Eltona Dzona, Lorda Bairona, Kaligula, Rolanda Emericha.
Pagalvok ar tiek pasieke ir tokius skambius vardus turintis zmones yra psichiskai atsilike ar tavo paziurios yra suformuotos homofobiskoje aplinkoje.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 11:49:37 | Nuoroda
torquoise rašė:

trumpai ir aiškiai- įstatymas, dėl kurio ėmiau didžiuotis, kad esu iš Lietuvos. labai džiaugiuosi, kad Adamkaus veto buvo atmestas. esu labai nusivylusi prezidento antrosios  kadencijos  sprendimais...

 Istatymas del kurio tau turetu buti geda. Tai ne tik kad neapsaugos vaiku, bet ir suteiks galimybe, prisidengiant vaikais kontroliuoti ziniasklaida.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą