VU Verslo informacijos vadyba. Pirmakursiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:20:55 | Nuoroda

Kas su manim? :))

Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:41:47 | Nuoroda

Labas, fukse!

Norime pirmieji tave pasveikint tapus mūsų - Komunikacijos fakulteto (kurį jau dabar gali įprast vadinti tiesiog Komfaku) - šeimos nariu.

Bet prieš tai gausi atvežti į savo naująją mokslo įstaigą dokumentus, reikalingus įforminti tave kaip tikrą VU studentą. Tad tau reikės atsivežti pasą arba asmens tapatybės kortelę (užteks tik parodyti), brandos atestatą ir jo priedus (originalą), 3 fotonuotraukas (3x4). Atvykti reikia į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetą (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 208 auditoriją. Visai šalia, 209 auditorijoje tavęs lauksime mes, Komunikacijos fakulteto Studentų atstovybės nariai, papasakosime tau apie studijas, barakus, pirmas paskaitas, studento pažymėjimą, VU paštą, pakviesime atvykti į fuksų stovyklą bei užregistruosime tavo duomenis, kad pirmas gautum visą aktualią informaciją "o ką daryti toliau?", tad nepraeik pro šalį.

Beje, dokumentų priėmimai vyksta nuo liepos 24 iki 30 dienos darbo dienomis nuo 8:30 iki 12:00 ir nuo 13:00 iki 17:00 val. ir šeštadienį nuo 9:30 iki 14:00 valandos, tad nepramiegok!

Susitiksime jau netrukus!


Tavo KF SA

Mes internete: www.kfsa.lt
El. paštas:

Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:28:12 | Nuoroda

 aaas daar :] duok savo skype, susirasysim :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:38:49 | Nuoroda
gervuoges rašė:

Kas su manim? :))

 aaas ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:41:26 | Nuoroda

as tai pat...duokit sawo skype kontaktus;)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:46:56 | Nuoroda
Agesy rašė:

as tai pat...duokit sawo skype kontaktus;)

duok savo, prisijungsiu dabar :)
Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:52:49 | Nuoroda

kanapytea, pasiulyk kontaktus sawo..o susirasysim ryt nes jau begu nuo pc;)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:52:05 | Nuoroda

Ei draugai - naujieji kolegos komfakiečiai :)

gal kas ruošiatės jau penktadienį vežt dokumentus? :) ieškau kas penktadienį pasiimtu kartu į Vilnių iš vakarų Lietuvos (Klaipėda-Gargždai) ir aplinkui :) arba gal kas kartu tranzuot norit? :))))

jei kartais norėtumėt kartu tranzuot ar jei kartais turit vietos mašinoj, duokit žinot :)
mano ezys +37066257140

Jolita (seniai jau komfake) :)
 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 16:06:27 | Nuoroda

mano skype: tiknetai...

laukiu nesulaukių studijų :)

Žinutė parašyta: 2009-07-26 21:10:02 | Nuoroda

Sveiki ;] Na ka, as irgi prie jusu :}}

  • Istorija / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-05-31 10:55:27 | Nuoroda

 Kadangi pamenu, kaip pernai buvo sunku išsirinkti, kur stoti, noriu šiemet pagelbėti būsimiems pirmakursiams dalią :D 

VU KF Verslo informacijos vadyba arba kitaip VIV. Puiki programa tiems, kurie nemėgsta matematikos, nes čia ją moko tik pusmetį ir stojant nereikia net matkės egzo. Kiek pamenu stojau su lietuvių, anglų ir istorijos balais.. ;) Taip pat tiems, kurie nenori vien sėdėti prie knygų, bet taip pat ir pastudentauti. Būna vidury semestro kolių ir paskui sesija, o šiaip laisvai galima ir darbelį susirast ar užsiimti kokia savanoriška visuomeniška veikla, ko Vilniuje tikrai galima rasti :) Jums jis patiks :D ;)

KAs čia dar... Gausit bendrabutį, "barakėlį" gan lengvai, o jei ne jie ima tuštėti po pirmo pusmečio ir tada tikrai galit vėl mėginti gauti. 

Dėstytojai gana jauni ir faini, aišku būna išimčių, bet kaip man būdinga, lieka tik geri prisiminimai :D

Pirmą pusmetį mūsų (VIV) ir informologų paskaitos buvo identiškos. Mokėmės (vadybos teoriją, anglų klb, studijų įvadą, mikroekonomiką, komunikacijos įgūdžius, aukštąją matematiką ir turėjome laisvus penktadienius :))))))

Antrą pusmetį tęsėme anglų kalbą, naujai mokėmės makroekonomiką, informacijos vadybą, sociologiją, informaciją ir komunikaciją, turėjome laisvą dalyką, kurį galite rinktis iš viso VU siūlomų dalykų.

Ką čia pasakyt, VIV tiks tiems,kurie labai nežino kur stoti, mėgsta bendrauti, čia susirenka labai mieli žmonės :)))) Labai plati specialybė, čia didžiausias pliusas buvo man stojant pernai :)

Tai tiek, sėkmės renkantis :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:06:51 | Nuoroda

Aš taip pat įstojau į VU VIV. Kas kartu? :) Ar laukiat studijų pradžios? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:39:34 | Nuoroda

Ir aš  su jumis Mano skype   a_me_91 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:05:00 | Nuoroda

www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/29792, mes jau seniai diskutuojame, as ir cia, mano skype pauliuss9474


  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą