Kultūros vadyba 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:51:57 | Nuoroda
sorbie rašė:

as irgi planuoju pirmadieni arba antradieni dokus vezti, butu smagu saviskiu sutikti

o del bendrabucio tai net nzn, siaip planuoju buto ieskoti, keliausiu vieno apziureti, bet jei butu normalus ir pakankamai padorus bendrabutis visai gal ir i ji noreciau ,manau smagiau gyventi butu  tik kad bent kolkas niekas cia nieko nezino apie ji, kazkoks paslaptingas  

 na, jei antradienį, tai gali būt, kad susitiksme netyčia :D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:55:08 | Nuoroda
keptuve rašė:
le lac rašė:
Kikuchis rašė:

smagu, kad gretos dideja

oj panos pavarysim :D

 aha man labai įdomu, kiek mūsų išvis priėmė

 VU puslapy žiūrėjau, tai turėjo 70 priimt :)

 tai visai nemažai :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:05:21 | Nuoroda

 Sveikos merginos, nors labai gaila, kad tik merginos:)) As esu Viktorija ir taip pat cia istojau, mano balas 17,32, patekau i vf tai del to ir labai dziaugiaus, nes labiau norejau i vgtu kurybines industrijas:) As dar labai dziaugiuos, kad fakultetas senamiesti, gera aplinka, pati esu kauniete ir galiu pasakyti, kad senamiestis po biski gyveja, per mokslo metus dar geriau bus:) Salia VDA, tad aplinkui menininkai,teigiami zmones, del to labai smagu:) Jei reiks kokios pagalbos ar ka, tai sakykit, ka galesiu meginsiu padet:)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:56:28 | Nuoroda

malonu, Viktorija :) kuo daugiau teigiamos auros, tuo geriau. tikėkimės, taip ir bus :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 02:41:56 | Nuoroda

bet matau, kad vienas vaikinukas studijuojantis kulturos vadyba tiesa sake , tikrai cia visi zmones tokie silti ir mieli susirenka  dabar belieka tiketis, kad dar taip netycia visos ir grupiokemis busim

beje, gal kas ka zinote del fux'u stovyklos?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 11:36:06 | Nuoroda
sorbie rašė:

bet matau, kad vienas vaikinukas studijuojantis kulturos vadyba tiesa sake , tikrai cia visi zmones tokie silti ir mieli susirenka  dabar belieka tiketis, kad dar taip netycia visos ir grupiokemis busim

beje, gal kas ka zinote del fux'u stovyklos?

 tikėkimės :P dėl fuxų nieko nežinau, ten gal vietoj aškiau bus kas :) žadi varyt?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 15:31:09 | Nuoroda

 Sveiki visi, mazi ir dideli (sypt).

Ziuriu moteru gretos nenumaldomai dideja, na bent jau paskaitu metu nebus del ko varnu gaudyti ;D. Smagu, kad atsirado entuziastu suburti musu ratui. 

Istojau ir as. Su 17.62, tai teko laime patekti i nemokanciuju barikada. Visgi dar nesu tikra ar stosiu, Bet kokiu atveju visiems ko didziausios sekmes, ir Gyvu studentisku metu (:, kol jauni gi reikia visko paragauti

Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:04:53 | Nuoroda

Sveikos merginos  as dar labiau papildysiu musu merginu gretas  labai smagu kad dar pries susitinkant universitete galesime pabendrauti  as Inga, busima jusu bendrakurse ir tikekimes drauge. Labai norejau cia istoti ir to tikejausi  mano balas 18.46. Nuotaikos puikios

Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:07:12 | Nuoroda

Mačiau šiandien sąrašą mūsų. Turim net  5 vaikinus ;DD

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 22
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:09:11 | Nuoroda

vejei kad daug  o jiems pasiseke

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:14:08 | Nuoroda

Sveikos,

 

Taip mes turesim net 5 bachuriukus.Tikekimes,kad jie bus saunus.Taip pat mum pasiseke,nes priduodant dokumentus nereikia laukti zveriskos eiles,kuria laukia ekonomistai ir verslo vadybininkai.Sutaupom laiko :) Todel drasiai iskart leiskites zemyn ir laukite ten,jus pakvies :)

O del fuxu stovyklos jie kas ka suzinosit butinai praneskit :)

Beja,ant iejimo duru yra iskabinti sarasai kelintu numeriu istojote :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:15:10 | Nuoroda
viktorijaa.m rašė:

 Sveikos merginos, nors labai gaila, kad tik merginos:)) As esu Viktorija ir taip pat cia istojau, mano balas 17,32, patekau i vf tai del to ir labai dziaugiaus, nes labiau norejau i vgtu kurybines industrijas:) As dar labai dziaugiuos, kad fakultetas senamiesti, gera aplinka, pati esu kauniete ir galiu pasakyti, kad senamiestis po biski gyveja, per mokslo metus dar geriau bus:) Salia VDA, tad aplinkui menininkai,teigiami zmones, del to labai smagu:) Jei reiks kokios pagalbos ar ka, tai sakykit, ka galesiu meginsiu padet:)

 

 

O geras ! As irgi labaiu norejau i kurybines industrijas,bet nepavyko.Sutapimas,nes mano balas irgi toks pat :)

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:20:38 | Nuoroda

woow, net 5 vaikinai :D ot pasisekė jiems :D

kiek iš viso priėmė mūsų? kokius dokumentus dėl bendrabučio vežat?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:50:44 | Nuoroda
Kikuchis rašė:

woow, net 5 vaikinai :D ot pasisekė jiems :D

kiek iš viso priėmė mūsų? kokius dokumentus dėl bendrabučio vežat?

 Iš viso mūsų 70. O dėl bendrabučio tik klausė ar pildysiu prašymą, kadangi esu vietinė tai jo man nereiks. Man atrodo, kad nieko papildomo nereikia, bet bijau pameluot :)

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 22
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:07:16 | Nuoroda
le lac rašė:
sorbie rašė:

bet matau, kad vienas vaikinukas studijuojantis kulturos vadyba tiesa sake , tikrai cia visi zmones tokie silti ir mieli susirenka  dabar belieka tiketis, kad dar taip netycia visos ir grupiokemis busim

beje, gal kas ka zinote del fux'u stovyklos?

 tikėkimės :P dėl fuxų nieko nežinau, ten gal vietoj aškiau bus kas :) žadi varyt?

 jap, noreciau, dar ziurint kada ji bus ir ar iswis bus.. bet siaip smagu butu susipazinti su visais

Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:38:59 | Nuoroda

beje, kreipiuosi i tas paneles, kurios pateko i mokama. gal zinot iki kada reiks susimoketi? ar jei suzinosit kai vesit dokus rastelkit ir cia   nes as turbut tik 2 dieni vesiu ir noreciau is anksto suzinoti, nes info nelabai randu..

Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:37:08 | Nuoroda
sorbie rašė:

beje, kreipiuosi i tas paneles, kurios pateko i mokama. gal zinot iki kada reiks susimoketi? ar jei suzinosit kai vesit dokus rastelkit ir cia   nes as turbut tik 2 dieni vesiu ir noreciau is anksto suzinoti, nes info nelabai randu..

 sveika,buvau snd nuvykus i KHF,tai zodziu pradine suma,t.y mziausiai 500lt.reikia susimoketo per 5 dienas,nuo sutarties pasirasymo istojimo ;] o likusia dali galima rugsejo menesi susimoket :]

Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:39:03 | Nuoroda

Dar informacija del fuxu stovyklos ji vyks rugpjucio 24-26 dienomis,rumsiskese,nuo kauno 30km.kaina 80 lt...gales vaziuot 70 zmoniu :] tj skubinkit vykt i KHF ir registruotis.. :d nu as snd nuvykau,tj daug zmoniu buvo,bet nepastebejau kad daug labai noriai noretu i ta stovykla

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:08:32 | Nuoroda

Tai turbut visi dar dokumentu pridavimu susirupine,o del fuxu dar negalvoja.O nezinai nuo kada galima registruotis? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:55:15 | Nuoroda
gizmau_kaka rašė:

Dar informacija del fuxu stovyklos ji vyks rugpjucio 24-26 dienomis,rumsiskese,nuo kauno 30km.kaina 80 lt...gales vaziuot 70 zmoniu :] tj skubinkit vykt i KHF ir registruotis.. :d nu as snd nuvykau,tj daug zmoniu buvo,bet nepastebejau kad daug labai noriai noretu i ta stovykla

 o, gerai, dekui labai uz info  

ei, kas i fux'u stovykla planuojat?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą